15-21 Temmuz haftalık burç yorumları Ay Tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

15-21 Temmuz haftası burçları neler bekliyor? İşte 15-21 Temmuz haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu haftalık yorumlarının detayları…

Koç: Önemli haftalardan bir tanesi sevgili Koç’lar. Ailevi dengeyi iyi oturtmanız gereken bir hafta. Hem kariyer ve işle ilgili konularda hem de ailevi alanlarda önemli krizlere ve değişimlere açık olmanız gerekecek. Annenizin ve aile büyüklerinizin hayatındaki değişimlere hazır olmalısınız. Duygusal ve ani tepkiler verebilirsiniz. Biraz sakin olmanız gerekiyor. Özellikle ailevi alandaki ilişkilerinizi doğru yönlendirmelisiniz. Merkür, Yengeç Burcu’nda gerilemesine devam edecek. Ailevi alanda konuşulmamış ve çözülmemiş duygusal meselelerin yeniden karşınıza geldiğini göreceksiniz. Görmezden geldiğiniz her konu ileride başınıza çok büyük işler açabilir.

Boğa: Boğaların geleceğe yönelik planlarında dikkatli adımlar atmaları gerekiyor. Önemli sorumluluklar geleceğinizi oluşturduğunuz alanlarda sizi zorluyor olabilir. Eskisinden biraz daha yorgun hissediyor olabilirsiniz. Tutulma’yı seyahat, eğitim ve yabancı insanlarla yapılacak olan işler, uzaktaki akrabalarınızdan alınacak haberler ile geleceğinizi yönlendiren her türlü iş alanında yaşayacaksınız.Uzak çevrenizden alacağınız haberler doğrultusunda duygu iniş çıkışlarınız biraz yüksek olabilir. Bu hafta özellikle seyahatler ve tatillerde dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Diğer taraftan ilişkilerin de test edildiği haftalardan bir tanesi. İlişkilerinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan güzel destekler alacaksınız. Onlarla vakit geçirerek sıkıntı ve problemlerinizden kurtulamanız mümkün. 

İkizler: İkizler Burcu için Temmuz ayı ve bütün Tutulmalar maddi konularla bağlantılıdır. Çarşambayı perşembeye bağlayan gece yaşanacak Tutulma ile gözden kaçmış ve şimdiye kadar akıllarına gelmeyen bir borç karşılarına gelebilir. İşinizle ilgili konularda kendinizi adapte edebileceğiniz bir döngü içerisinde olacaksınız. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda ailenizden, sevdiklerinizden ve iş arkadaşlarınızdan destek almalısınız. Zorlandığınız konuların içerisinden rahatlıkla çıkabilirsiniz. Merkür gerilemeye devam edecek. Ay sonuna kadar büyük bir para girişiminden uzak durmakta fayda olacak.

Başa dön tuşu