18 Mart Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 18 Mart Cuma gününün günlük burç yorumları…

18 Mart Koç burcu yorumu

Gününüz dertli geçebilir. Her şeyi sorun yapmanız, sevgilinizin her kelamında bir mana aramanız bu kahırları doğuruyor. Bir sefer de ona hak vermeyi deneyin, memnun olacaksınız! Çok değerli bir işinizde yardıma gereksiniminiz var. Bunun bekleyişi içindesiniz. Arkadaşlarınızdan alacağınız takviye, kendinizi düzgün hissetmenizi sağlayacak. Parayla ilgili çok zorlanacağınız bir kararda tesir altında kalmamaya çalışın. Tertipli kullanmanız gereken ilaçlarınızı ihmal ediyorsunuz.

18 Mart Boğa burcu yorumu

Sonunda aradığınız memnunluğu buldunuz. Seviyeli ve istikrarlı bir bağ yürütüyor olmanın sorumluluğunu partnerinizle birlikte çok hoş üstleniyorsunuz. Kısa periyotta rastgele bir sorun gözükmüyor. İşinizle ilgili yeni risklere gireceksiniz, lakin bu sizi korkutmasın. Şayet kararsızlıklar yaşarsanız bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atılmadan evvel düzgün düşünmelisiniz. Birtakım sıhhat sorunlarınız için endişeleniyorsunuz. Bu sorunların kuruntu olduğunu düşünenler haklı çıkacak.

18 Mart İkizler burcu yorumu

Partnerinizle ilgili unuttuğunuzu sandığınız eski olayları hatırlayıp onu üzebilirsiniz. Abarttığınız olaylar alakanızın formunu değiştirecek. Sabırsız davranmayınız. İşinizle ilgili hissettiğiniz baskı ve endişe duygusu yapan niyetleriniz sayesinde olumlu gelişecek. Yakın etrafınız size bu hususta yardımcı olabilir. Vakitsiz masraflar yüzünden elinizde para tutamıyorsunuz, fakat bugün yerinde bir karar vererek çıkarlı bir mutabakat yapacaksınız. Başağrısı olabilir, açık havada dolaşmalısınız.

18 Mart Yengeç burcu yorumu

Arkadaşlarınızın ısrarıyla birisiyle tanışacaksınız. Kısa vakitte çok manalı hale gelecek olan bu tanışma, birinci başta pek hoşunuza gitmeyecek. Lakin bu kişi bir mühlet sonra sizin için çok kıymetli biri haline gelebilir. İş yerinde başına buyruk davranmanız ve kimseye müracaattan verdiğiniz birtakım kararlar, temel olarak bahtınızın yardımıyla yüzünüzü güldürüyor. Harcamalarınızın arttığı bir periyot, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Sıhhatinizle ilgili problemlerinizin üzerine eğilin.

18 Mart Aslan burcu yorumu

Partneriniz münasebetinizin düzelmesi ismine, birçok adım attığını, lakin sizin bunları görmediğinizi düşünüyor. Tekrar sıcak münasebetler için birinci adımı, bu sefer siz atmalısınız. İş hayatınızın problemlerini kimseyle paylaşmıyor, tek başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Önümüzdeki günlerde iş hayatınızda oluşacak hareketlenmelere ayak uydurmanız gerekebilir. Herkese tasarruf tavsiye ediyorsunuz lakin kendinizi denetlemiyorsunuz. Sıhhat bahislerini bu kadar abartmayın.

18 Mart Başak burcu yorumu

Sevgiliniz yaşadığınız münasebet konusunda çok ketum. Meğer siz yaşadığınız beraberliği diğerleriyle paylaşarak kusur yapıyorsunuz. Bu durum can sıkıcı sonuçlara neden olabilir. Mesleğinizde bir düelloyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı baskılar deneyebilir. Soğukkanlılığınızı bozmayın. Kendinizi kısa vadede inançta hissedebileceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz. Sıhhatle ilgili küçük bir sorununuz olabilir, doktora müracaatınızda yarar var.

18 Mart Terazi burcu yorumu

Yakın etrafınızdan biri, ilgisini size muhakkak edebilir. Bu durum, başınızı da biraz karıştıracak üzere. Onunla önemli bir yakınlaşmayı hiçbir vakit beklemiyor oluşunuz, soruları beraberinde getirecek. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar ve bitişler gündeme gelebilir. Bu nedenle olaylara mümkün olduğunca temkinli ve düşünerek yaklaşmalısınız. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar epeyce işinize yaradı. Görme bozukluğunuzun nedeni göz yorgunluğuysa yalnızca dinlenmeye gereksiniminiz var!

18 Mart Akrep burcu yorumu

Beraberliğiniz, tahlili olmayan bir yola girmiş ve büyük olasılıkla beğenilen olmayacak bir sona varacak. Bu alakaya önyargısız baktığınız vakit, pek harika olmayan alakanın doğal olarak sona erdiğini kabulleneceksiniz. İşinizde oburlarının kanılarına de ehemmiyet vermeniz gerekiyor. Siz de vakit zaman yanılıyor olabilirsiniz. Fikirlerinizde inat etmeniz tenkitlere yol açabilir. Nakdî mevzularda birtakım problemler yaşayacaksınız. Bunun sebebi biraz da savurgan olmanızdan kaynaklanıyor.

18 Mart Yay burcu yorumu

Aşk konusunda kıskanç davranmayın. Çok duygusal yaklaşımlarınız sizi etkileyebilir. Dengeli davranışlarla amaçlarınıza ulaşmanız mümkün. İşyerinizde bir sorunun dışında kalmak istiyorsunuz. Bu davranışınız, haklı münasebetleri de olsa, tenkide ve kullanılmaya açık görünüyor. Paraya bağlı zahmet veren bir işinizi, talihin ve tesadüflerin yardımı ile paraya gereksinim duymadan yapacaksınız. Son günlerdeki uykusuzluk meseleniz genel gerginliklerden kaynaklanıyor olabilir.

18 Mart Oğlak burcu yorumu

Geçmişe bir sünger çektiniz ve gelecekten beklediklerinizi de adım adım gerçekleştireceksiniz. Şimdilik hayatınızın rayına oturmasını bekleyin. İş alanınızı sevmenize karşın, tıpkı ortamdaki insan bağlantıları sizi yıpratıyor. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz. Masraf yapmak hoşunuza gidebilir ancak harcamalarınızda hesabınızı aşmayın. Aileden birine maddi yardımda bulunabilirsiniz. Ferdî bakımınızı uzun müddettir ihmal ediyorsunuz.

18 Mart Kova burcu yorumu

Pozitif ve güçlü bir güne hazır olun. Aşk hayatınızın sizi zorladığını ve yorduğunu düşünebilirsiniz. Sevdiğinizin size olan yaklaşımları ve kendine güvenen tutumu, kendinizi sorgulamanıza neden olabilir. Mesleğinizle ilgili bilgilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir gün. Araştırmaya olan ilginizden mesleksel hayatta da faydalanacaksınız. Bugün yapacağınız teşebbüslerin sonuçları sizin için olumlu olacak. Beklediğiniz bir paranın gecikmesi sonlarınızı gerebilir.

18 Mart Balık burcu yorumu

Sevindirici haberler alacağınız, bir gün. İlginizle ilgili karamsar hayaller kurmayın. Öğlenden sonra sevdiğinize karşı düzgün hislerinizi yükselterek davranışlarınızı denetim edeceksiniz. İşinizle ilgili olumlu bir tavır içinde olmanız sizin ve birlikte çalıştığınız şahısların işini kolaylaştırabilir. Yakında çok zorlanacağınız bir karar verebilirsiniz. Kararı yalnız alıp sorumluluğunu kabullenmeniz gerekecek. Gelecek günlerde maddi sorun çekmemek için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Başa dön tuşu