15 Mart Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Mart Salı gününün günlük burç yorumları…

15 Mart Koç burcu yorumu

Çok güçlü sevgi bağlarınız var, sevgilinizle gerçek manada bütünleşmişsiniz. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. Bağınız uzun ömürlü. Birebir pozisyonda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme iş veriminizi düşürüyor. Bu kırgınlığı onarma eforu içine girin, sonuç umutlu. Maddi problemi olan herkese koşuyor ve bu yüzden de vakit zaman siz badire yaşıyorsunuz. Hava kurallarından etkilenerek böbrekleriniz yahut sindirim sisteminizle ilgili hafif rahatsızlıklar hissetmemek için önlemli olun.

15 Mart Boğa burcu yorumu

Birlikte olduğunuz şahsa karşı hisleriniz epeyce yıpranmış durumda. Nefretle sevgiyi bir ortada yaşıyorsunuz. Vazgeçmek istemeseniz de ayrılık kaçınılmaz üzere gözüküyor. Mesleğinizle ilgili amaçlarınızı harekete geçirecek bir kişi ile tanışmanız mümkün. Onun vasıtası ile planlarınızda yapacağınız değişiklik her şeyi olumlu manada etkileyecek. Optimist fikirlerinizle meselelerinize daha kolay tahliller bulabilirsiniz. Kimi ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak.

15 Mart İkizler burcu yorumu

Şansınızı fazla zorlamanın hiçbir yararı yok, olacak olur! Siz özel hayatınızla ilgili yapmanız gereken her şeyi yaptınız, her yaklaşımı gösterdiniz. Artık sabırla neticeyi bekleyin. Bir bekleyiş boşuna olmayacak! İşinizle ilgili olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kararsız olmanız sonuca varmanızı geciktirebilir. Her şeyi sezgilerinizle kıymetlendirme eğilimine kapılmayın. Bütçenizdeki açığı kapatmak için, irili ufaklı bütün harcamaları asgariye indirmeniz gerekiyor.

15 Mart Yengeç burcu yorumu

Duygusal hayatınızda yeni bir başlangıç gündeminizde. Bu ilgi sayesinde kendinizi daha âlâ anlayacak, kendi iç dünyanızdaki hoşlukları daha güzel tabir edeceksiniz. Günlerdir yapmaktan kaçındığınız işler, bugün yeniden önünüze geldiğinde, hiç de büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz. Yaklaşan borçların neden olduğu kasvet, gerilim yaratıyor. Telaş etmeyin, her şey düzelecek. Yakın etrafınızdaki bir sıhhat sorunu ile önemli biçimde ilgilenmeniz gerekiyor.

15 Mart Aslan burcu yorumu

Sevgilinizle sahip olduğunuz inanç ve ahengi kaybediyorsunuz. Arbedeler, kasti kırgınlıklar ve değişiklikler yaşamanız mümkün. Onu kazanmak için yapacağınız gayretinizde mert olmak zorundasınız. Uyumlu olmanız gerektiğinin şuuruna varın. İş yerinde hakkınızda söylendiği argüman edilen sözlerle ilgili bir şeyler yapmanız gerekebilir. Öncelikle bu tezin geldiği kaynaktan başlamanız en mantıklı yol olacak. Yapacağınız bir harcama bütçenizle ilgili planlarınızı bozabilir.

15 Mart Başak burcu yorumu

Bugün telaş, ivedi ve ısrar işte, parada yahut sevgide daima aleyhinize sonuçlar verebilir! Bugün olayların gelişmesine seyirci kalırsanız daha düzgün yapmış olursunuz. Mesleğinizle ilgili uzun vadeli kararlar alma fırsatınız doğacak. Sonradan üzülmemek için kararlarını verirken aceleye getirmeyin ve etrafınızdakilere danışın. Ödemeyi unuttuğunuz bir fatura yahut borç gündeme gelecek. Gelirinizi artırmanın yollarını bulun. Farkında değilsiniz fakat sistemsiz ve yetersiz uyku hayat gücünüzü alıp götürüyor.

15 Mart Terazi burcu yorumu

Sevgilinizden alacağınız keyifli haberler hislerinizin ağırlaşmasına neden olabilir. Hissettikleriniz karşılıksız değil, onun da gözü sizden diğerini görmüyor. Bir müddettir sonlanmasını beklediğiniz projeler nihayet size maddi açıdan getiriler sağlamaya başlayacak. Yeniden de kendinize fazla güvenip kaldıramayacağınız sorumlulukların altına girmekten kaçının. Sizden talep edilen bir maddi takviyesi karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız. Uyku saatlerinizi aksatmak veriminizi düşürüyor.

15 Mart Akrep burcu yorumu

İkili alakalarda yaşadığınız olaylar konusunda daha olumlu düşünmeye başladınız. Eskisi üzere her şeye üzülmüyorsunuz. Aşk hayatınızda memnunluk verici birtakım tecrübeler yaşama talihiniz epeyce fazla. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir vakit. Açık olmanız ve müspet gücünüz bugün size kıymetli bir kapı açabilir. Maddi hususlarda yeniden çok şanslısınız. Gerginlikten kaynaklanan başağrılarınız için masaj düzgün gelebilir.

15 Mart Yay burcu yorumu

Sevdiğiniz şahıstan fazla beklentiniz olmasın. Onun kanılarını değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan mühlet gelen olayları fazla zorlamamalısınız. İş yerinizdeki durumunuzu ya da etrafınızı sorgulamakta telâşlı davranmayın. Olumlu davranışlarınızdan dolayı ödüllendirileceksiniz. Borçlarınızın bir kısmını ödediniz, mali açıdan rahat bir periyot. Rahatsızlığınız güzelce artmadan doktora gitmeniz gerekiyor.

15 Mart Oğlak burcu yorumu

İlişkinizde daima olarak yaptığınız gereksiz tartışmalar, vakit zaman alakanın tadını kaçırıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz fakat bugün sabrınız taşabilir. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İşinizde bir yeniliğin eşiğindesiniz. Başınızda tartıp duruyorsunuz lakin bir karara varamıyorsunuz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Küçük maddi birikiminizi daha gerekli durumlara saklamalısınız. Gerilimden arınmak için varsa hobilerinize ve eğlencenize vakit ayırın.

15 Mart Kova burcu yorumu

Özel hayatınızda değiştirmek istediğiniz, sizi rahatsız eden bahisleri yumuşak bir lisanla anlatmayı denerseniz, karşınızdaki kişi de tahlil üretici halde olacak. Sert bir reaksiyonla yaklaşırsanız üzülen siz olabilirsiniz. İşinizde size vaat edilenler gerçekleştirilmiyor. Adaletsizlikle karşı karşıyasınız, sakin olun. Vakit içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz. Kenara köşeye para koyma alışkanlığınızın olmaması sizi zorluyor.

15 Mart Balık burcu yorumu

Aşk hayatınız fırtınalı bir periyottan geçiyor. Tartışmadan uzak durun ve şimdilik sorunun üstüne gitmeyin. Sorunu, vakti gelmeden çözmeye çalışmak yanılgı olur ve sonuçta sizin incinmenizle sonuçlanır. Dürüstçe ve açık davranmanız ödülünüz olacak. Yakın etrafınızdan sizi tenkit yağmuruna tutanlar çıkacak, içlerinden haklıları da var, yararlanmalısınız. Şu sırada ikazlara gereksiniminiz var. Maddi alandaki kasvetleri daha rahat ve çabuk atlatmak için bir şeyler yapmalısınız.

Başa dön tuşu