10-16 Haziran haftalık burç yorumları: Şansları sakın kaçırmayın!

10-16 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, bu haftaya burçlar Ay; Başak Burcu’nda iken günlük işlere önem vererek başlayacak. Hande Kazanova’nın siz elmaelma.com okurları için anlattığı 10-16 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, bu hafta önümüze değişik şans ve fırsatlar gelebilir. Sorumluluklarımızın bizi aşağı çekmesine izin vermemeliyiz. Bu hafta olumsuz bakış açısı devrede olacak. Düşündüklerimize ve yapacaklarımıza çok dikkat etmeliyiz. 10 Haziran haftasında Cuma günü bizi durduran bazı enerjiler devrede olacak. Engellenmeler ve problemlerle karşılaşabiliriz. Etrafımızda olan olaylara karşı hassas davranıyor olabiliriz. Bizi durduran ne varsa bunlara odaklanmalı ancak şartları fazla zorlamamalıyız. Hafta sonu yine olumsuz bakış açısı devrede olabilir. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu haftalık burç yorumlarının detayları…

KOÇ: Sizin için şanslı haftalardan bir tanesi sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Fikirlerinizi ortaya koyduğunuz noktalarda biraz abartılı hareket edebilirsiniz. Hem özel hayatınız hem de iş ile ilgili konularda değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu fırsatlar özellikle seyahat ya da eğitimle ilgili olabilir. Ailevi konularla ilgilenmeniz gereken bir hafta olacak. Cuma günü hem ailevi hem de kariyer alanlarınızda bazı konuların sona ermesi söz konusu olabilir. Enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Engellendiğinizi düşünebilirsiniz. İş alanlarınız birtakım sıkıntı ve problemler ile karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu olumsuz düşüncelerden uzak durmaya özen gösterin. Bu dönemde kendinize güvenmelisiniz. Diğer insanlardan alacağınız tavsiyeleri hayatınıza geçirebilirsiniz. Eğer eğitim, seyahat ve ticarete dayalı birtakım işleriniz varsa atacağınız adımlara ve yanılgılara dikkat edin. 

BOĞA:Haftanızı etkin bir şekilde başlatacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Vaktinizi özel hayatınıza ve çocuğunuza harcayacaksınız. Bu hafta başında eğitimsel konular daha fazla öne çıkabilir. Maddi konularda abartılı hareketlerden uzak durmakta fayda olacak. Özellikle arkadaş çevrenizle girişeceğiniz para işlerinde dikkatli olmalısınız. Yakın çevreniz, ve akrabalarınızın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Cuma günü ise biraz zorlayıcı olabilir. Girişimleriniz konusunda enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacaksınız. Bazı insanların sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Bu dönemde büyük girişimlerden uzak durmalısınız. Hafta sonu hayata pozitif bakmaya özen gösterin. Karşınıza gelen fırsatları olumsuz düşüncelerle kaçırmayın. 

İKİZLER:Haftaya vaktinizi evinizde geçirerek başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta başında hem kendi isteklerinize hem de parasal durumunuza odaklanacaksınız. Özel hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu fırsatlar çok uzun vadeli olmayabilir. Aynı zamanda önemli sorumluluklar devreye girebilir. Sorumlulukları üstlenmek istemediğiniz ve maddi konularda zorlandığınız bir dönem olacak. Cuma günü parasal bir konu sizi zorlayabilir. Bu hafta yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konu ve olayların üzerinize düşmelisiniz. Bu alanda bazı sorunlara çözümler üretmelisiniz. Hafta sonu is maddi konularda biraz karamsar hissedebilirsiniz. Olayları çözüme ulaştırmak isterken olumsuz olmamalısınız. Sevdiklerinizden güzel destekler alacaksınız. İkili ilişkiler ve kariyer yaşamınızda önemli kararlar alırken riskli durumlardan kaçının. Var olan durumları toparlamaya özen gösterin. 

Başa dön tuşu