14 Şubat Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 14 Şubat Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

14 Şubat Koç burcu yorumu

Beraber olduğunuz bireyle aranızdaki bağlantıyı bozmaya çalışanlar olabilir. Etrafınızdaki şahıslara alakalarınızı anlatmayın. İş yerinde yaşanan olaylar karşısında denetiminizi kaybederek hezimete uğrayabilirsiniz. Zira kanılarınız denetiminiz dışında yönleniyor ve bu nedenle hislerinizin istikrarı bozuluyor. Daha disiplinli olmalısınız ve tertibinizi bozan davranışlarınızı önemli bir formda incelemelisiniz. Paranızı güzel denetim edemiyorsunuz, dayanak alın

14 Şubat Boğa burcu yorumu

Sevgilinizle kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve gereksinimlerine ihtimam göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Başınızdaki kanıları içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha makûs hale gelmesine neden olabilir. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınıza karşı öfkeli haller sergilememeye dikkat edin. Bu biçimde meselelerinize tahlilci bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Birikiminizle ilgili daha gerçekçi planlar yapmaya çalışın.

 

14 Şubat İkizler burcu yorumu

İşleriniz kadar dinlenmeyi ve aile hayatınızı da düşünmeniz gerekiyor. Kısa da olsa bir dinlenme ve sevdiklerinizle birlikte olmak size hayat verecek. İş yerinde sergilediğiniz duygusallığınızı ortadan kaldıramıyorsanız, hiç olmazsa bir müddetliğine erteleyin. Şu sıralar mantıklı müdahalelerinizle gereken sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ağır görüşmeler, keyifli bir gelişmeye yönelik, lakin kimi düş kırklıkları kelam konusu. Yeni bir alanda yatırım yapmamaya dikkat etmek sizi karlı çıkaracak.

14 Şubat Yengeç burcu yorumu

Aşk hayatınız dingin bir devreden geçiyor. Bazen duygusallığınızı çok hale getirip buhran üzere yaşıyorsunuz. İnsanlara karşı önyargılı davranmak yerine daha sevgi dolu adımlarla yaklaşmayı deneyin. Sabırlı ve sakin davranışlarınız iş bağlantılarınızda de hürmet uyandıracak. Maddi sıkışıklığınızı gidermek için elinizden geleni yapıyorsunuz, biraz talihe gereksiniminiz var. Hayatın gerginliği sıhhatinizi etkiliyor. Kimi belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi göstermelisiniz

14 Şubat Aslan burcu yorumu

Gündemden kalktığını düşündüğünüz bir sorununuz, sevgiliniz tarafından tekrar kelam konusu edilmeye çalışılıyor. Size yapılan iş teklifiyle ilgili kararsız, kuşkulu olacağınız bir gün. Size yapılacak teklif üzerinde bir an evvel kararınızı verebilirseniz siz kazanırsınız. Maddi hususlarla ilgili “hata” olarak gördüğünüz mevzuları rahatlıkla inceleyebileceğiniz ve düzeltme yoluna gidebileceğiniz bir gün. Havalardan çok etkileniyorsunuz ancak bu kadar hastalık hastası olmayın.

14 Şubat Başak burcu yorumu

Kıskançlığınız yüzünden sevgilinizi kırdığınızın farkında bile değilsiniz. Özür dileyin, her şey eskisi üzere olacak. Bir çiçek yahut sürpriz bir yemek her şeye güzel gelebilir. Bugün işinizle biraz fazla ilgilenmenizde fayda var. Kıymetsiz gördüğünüz bir iş aksaması büyüyecek üzere. Yakın etrafınızdan işinizle ilgili âlâ bir haber alıp rahatlayacaksınız. Para sorununuz süreksiz, yakında maddi rahatlama var. Vitaminin eksikliği, yorulmanıza ve performansınızın zayıflamasına neden oluyor.

14 Şubat terazi burcu yorumu

Bugün hiçbir işi, talihe ve tesadüflere bırakmayın, hem buna gereksiniminiz da yok! Dünden başlayan ümit dolu olayların peşine bütün imkanlarınızla düşün, sevindirici durumlar sağlarsınız. İş etrafınıza karşı kimi davranışlarınız reaksiyon doğurabilir. Bilhassa aşikâr şahıslara takındığınız tavır, pek otorite hedefli görünmüyor. Maddi kasveti olan herkese koşuyor ve bu yüzden de vakit zaman siz problem yaşıyorsunuz. Havanın da tesiriyle biraz kırıklık olabilir. Baş ağrılarına dikkat edin.

14 Şubat Akrep burcu yorumu

Aşka bakış açınız, partneriniz kadar sizi de yormaya başladı. Hislerin bağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor. Münasebetinizi kuralcılığınızla biraz zorluyor üzeresiniz. Sizi tez bir karara, ya da bir işe zorlayan kimseler var. Bu şahısları hiç görmemezlikten, duymamazlıktan gelin, onlar kendi menfaatlerini düşünüyorlar. Yapacağınız bir fedakarlık yok! Para sıkışıklığınız, bu bahislere biraz fazla yeterli niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor. Sevgi duyduğunuz birinin önemli hastalık haberi sizi üzecek.

14 Şubat Yay burcu yorumu

Özel hayatınızdaki sorunlarla gayret etmek size sıkıntı gelse de dengeli davranışlarla amaçlarınıza ulaşmanız mümkün. İşinizdeki arkadaş bağlantılarından pek şad olmamanız sizi gereğinden fala geriyor. Yaşadığınız bu keyifsizlik süreksiz bir durum. Parayla ilgili karşınıza çıkacak fırsatları kıymetlendirmek için gözünüzü dört açmanızda yarar var. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et yüklü besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor.

14 Şubat Oğlak burcu yorumu

Yeni heyecanlara açık olduğunuz bir gün. Anlayış, derin sempati ve nazik ruhunuz ilişkinizdeki itinası gösteriyor. Bu da birlikteliğinizi keyifli kılıyor. Birtakım durumlarda sıradan sorunlara bile, tahlili güya elinizde değilmiş üzere yaklaşıyorsunuz. İş hayatınızda bundan sonra oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olun. İş yerinde kimseyle tartışmamalı ve hakkınızı korumalısınız. Bu ortalar parasızlığa katlanmanız gereken bir periyot. Sık sık öfkeleniyorsunuz, bu durum fizikî sıhhatinizi da olumsuz olarak etkiliyor.

14 Şubat Kova burcu yorumu

Sevdiğiniz kişi ile bağlantınızda yapan bir hal içinde bulunarak, varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Yalnızsanız konuşma maharetiyle sizi etkileyebilecek birisiyle yeni bir başlangıç gündeme gelebilir. İşinizdeki değerli değişimler ve hareketlilik karşısında mümkün olduğunca adaptasyon sağlayarak, üzerinize düşenleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bütçenizi zorlayacak teşebbüslerde bulunmaktan uzak durun. Telaşlarınız yüzünden kimi sıhhat sorunları yaşayabilirsiniz.

14 Şubat Balık burcu yorumu

Beraber olduğunuz şahısla aranızdaki ilgiyi bozmaya çalışanlar olabilir. Etrafınızdaki bireylere alakalarınızı anlatmayın. İş yerinde yaşanan olaylar karşısında denetiminizi kaybederek hezimete uğrayabilirsiniz. Zira kanılarınız denetiminiz dışında yönleniyor ve bu nedenle hislerinizin istikrarı bozuluyor. Daha disiplinli olmalısınız ve sisteminizi bozan davranışlarınızı önemli bir formda incelemelisiniz. Paranızı yeterli denetim edemiyorsunuz, takviye alın.

Başa dön tuşu