14 Mart Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 14 Mart Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

14 Mart Koç burcu yorumu

Yeni yeni birlikte olmaya başladığınız birisi var. Onu gereğince tanımadığınız için zaaflarını bilmiyorsunuz. Yeni tanışmaların gerisinden daha az beklentili olmaya çalışın. İşteki veriminiz eksiksiz. Yeniden de gereğince takdir edilmediğinizi düşünmek motivasyonunuzu kırıyor! Sabırlı tutumunuzun karşılığını göreceksiniz. Maddi manada sizi zorlayacağını düşündüğünüz bir yatırımı bugün yapmanız mümkün değil. Dişlerinizle ilgili sorunlar kelam konusu, ihmal etmeyin.

14 Mart Boğa burcu yorumu

Kalbiniz kırgın ve aşka küskünsünüz; bitmiş ilginizi tekrar başlatmak mantıklı gözükmüyor. Bugünlerde değişik biri dikkatinizi çekebilir, bu şahsa ilgisiz kalamayabilirsiniz. Kıymetli mevkilerde olan bireylerle yaptığınız görüşmeler sonuçlarını vermeye başladı. Uzun müddettir işinizde beklediğiniz terfi haberi bugünlerde size ulaşacak. Alım satımla ilgili işleriniz gündeme gelebilir. Beslenmenin kıymetine fazla dikkat ettiğiniz söylenemez. Dikkatli olmazsanız birtakım meselelerle karşılaşabilirsiniz.

14 Mart İkizler burcu yorumu

Hiç ummadığınız biri size hayranlığını lisana getirebilir. İnce eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir, zira onunla ilgili aslında olumlu niyetleriniz var. Birebir ortamda çalıştığınız ve sizin her hareketinize muhalefet eden bir kimse, sizin uygun niyetiniz karşısında nihayet sizden yana çıkmaya başlayacak. Bu durum hayatınızda bir dönüm olabilir. Harcamak sizin hobiniz üzere. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak zorunda kalabilirsiniz. Yediklerinize dikkat, mideniz bozulabilir.

14 Mart Yengeç burcu yorumu

Sevgilinize karşı düşündüklerinizi söylemeden evvel düşünmeli ve öfkeli davranışlardan kaçınmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda süratle ilerleyip basamakları kolay çıkabileceğiniz bir periyot. Aldığınız kararlar ve olumlu müspet istikametiniz size her vakit kazandıracaktır. Tüm bunları yaparken süratli gelişen olayları kabullenmekte zorlanabilirsiniz lakin tüm gerçekler ortada. Başarınızı kabullenin, güzel sürprizler sizi bekliyor. Yakın etrafınızdan birine maddi takviye vermeniz kelam konusu.

14 Mart Aslan burcu yorumu

Sevgi ve ilgi çekmek için hiç yeri ve aslı olmadığı halde kıskançlık yaratmanız tehlikeli bir oyun! Son bir damla, bardağı taşırabilir. İş yerinde bir husus hakkında yanlış bilgilendirildiniz. Bir an evvel doğruyu arayıp bulmazsanız, itibarınız sarsılacak gibi! Yararınız yerinde, ancak büyük ödemeleriniz yüzünden paraya çok gereksiniminiz var. Konutunuza almak istediğiniz bir eşyayı ertelemeniz gerekebilir. Uzun saatler masa başında bilgisayar kullanmak göz sıhhatinizi bozuyor.

14 Mart Başak burcu yorumu

Bugünü yeterli kıymetlendirmeli ve meslek amaçlarınıza adapte olmalısınız. Emellerinize ulaşmak için üstlerinizle görüşebilir ve onlara planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Olumlu gelişmeler çok yakında. İş hayatınızdaki performansınız üstlerinizin gözünden kaçmıyor. Birlikte olduğunuz şahısla ailesi yüzünden ufak bir tartışma yaşamanız mümkün. Büyütmeyin zira haksız olduğunu çabucak anlayacak. Âlâ planlarla bol gelir sağlamanız mümkün. Bu günler içinde sıhhat hususları gündeminizi biraz meşgul edebilir.

14 Mart Terazi burcu yorumu

Arkadaşlarınıza olan düşkünlüğünüz, özel hayatınızda sıkıntılar yaratabiliyor. Bu bağlantıları daha meselesiz yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olmalısınız. Mesleksel manada da savaş verdiğiniz alanda galibiyet sizin olacak. Lakin ruhen ve bedenen yorgunluklarınız birikiyor ve size bir rahatsızlık olarak dönmemesi için yeni hobilere başlayın, rahatlayın. Uzun vakittir beklediğiniz paranın size geleceği yolda her gün yeni bir pürüz ortaya çıkarıyor.

14 Mart Akrep burcu yorumu

Bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz, değişiklik içine girmeniz aşk hayatınızı renklendirecek. Yaşama zevki ve uğraş şevki bulacaksınız. İş alakasında olduğunuz bireyleri bugün kırabilir ve sonra huzursuz olabilirsiniz. Bu davranışlar sizin düşman kazanmanıza neden olabilir. Hesapta olmayan harcamalar yüzünden sistemli ödemeleriniz aksayacak. Sıhhat mevzularındaki kuşkularınızdan kurtulmak için bir an evvel sıhhat denetimi yaptırmalısınız.

14 Mart Yay burcu yorumu

Sevgilinize karşı gösterdiğiniz âlâ niyet, meselelerin tahlilinde kâfi olmuyor. Partneriniz, çok kararlı kuşkular içinde. Bağlılığınızı yine ispat etmekten kaçınmayın. İş hayatınızda karamsarlıktan vazgeçin. Kısa mühlet içerisinde, standardınızı çok yükseltebilecek kimi teklifler gelecek. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. Maddi hususta beklenmedik harcamalarınız nedeniyle biraz zorlanabilirsiniz. Hazımsızlık sorununuz, sıhhatsiz beklenmenizden kaynaklanıyor.

14 Mart Oğlak burcu yorumu

Özel hayatınızda sevgi ve hürmete aşktan daha çok kıymet veriyorsunuz. O da bir ilgide sizin aradıklarınızı arıyor. Uyumunuzun bir nedeni de bu. Bu ortalar tek sıkıntılı alanınız iş hayatınız. Sizin dikkatinizi öbür tarafa çekmek hatta sizi bıktırmak, vazgeçirmek istiyorlar, sabır gösterirseniz uzun mühlet elde edemeyeceğiniz bir muvaffakiyete kavuşursunuz. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epey rahatlatmış görünüyor. Yarım kalan diyetinize tekrar başlayabilirsiniz.

14 Mart Kova burcu yorumu

Aşkınızdaki ufak tefek sorunları aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberleriniz var. İşle ilgili mevzularda aldığınız kimi kararlar olumlu sonuç vermeyebilir. Bu nedenle dikkatli ve düşünerek davranmanızda yarar var. Konutunuzda yapmak istediğiniz değişimler için mali kaynaklara gereksiniminiz olabilir. Bir yakınınızın sıhhat problemiyle ilgili yeterli haber almak keyfinizi yerine getirecek.

14 Mart Balık burcu yorumu

Sevgilinize karşı hislerinizi sorgulayacağınız bir gün. Ondan alacağınız bir haber, ya da bir arada şahit olacağınız bir olay sonucunda hisleriniz tetiklenecek ve bunun sonucunda da sorumluluklarınız başınızı kurcalamaya başlayacak. Aklınız fikriniz uzun vakittir gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. O denli ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Bütün gücünüzü bu işe kanalize etmişsiniz. Muvaffakiyet sizinle. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

Başa dön tuşu