1-7 Temmuz haftalık burç yorumları Perşembe gününe dikkat!

1-7 Temmuz haftalık burç yorumlarına göre, haftaya Yengeç Burcu’nda oluşan bir Güneş Tutulması ile merhaba diyoruz. Bu Tutulma bizler için çok önemli. Ev, aile olaylarının bu Tutulma ile hızlandığını görebiliriz. Tutulma günü Mars, Aslan Burcu’na geçecek. Enerjimizi daha aktif bir şekilde ön plana çıkartacaki organizasyon ve yönetim gerektiren işlerde kendimizi etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz. Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcu’na geçiyor. Evimiz, ailemiz ve bizi seven insanlarla birlikte ilişkilerimiz ön planda olacak. Perşembe gününe dikkat edelim. Bizi aşağıya çekecek durum ve koşullardan uzak durmalıyız. Güzel bir Tutulma ve hafta olsun.

Koç: Haftaya iletişim ağınızı hızlandırarak başlayacaksınız sevgili koç ve yükselen Koç’lar. Hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu gelişmeleri yakın çevre alanlarınızdan yaşayacaksınız. Pazartesi günü özellikle girişimleriniz varsa hızlı adımlar atmamaya özen gösterin. Salı günü akşam saatlerinde bir Güneş Tutulması var. Yengeç Burcu’nda oluşan bu Güneş Tutulması ev ve aile alanlarınızda yeni başlangıçları karşınıza getirebilir. Aile bireylerinizin hayatındaki birtakım önemli kararlar bu Tutulma ve sonrasındaki 6 ay boyunca hayatınızda etkili olcak sevgili Koç’lar. Mars’ın Aslan Burcu’na geçmesi ile beraber hareketleneceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkiniz bu dönemde öne çıkabilir. Çarşamba günü itibariyle ise Venüs’ün, Yengeç Burcu’na geçmesiyle ev, aile ve yuva alanlarınızda daha kuvvetli ilişkiler kuracaksınız. Evinizle ilgili almak istediğiniz bir kararı da daha kolay uygulayabilirsiniz. Perşembe günü dikkatli olun. Kariyerinizde birtakım sıkıntı ve sorunlar bu dönemde görünür hale gelebilir. Güzel bir hafta diliyorum.

Boğa: Haftaya maddi konularınız ön planda olarak başlayacaksınız ama bu alanda kararlar almamaya özen gösterin. Maddi alanda güzel bir haber alabilirsiniz. Parasal konuşma ve görüşmeleriniz ön planda olacak. Salı günü bir Güneş Tutulması yaşanacak. İletişim alanında hızlı kararlar karşınıza gelebilir. Kısa vadeli eğitim, seyahatler, girişimler gibi konuların hızlanması bu Tutulma’nın konusu olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Salı günü itibariyle enerjinizi değiştireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Enerjinizi ailevi konulara harcayacaksınız. Ailenizle bir arada olduğunuz zamanlarda konuşmalarınızda biraz daha kontrolcü olabilirsiniz. Evinizin güvenliğini ihmal etmeyin. Çarşamba günü itibariyle ise Venüs’ün, Yengeç Burcu’na geçecek. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Perşembe günü seyahat ve eğitim alanında bazı sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Olayları biraz daha dikkatli bir şekilde ele almanız gereken bir dönem. Güzel bir hafta diliyorum.

İkizler: Haftaya kişisel istek ve beklentileriniz ön planda olarak merhaba diyeceksiniz. Bu pazartesi kendinizle ilgili önemli kararlar almaya yatkın olabilirsiniz sevgili İkizler. Büyük kararlardan kaçınmakta fayda var. Kadersel bir noktadasınız. Salı günü itibariyle bu alanlarda oluşacak Güneş Tutulması ile beraber hayatınızda önemli açılımlar devrede olacak. Bu açılımları maddi alanda yaşayacaksınız. Parasal konularda hızlı gelişmeler ve önemli başlangıçlar devrede. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Salı günü itibariyle enerji alanınız da değişecek. İletişim alanı ve yakın çevre önemli hale geliyor. Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Maddi konularda üç haftalık güzel bir dönem başlıyor. Ev ve aileniz için para harcamaya meyilli olacaksınız. Parasal getirilerinizin de güzel olacağı bir dönem. Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Ödemeler ve borçlar ile ilgili konularda daha önceden yarattığınız olayların sonuçlarını göreceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Yengeç: Haftaya sizin burcunuzda oluşacak bir Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz. Pazartesi günü haftaya isteksiz bir başlangıç yapacaksınız. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmak için diğer insanlarla çok fazla bir arada olmamanız gereken bir hafta başı olacak. Salı günü sizin burcunuzda bir Tutulma yaşanacak. Önünüzdeki 6 ay boyunca hayatınızın hızlıca şekillendiğini görecesiniz sevgili Yengeç’ler. Yükseleniniz Yengeç ise hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu Tutulma sağlığınızla ilgili konu ve olayları da hızlandıracak. Mars Aslan Burcu’na geçiyor ve maddi konularda enerjinizi harcayacağınız bir dönem. Organizasyon ve kontrole yönelik işlerinizde hırslı, hareketli ve enerjik yapınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Güzelleşmeye ve sosyalleşmeye vakit ayıracağınız üç haftalık bir döneme gireceksiniz. Perşembe günü özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde sizi aşağıya çeken duramlar olabilir. Bazı ilişkilerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek kolay olmayacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Aslan: Haftaya sosyal çevre ortamlarınızın hareketliliği ile başlayacaksınız. Hızlı kararlar almamaya özen gösterin sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Salı günü Güneş Tutulması sizin kadersel alanınızda oluşacak. Beklenmedik konu ve olaylara açık bir dönem olacak. Şartlar elinizde olmayabilir. Beklenmedik yerlerden haber alabilir ya da kendinizi tahmin etmediğiniz yerlerde ve durumlarda bulabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızı çok fazla zorlamayın. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Hareketleniyorsunuz ve enerjinizi doğru kullanmaya başlayacaksınız. Ufak tefek kazalara dikkat edin ve düşünmeden hareket etmeyin sevgili Aslan’lar. Enerjinizi doğru kullanmaya başlıyorsunuz. Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Bu dönemde yalnız kalmayı seveceksiniz. Özellikle Tutulma zamanı yaşadığınız konu ve olayları. Perşembe gününe dikkat edin. Sağlık ve iş alanlarında bazı konuların sizi olumsuz etkilediğini görebilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

Başak: Bu hafta kafanızda bir sürü plan olabilir sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Tutulma öncesi olduğu için planladığınız şeyler düşündüğünüz gibi olmayabilir. Büyük toplantılarınız ve girişimleriniz için bu pazartesi adım atmamalısınız. Salı günü itibariyle bir Tutulma gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin sosyal çevre alanlarınızı etkiliyor. Arkadaşlarınızın başına önemli olaylar gelebilir. Kendinizi onlarla beraber bu olayların içinde bulabilirsiniz. Aranızda alınganlıklar olabilir. Gelecek planlarınızı hızlandırabilirsiniz. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Kendinizi geriye çekip dinlenmek istediğiniz bir dönem. İniş çıkışlarınız yüksek görünüyor. Enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Anlık çıkışlarınızla insanları şaşırtabilirsiniz. Venüs de Yengeç Burcu’na geçecek. Çarşamba günü itibariyle yeni insanlarla tanışacağınız ve güzel sonuçlar alacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Üç hafta boyunca yenilikler hoşunuza gidecek. Doğru ilişkiler size yeni kapılar aralayabilir. Perşembe günü hem özel hayatınızda hem çocuklarla ilgili konularla bazı konular enerjinizi düşürebilir. Güzel bir hafta diliyorum.

Terazi: Haftaya umutlu ve iyimser etkilerle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Sizin için çok önemli haftalardan bir tanesi. Salı günü Yengeç Burcu’nda bir Tutulma gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak. Aile bağlantıları ve eşinizin ailesi ile ilgili konular hızlanabilir. Toplum önünde kendinizi ve yaptıklarınızı kabul ettireceğiniz bir dönem olacak. Bunun için sıkı çalışmaya hazır olun. Mars, Aslan Burcu’na geçecek. Sosyal çevre bağlantılarınız hızlanıyor. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçireceksiniz. Organizasyon ve aktivitelerde ön planda olmak ve diğer insanları yönetmek isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde insanları yönlendirmemeye özen gösterin. Çarşamba günü Venüs de Yengeç Burcu’na geçecek. Kuracağınız doğru ve güzel bağlantılarla patronlarınızın dikkatini çekebileceğiniz bir dönem. Bu süreç içerisinde bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Perşembe günü ev ve aile alanlarında kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

Akrep: Ödemelerin ön planda olduğu bir hafta başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Pazartesi günü büyük parasal işlerden uzak durun. Ufak tefek ödemeleriniz ve toparlanması gereken konular üzerine yoğunlaşın. Salı günü bir Güneş tutulması yaşanacak. Bu Tutulma sizin uzak çevre alanlarınızı etkileyecek. Çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Mars, Aslan Burcu’na geçecek. Kariyerinizde kendinizi göstermek istediğiniz bir dönem olacak. Beraber iş yaptığınız insanlar ve patronlarınızla sürtüşmemeye özen göstermelisiniz. Çarşamba günü itibariyle Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Gezmek ve değişik yerlerde bulunmaktan mutluluk duyacaksınız. Bu dönemde kendinizi geliştirebilirsiniz. Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Yakın çevre bağlantılarınız ve sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Bu alanlarda tamamlanmamış ve kadersel konularla uğraşabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemek için çaba gösterdiğiniz bir hafta olacak. Güzel bir hafta olsun.

Yay: Başka insanlarla irtibat halinde olduğunuz bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Diğer insanlarla iletişimde bulunmaktan mutluluk duyacağınız bir dönem.Diğer taraftan pazartesi günü önemli birtakım görüşmeler, anlaşmalar ve girişimleriniz varsa bunları ertelemekte fayda var. Salı günü bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin parasal işlerinizi tetikleyecek. Banka işlemleri, kredi ve faiz konuları önem kazanıyor. Bu alanlarda önemli birtakım kararlar almaya yatkın olacaksınız. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Seyahatleriniz artabilir. Medya alanında çalışan Yay’lar bu dönemde güçlerini göstermek ve diğer insanlarla iş birlikleri yerine kendileri ön plana çıkmak isteyebilirler. Tanımadığınız insanlarla fikir çatışmalarına girmemeye özen göstermelisiniz. Bu dönemde işten elde edilen gelirlerinizde güzel bir artış yaşanabilir. Perşembe gününe dikkat edin. Parasal konular sizi aşağıya çekebilir. Güzel bir hafta diliyorum.

Oğlak: Günlük hayatınızın düzeni bu pazartesi önem kazanıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Önemli birtakım projeler ve iş görüşmeleri için desteklenmeyeceksiniz. Salı günü bir Tutulma yaşanacak. Siz bu Tutulma’yı özel hayatınızda yaşayacaksınız sevgili Oğlak’lar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda alınacak önemli kararlar hızlanabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki önemli gelişmelerin sizin hayatınıza da etki ettiğinin görebilirsiniz. Ortaklı bir iş ya da projelerin başlaması söz konusu olabilir. Taşınmayla ilgili ani ve beklenmedik olaylar gündeme gelebilir. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Maddi konuları dikkatlice gözden geçirmeniz gereken bir dönem. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durmalısınız. Değişik olaylar ilginizi daha fazla çekecek. Enerjinizi doğru kullanmakta zorlanacaksınız. Özel hayatınızda çok mutlu olacağınız bir dönem başlıyor. İlişkilere daha fazla vakit ayırmanız gerektiğini farkedeceksiniz. Hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar varsa birçok insanın size yardım ettiğini göreceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Kova: Haftaya eğlenceli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Gün içerisindeki eğlenceli ve sizi harekete geçirecek olaylar pazartesi gününüzü keyifli kılabilir. Önemli girişimler konusunda desteklenmeyeceğiniz bir gün olacak. Salı günü yaşanacak Tutulma’yı iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşayacaksınız. İş planlarınız ve günlük hayatınızın ritminde de hızlı birtakım konu ve olayların arttığını göreceksiniz ve bazen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta hayatın akışına güvenin ve kontrol etmeye çalışmayın. Bu Tutulma zamanında önemli bir iş ya da projenin başlaması devrede olabilir. Büyük kararlar için birkaç gün daha beklemelisiniz.Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla bir araya gelmek için mücadele halinde olabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. İşinizi ve üretmeyi seveceğiniz bir dönem başlıyor. Bir arada olduğunuz insanlarla bağlantınızı kuvvetlendireceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Balık: Bu hafta başında ailenizle olmak ya da işlerinizi bir an önce halledip evinize gitmek isteyebilirsiniz. Önemli kararlar almamanız gerekiyor. Salı günü bir Tutulma gerçekleşecek. Bu Tutulma sizin aşk alanınızı etkileyecek sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Hayatınızı keyiflendirecek ve biraz da rahatlatacak bir Tutulma yaşayacaksınız.Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Çalışma hayatınız önem kazanacak. Bu dönem çok çalışabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle Venüs, Yengeç Burcu’na geçecek. Sevdiğiniz insanla birlikte sosyalleşebilir ve hayattan alacağını keyfi yükseltebilirsiniz. Bu dönem çok keyifli bir dönem. Kafanızı dinleyin ve sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirin. Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Geleceğe dair endişe ve korkularınızın ön plana çıkması, bazı konu ve olayların tekrar etmesi sizi zorlayabilir. Böyle bir durumda sevdiğiniz insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeye özen gösterin . Güzel bir hafta diliyorum.

Başa dön tuşu