19 Şubat Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 10 Şubat Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

19 Şubat Koç burcu yorumu

Sevgilinize vermiş olduğunuz kelamı yerine getirmemeniz sizin için memnunluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde itimadı bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir hususla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük kelam konusu değilse de halli davranmanızda, biraz hareketlenmenizde faydalar olabilir. Nakdî açıdan problemlerinizin azalması moralinizi yükseltecek. Fazla ağır yükler taşımayın, kollarınızda sorun yaratabilir.

19 Şubat Boğa burcu yorumu

Sevgilinizden uzakta olmanız, onu ihmal etmeniz manasına gelmiyor. Sizden haber bekliyor, telefonla da olsa gönlünü almalısınız. İş yerinde uzun müddettir su yüzüne çıkmayan lakin sizi içten içe rahatsız eden bir husus, bugün gündeme gelebilir. Çok tetikte, hazırlıklı olmanız gerekiyor. Ani kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Bir alım satım işinden önemli manada karlar kelam konusu. Soğuk algınlığı, ateşlenme potansiyeliniz bu ortalarda her zamankine nazaran daha yüksek.

19 Şubat İkizler burcu yorumu

Duygusal açıdan mutsuz bir devir. Kendinizi sevilmeyen, istenilmeyen bir insan olarak görüyorsunuz. Ama içinizde yaşadığınız bu durum depresyona yol açabilir ya da size sıhhatle ilgili sorunlar yaşatabilir. İşinizle ilgili sizi huzursuz eden bir durum var. Çok daha sonraları karşınıza çıkacağını düşündüğünüz bu sorun karşısında şimdiden panik yaşamanız yersiz. Yatırım hususlarında birtakım gelişmeleri beklemeniz yararlı çıkmanızı sağlayacak. Zayıflık saplantınızdan vazgeçin, o kadar da zayıf değilsiniz

19 Şubat Yengeç burcu yorumu

Son günlerdeki duygusallığınız, ilginizde sorun görüp takılı kaldığınız noktaları değerlendirmenize mani oluyor. Güvensizlikleriniz, ıstırabın yanında incinmeleri de beraberinde getirebilir. Birtakım projelerinize eleştirel bakılması sizi karamsarlığa sokmamalı. Bu tenkitlerle planlarınızı zenginleştirmeniz de mümkün. Nakdî hususlara yönelik sorunlarınız azalmasa bile rahatlayacaksınız. Bu ortalar yemekle ilgili meseleleriniz var. Kilonuza dikkat edin.

19 Şubat Aslan burcu yorumu

Sevgiliniz geçmişte yaşadığı kimi sıkıntıların tesirinden şimdi kurtulabilmiş değil görünüyor. Bugünlerde meselesiz bir ilgi için, sabrınızı korumalısınız. Bugün iş yerinde kendinize bile yabancı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, birçok uyuşmazlığa sebep olabilirsiniz. Çalışmadan rahat yaşama istekleri duymanız ve bu yüzden işlerinizi yüzeysel yapmanız amirlerinizden ihtar almanıza neden olabilir. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Vakitsizliği mazeret edip spor yapmaktan kaçmayın!

19 Şubat Başak burcu yorumu

Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona paha verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz. Ama bu günlerdeki girişkenliğinizden yararlanma eğiliminiz, sizi birtakım yanılgılara sokabilir, sonlarınızı zorlamayın. Para durumuzdaki eksilmeye ayak uydurmanız gerekiyor. Katı diyetlere son verip, zerzevat, meyve yiyin ve tertipli jimnastiğe başlayın.

19 Şubat Terazi burcu yorumu

Sevgilinizle alakanızı farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Husus ile ilgili koşulları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara optimist yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha güzel sonuçlar ortaya çıkacak. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili birtakım gelişmelerin umut verici olduğunu anlayacak ve yeni atılımlarda bulunmak için büyük bir istek duyacaksınız. Para düşünceleri tekrar gündemde! Gitgide açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir

19 Şubat Akrep burcu yorumu

Partnerinizin çok istikametli bir insan olması, ilginizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve keyifli günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş bağlantılarınızda kasvetler yaratabilir. Kendinizi denetim edin ve yapan olun. İsteklerinizin gerçekleşmesi için yalnız gerekenleri belirleyin. Sizden borç isteyecek insanlardan uzak durmaya çalışın. Yeni alışverişlerden evvel bütçenizi gözden geçirmeniz yararlı olacak.

19 Şubat Yay burcu yorumu

Sürprizlerle dolu bugünde sevdiğiniz beşere karşı hislerinizin ne kadar derin olduğunu göstermelisiniz. Tahminen vaktinizin daralmasına neden olabilir, lakin bu sevgi şovunuzu hiçbir vakit unutmayacak. İş hayatınızdaki tokgözlülüğünüz, öbür mevzularda doyumsuzluğa dönüşmeye başladı. Mesleğinizdeki olumluluklar, aksiliklerden ağır basarken çok daha doyumlu olabilirsiniz. Para akışını diğerine emanet etmeyin. İçinde bulunduğunuz koşuşturma içerisinde beden direnciniz sarsılabilir.

19 Şubat Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizin ailesinden birtakım beşerlerle bir ortaya gelmeniz kelam konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, lakin siz tekrar de sakin tutumunuzdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, mesleğinizle ilgili birtakım büyük gelişmeler kelam konusu. Lakin risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor. Bir alacağınızın gecikmesi sizi bugünlerde biraz zorda bıraktı! Sağlığınızdaki ufak ikazlar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir

19 Şubat Kova burcu yorumu

Yeni yeni filizlenen aşkınızın büyümesine müsaade verin. Bu sihirli ve büyüleyici vakti, birbirinizi tanımakta kullanın. Sabırsız ve agresif haller, tenkit ve tartışmalar işinize ziyan verici olabilir. Katılacağınız toplantılarda konuşma ve davranışlarınıza dikkat edin. Bu ortalar yeni fırsatları kıymetlendirerek, farklı kar yolları ortaya çıkarabilirsiniz. Büyük borçlara girip gereksiz alışverişlerden kaçınmanız, harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Sigara alışkanlığınızı en aza indirin.

19 Şubat Balık burcu yorumu

Sevgilinize vermiş olduğunuz kelamı yerine getirmemeniz sizin için memnunluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde inancı bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir hususla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük kelam konusu değilse de halli davranmanızda, biraz hareketlenmenizde faydalar olabilir. Mali açıdan dertlerinizin azalması moralinizi yükseltecek. Fazla ağır yükler taşımayın, kollarınızda sorun yaratabilir.

Başa dön tuşu