19 Mart Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 19 Mart Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

19 Mart Koç burcu yorumu

Yeni bir bağa başlıyorsanız, alakanızı pahalandırmak için kendinize vakit tanıyın. Beraberliğin gelişimi için de çabuk etmemelisiniz. Aldığınız işaretler, bu bağlantının uyguna gitmeyeceğini gösteriyorsa sürdürmeye çalışmayın. İşyerinizde yaşanan tansiyonlardan uzak durmak faydanıza olacak. Yakında almayı planladığınız kararlarınız, size çok kar getirebilir. Maddi alandaki kararları tek başınıza almanız, sorumlulukların büsbütün sizin üstünüze kalmasına neden oluyor.

19 Mart Boğa burcu yorumu

Yaşadığınız ilgi sizi gerilime sokmuş. Bundan kurtulmak için, olumsuz fikirlerinizden ve eski alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. İşinizde yaşadığınız meselelerin üzerine gidip onları çözmeye çalışmaktansa, kendinizi dinleyip depresyona girmeyi tercih ediyorsunuz. Bu da sizi denetim altına alıp, etkisiz hale getirmeye çalışan rakiplerinizin ekmeğine yağ sürüyor. Para sıkıntılarınız tabiatıyla son bulacak, her şey olağan haline dönecek. Bir mühlet daha sabredin. Bademciklerinize dikkat!

19 Mart İkizler burcu yorumu

Umutsuz görünen yeni bağlantıları kendinizde de değişiklik yaparak umutlu hale getirebilirsiniz. Değişikliklere hazır olun ve eski alışkanlıkların tekrar yer almaması için tedbir alın. İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız göze batıyor. İşinizi biraz daha sevmeye gereksiniminiz var. İkaz alabilirsiniz. Bugün sevdiklerinize mali taraftan takviye vermekten kaçınmayın. Size bu yardımlarınızın karşılığını ziyadesiyle ödeyecekler. Küçük sıhhat şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz.

19 Mart Yengeç burcu yorumu

Sevgiliniz huzurlu bir ilgiden yana. Meğer sizin tansiyondan hoşlanır üzere davranışlarda bulunmanız münasebetinize ziyan veriyor. Bugün enerjik hareketlerinizle insanları harekete geçirecek ve neşelendireceksiniz. Başınız çok âlâ çalışıyor ve çok yeterli iş muahedeleri yapacaksınız. Küme çalışmalarından çok büyük zevk alıp, hünerlerinizi işinizde göstereceksiniz. Yakınlarınızla bağlarınız düzgüne yanlışsız gidiyor. Maddiyata yönelik karamsarlıktan kaçınmalısınız.

19 Mart Aslan burcu yorumu

Sevdiğiniz kişinin iş hayatında karşılaştığı kimi meseleler özel ömrünüzü olumsuz tarafta etkileyebilir. Bu hususta anlayışlı bir tavır içerisinde olmaya itina göstermelisiniz. İş hayatınız hareketli bir periyoda giriyor. Etrafınızdan alacağınız kimi tenkitler sizi yönlendirecek. Biçiminizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Maddi mevzulardaki birtakım sabit fikirli davranışlarınız para kaybetmenize neden olabilir. Etraf kaidelerine ahenk sağlamaya çalışmalısınız.

19 Mart Başak burcu yorumu

Sevgilinizden gereğince ilgi görmediğinizi düşünerek canınızı sıkmayın. Bu akşamı, ona daha yakınlaşmanız için uygun bir vakit olarak kullanabilirsiniz. Ortak olduğunuz bir işte karamsar düşünmeye başladınız. Yürekli adımlarla bundan karlı çıkmanız mümkün. Bu periyotta iş hayatınızda kimi şaşırtan gelişmeler olabilir. Hazırlıklı, önlemli olma alışkanlığınız büyük para meseleleri yaşamanıza pürüz oluyor. Sıhhat konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sıhhat ihmale gelmez.

19 Mart Terazi burcu yorumu

Aşkta sıkıntı kararların arifesindesiniz ve hayat size ikili seçenekler sunuyor. İstekleriniz ve zorunluluklarınız ortasında yenilenmeye nereden başlayabileceğinizi size hislerinizden çok mantığınız gösterecek. İş ve para konusunda bugün telaş ve kuruntularınız tetiklenebilir ve bu durumda sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Mali mevzularda beklentileriniz artarken imkanlar beklediğiniz üzere gelişmeyebilir. İlaç kullanmanız gerekiyorsa alacağınız ilaçları denetim etmeniz sizin için faydalı olacak.

19 Mart Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle çok güç devirler geçirmiş ve alakayı sona erdirmeyi bile düşünmüşsünüz. Bağınızın onarılmaya gereksinimi var. Bağınız yanlış değil, ama bu bağın canlanabilmesi için değerli bir değişimden geçmesi gerekiyor. Ülkü bir paydaşlık yapmanız koşuluyla yeni atılacağınız iş pozisyon ve statü olarak durumunuzu değiştirebilir. Geliriniz hiç üzücü değil lakin siz daha fazlasına gereksinim duyuyorsunuz. Dişçinizin kapısını şimdiden çalmanız, daha sonra tedirginlik duyarak gitmenizden yeterli olacak.

19 Mart Yay burcu yorumu

Biten alakanızı artık unutun. Gözünüzü geleceğe dikmenizin ve yeni münasebetlere açık olmanızın sonucunu alacaksınız. Çok yakında yeni bir bağlantının kapıları aralanıyor. Rekabet halinde olduğunuz biri var. Aranızda yaşadığınız çekişmenin sonu makus yerlere varabilir. Size yönelik çıkarcı, hesapçı bir yaklaşımın duyumlarını bugün alabilirsiniz. Bu duyumlara gereken ehemmiyeti verin. Gereksiniminiz olmayan şeylere harcama yapmanız yüzünden bütçeniz zorlanıyor. Sıhhat meseleleriniz değersiz, yakında hepsi geçecek.

19 Mart Oğlak burcu yorumu

Yaratıcı bir gündesiniz. Sevdiğinizle ilgili hisleriniz bu ortalar ağırlaşabilir. Hoş fikirleriniz ve optimist tavrınızla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. Yeni bir mevzuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabilirsiniz. İşvereniniz da sizden uzun vakittir bu türlü bir atak bekliyordu. Uzun vakittir devam eden maddi badirelerden kurtulmanız an sıkıntısı. Sıhhat açısından güçlüsünüz, moraliniz de yüksek.

19 Mart Kova burcu yorumu

Sevgilinizin işine ayırdığı vakti sorun ediyorsunuz ancak aşikâr etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Açık olmanızda yarar var! İş yerinde yaşanan kimi olaylar sizi rahatsız edebilir. Olağan vakitlerde fazla aldırmayacağınız durum ya da kelamlar bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir, dikkatli olun. Arkadaş bağlantılarınızda küçük sıkıntıları büyütmemeye ihtimam gösterin. Alışveriş yaparken daha makul ve işinize yarayacak şeyler almalısınız.

19 Mart Balık burcu yorumu

Sevdiğiniz bireyle aranızda geçen tartışmalar yerini huzurlu bir ortama bırakıyor. Birbirinizi daha güzel manaya eğiliminde olacaksınız. Yeni başladığınız işle ilgili çok gerçekçi planlarınız var. Planlarınızı, bunlara yönelik tenkitleri de göz önüne alarak değerlendirmenizde fayda olabilir. Maddi bahislerde yeni gelişmeler biraz daha rahat soluk almanızı sağlayacak. Yediklerinize dikkat edip gerilimden mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalıştığınız sürece sıhhat açısından rastgele bir sakıncalı durum yaşamayacaksınız.

Başa dön tuşu