16 Mart Çarşamba günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 16 Mart Çarşamba gününün günlük burç yorumları…

16 Mart Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızda iniş çıkışlar sürüyor. Sevgilinizle aranız şimdilik âlâ, ancak en ufak bir hatanızda tekrardan bozulacak üzere. Çalışma hayatında çok değişken bir kişiliğiniz var. Bugün davranışlarınızı denetim etmeyi bilmelisiniz. Birtakım kimselerle gereksiz tartışmalara girerek, sinirlerinizin yıpranmasına müsaade vermeyin. Yapacağınız gereksiz harcamalar ilerleyen günlerde sizi düşünceye sokabilir. Değişen hava koşulları nedeniyle soğuk algınlığı, grip üzere rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

16 Mart Boğa burcu yorumu

Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ancak onun kırgınlığını bir türlü yenemiyorsunuz. Bu reaksiyonlarının kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye itina gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve etrafınızın takdirini toplayacaksınız. Yakında bir terfi haberi alabilirsiniz. Para işlerinde tesir altında kalıyorsunuz. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Daima yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın.

16 Mart İkizler burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili emelinize ulaşmak için yapmanız gerekenleri biliyorsunuz. Ancak partneriniz birebir niyette olmayabilir. Sabırlı olmak sizin avantajınız olacaktır. Mesleğinizle ilgili sizi rahatsız eden bir durum kelam konusu. Bugün iş arkadaşınızla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz. Bu günlerde cömertliğiniz üzerinizde lakin bunu yakın arkadaşlarınıza sunmanız yararlı olacak. Sıhhatinize karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmayın.

16 Mart Yengeç burcu yorumu

Sevgilinizin, ilginize verdiği ehemmiyeti kabul etmek durumundasınız. Sizden onu anlayışla karşılamanızı bekliyor. Bu kadar katı olmak zorunda değilsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda meydana gelecek gerginlikler size başarısızlık olarak geri dönebilir. Ayrıyeten bu durumun başarısız olmanızı isteyenler için bir fırsat yaratacağını da unutmayın. Fazla çalışarak sonlarınızı zorlamayın. Riskli yatırımlara yönelmediğiniz sürece çıkarlı olacağınız bir gün. Yediklerinize dikkat, mideniz bozulabilir.

16 Mart Aslan burcu yorumu

Birlikte olduğunuz şahsa karşı biraz daha anlayışlı davranmalı, zalimce tenkitler yapmaktan kaçının. Önümüzdeki günlerde bu tansiyon, yerini romantizme bırakacak. İş konusunda önünüze çıkan fırsatları uygun değerlendirmeniz gereken bir gün. Grup çalışmaları açısından potansiyeliniz yüksek. Fakat gücünüzün yüksek olması sizi aldatmasın. Sonlu dikkatli harcamanıza karşın ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Bedeninizin C vitaminine muhtaçlığı var.

16 Mart Başak burcu yorumu

Birlikteliğinizde kısa periyodik de olsa bir sorun yaşanabilir. Zira kendi iç sesinizi dinlemiyor, etrafınızdan gelen öğütleri reddediyorsunuz. Bu tavrınızı değiştirmeli, olaylara daha ölçülü yaklaşmalısınız. İş bağlantılarınızda eksik bilgilenmeler, kusurlu sonuçlara götürebiliyor. İşyerinizde yaşanan tartışmalardan uzak durmak faydanıza olacak. Yakın bir dostunuzla istemeden de olsa yaşayacağınız para tartışması keyfinizi kaçırabilir. Yemek yeme isteğini abartmazsanız sağlığınızda sorun yok.

16 Mart Terazi burcu yorumu

Sevgilinizin ilginize aldırmaması sizi aldatmasın. Size karşı önemli hislerle dolu. Kıskançlık yaratarak da sevgisini kazanmaya çalışmayın. Birtakım durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bu durum insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve duyduğunuz inançtan kaynaklanıyor. Bu husustaki tavrınız bugün sizi zorda bırakabilir. Maddi hususlar yüzünden etrafınızdakileri kırmamaya itina göstermelisiniz. Son günlerde perhizinizi ihmal etmeye başladınız.

16 Mart Akrep burcu yorumu

Özel hayatınızda yaşadığınız problemlerde sizin de hatanız var. Bugünü onun gönlünü almak için değerlendirin. Sevgilinize yaşadığınız iş yoğunluğunu, gerginliklerinizi anlatarak bağınızı düzeltebilirsiniz. İş yerinizde diğerlerinin inisiyatifine bağlı kalmaktan ötürü zorluk çekmeniz mümkün. Gerginliğe hazır olmalısınız. Paranızın değerini ziyadesiyle bilmenizin yanında, çok cömert davranışlarınız sorun yaratabiliyor. Gitgide açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

16 Mart Yay burcu yorumu

Aşk hayatınızda uzun vakittir yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesini kabul edemiyorsunuz. Bu hususta kırgınlık yapmanız gerekmiyor. İş ömrünüzde yeni ve parlak gelişmeler var. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz inançla yolunuza devam edin. Muvaffakiyetinizin sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Yaşadığınız maddi dertler canınızı sıkmasın, yakın gelecekte rahatlama var. Yemek yeme alışkanlığınızın değişmesi kilo almanıza neden oluyor.

16 Mart Oğlak burcu yorumu

Aşkta heyecan kadar sevgiye de kıymet veriyorsunuz. Bunu gereğince lisana getiremediğiniz için istemeden kırılıyorsunuz. O sizin sevgi isteğinizin farkında, kendince sevgi gösteriyor. İşinizle ilgili beklentilerinizi yüksek tutmak bazen mütevazı gelişmelerin de önünü kapatıyor. Neyse ki, bugünlerde beklentilerinize uygun gelişmeler kelam konusu. Gelecekle ilgili eksiksiz haberler alabilirsiniz. Çok kolay kazandığınız bir ek gelirin kesilmesi bütçenizi sarsabilir. Rahatsızlığınızın tedavisini yarıda bırakmayın.

16 Mart Kova burcu yorumu

Hayatınızdaki monotonluğu değiştirecek bir şeyler yapmanın vakti geldi de geçiyor. Size ilgi duyanlara karşı bu kadar çekimser olmayın. Taşıdığınız tasalardan bir an evvel sıyrılıp, hayatın tadını çıkarmaya başlamalısınız. Etrafınızdaki arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmenizde yarar var. Bugünlerde parayla ilgili kimi tartışmalar kelam konusu. Etrafınızdaki grip salgını sizi de etkileyebilir.

16 Mart Balık burcu yorumu

Bugünlerde elinizi attığınız her şeyin karşıt gitmesi sizi gerginleştiriyor. Yaşadığınız aşk suratını yitirmiş ve monotonlaşmış durumda. Üreticiliğiniz durmuş ve ilginiz üzerinde baskı yapıyor. Tüm bunlara karşın kısa bir müddet sonra bunları aşacak ve eski mutluluğunuza döneceksiniz. Harcamalarınızı denetim altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükse olan merakınız, bütçenizi önemli manada sarsmaya başladı. Ufak diye önemsemediğiniz sıhhat sorunları başınıza iş açabilir.

Başa dön tuşu