2 Mart Çarşamba günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 2 Mart Çarşamba gününün günlük burç yorumları…

2 Mart Koç burcu yorumu

Bugün kararlı bir tavır içinde bulunacak, niyetlerinizi uygulamayı başaracaksınız. Ufak tefek meseleler çıksa bile, bunların üstesinden çarçabuk gelebilirsiniz. Yakınlarınıza karşı öfkeli haller sergilememeye dikkat edin. Bu biçimde meselelerinize karşı tahlilci bir yaklaşım sergilemeniz mümkün olabilir. Paranızın değerini bilmenizle ilgili ihtarları dikkate almalısınız. Kendinizi ağır baskı altında hissetmeniz bilhassa mide rahatsızlıkları ve baş ağrısı üzere sorunlar yaratabilir.

2 Mart Boğa burcu yorumu

Yeni yeni birlikte olmaya başladığınız bireye karşı yaklaşımlarınız giderek olumlu olmaya başladı. Aşk hayatınızda keyifli olmanız tüm ömrünüzü olumlu olarak etkileyebilir. Çok evvel yaptığınız ve tahminen de unuttuğunuz bir görüşmenin sonuçlarını, bugün yarın alacaksınız. Verdiğiniz kelamları unutmazsanız, sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme gözüküyor. Parayla ilgili karşınıza çıkacak fırsatları pahalandırmak için gözünüzü dört açmanızda yarar var. Tatlı yiyeceklerden kaçının.

2 Mart İkizler burcu yorumu

Bugünlerde aşk hususlarında şanslı birisiniz. İlgisini çok çektiğiniz birine, sizi tanıması ve iç dünyanızı keşfetmesi için imkan tanıyın. İşinizle ilgili beklediğiniz bir haber bugün, yarın size ulaşabilir. Para biriktirme isteğiniz giderek ağır basmaya başladı, ileriye dönük planlar yapmak için karşınıza fırsatlar çıkacak. Midenizin sağlıklı olmasına güvenerek, her türlü abur cuburu yiyorsunuz. Lakin bir gün çok pişman olabilirsiniz. Bunlar daha sonra size kilo ve mide ağrısı olarak geri dönebilir.

2 Mart Yengeç burcu yorumu

Bugün rahat etmek, bir şey kaybetmemek istiyorsanız etliye sütlüye pek karışmayın! Çünkü yıldızların üzerinizdeki aykırı tesiri ile uygun de yapsanız, düzgün de söyleseniz karşıt anlaşılabilir. Bugün iş yerinde biraz dalgın ve dağınık olabilir, kıymetli detayları gözden kaçırabilirsiniz. Ancak, endişelenmeyin, kuruntular yüzünden kendinizi huzursuz etmekten kaçının. Kazandığınızdan fazla harcama eğiliminiz sizi külfete sokuyor. Yapacağınız sporlar ve aktiviteler sizi daha da canlı ve hayata bağlı biri haline getirecek.

2 Mart Aslan burcu yorumu

Bugün başınızda kavak yelleri esecek, büyük bir optimistlik içinde olacaksınız. Kendinizi çok keyifli göreceksiniz. Yıldızların üzerinde çok olumlu etkisi size bu imkânı verecek. Mesleğinizde hırslı biri olarak tanınıyorsunuz. Amaçlarınızın büyük olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Kenara para ayıracak durumunuz yok. Bu duruma bir deva bulun! Küçükte olsa rahatsızlığınızı görmezlikten gelmeyin.

2 Mart Başak burcu yorumu

Özel hayatınızdaki sıkıntıların çalışmalarınızı olumsuz etkilememesi için duygusal alakanızı dengelemeye çalışın. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Fakat bu kusurların altında ezilmeyin, herkes yapabilir. Olayları akışına bırakmak ve fazla zorlamamak en güzeli. Çok gereksiz şahsî harcamalarınız yüzünden nakit ezası çekiyorsunuz . Hava kurallarından etkilenerek böbrekleriniz yahut sindirim sisteminizle ilgili hafif rahatsızlıklar hissetmemek için önlemli olun.

2 Mart Terazi burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili kuşkularınız var. Ancak ilginizi bir kusur olarak ele almanız için şimdi çok erken. Bağınız ismine yapabileceğiniz çok şey var. Çıkış yolu aradığınız bir iş sorununuz var. Sorunun içinde tek başınıza biraz çaresiz görünüyorsunuz. Bunu bir arada çalıştığınız şahıslarla paylaşmanız gerekecek. Elinizin altındaki fırsatı düzgün değerlendirirseniz yeni imkânların peşinde koşmakla kendinizi harab etmezsiniz. Küçük bir para takviyesine gereksiniminiz var. Küçük sıhhat şikayetlerinizin nedenlerini öğrenin.

2 Mart Akrep burcu yorumu

Sevgilinizin size olan hislerini çok güzel değerlendirmenize rağmen, aslı olmayan endişeleriniz var. Yüreğinizi rahatlatabildiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız. İşinizle ilgili gelişmeler sizi mutlu edecek. Daha evvel farkına varmadığınız kimi durumların farkına varabilir, isteklerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Lakin, sakin ve telaşsız bir tutum içinde olayları izleyip, gelişmeleri beklemeyi tercih edin. Bugün kar hususlarında yanlışlıklar yapabilirsiniz.

2 Mart Yay burcu yorumu

Aşk işleri yolunda gidiyor, onun varlığı içinize huzur dolduruyor. Fakat kızdığınız ve tartıştığınız huyları da yok değil. Endişelenmeyin, her beraberlikte olur bu. Kendi doğrularınızı ona da empoze etmeyin. İş ve özel yaşantınızda sorumluluk almaktan hiç çekinmiyorsunuz. Lakin biraz da kendinize dikkat edin! Yakın bir gelecekte para tasanız kalmayacak. Sıhhatiniz konusunda vurdum duymaz davranışlarınız, hastalığa yakalanmanıza sebep olabilir.

2 Mart Oğlak burcu yorumu

Beraber olduğunuz bireyle ilgili öğreneceğiniz kimi sırlar nedeniyle, karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden, olumsuz bir reaksiyon vermekten kaçının. Her şeyden çabuk sıkılma huyunuz yüzünden, elinizdeki işi de kaybetmek üzeresiniz. İş dünyanızda fırsat kapınızda, gerçekleşmesi için sizin de bir şeyler yapmanız gerekiyor. Para durumunuz her zamanki üzere, ancak siz yeniden de boş yere endişeleniyorsunuz. Sıhhatinizle ilgili dertleriniz yerinde olabilir.

2 Mart Kova burcu yorumu

İlişkinizden soğudunuz ancak onu kırmaktan çekindiğiniz için durumu yönetim etmeye çalışıyorsunuz. Partneriniz sizdeki değişikliğin farkında, bugün sizinle açık açık konuşmak isteyebilir. İşinizi seviyor ve çalışmaktan kaçınmıyorsunuz. Yeterli niyetli olmayan birisiyle ortak bir proje içinde olmanız mümkün. Bu bahiste size yapılan ihtarlara kulak verin. Paraya çok sıkışacağınız bugün ailenizden alacağınız maddi dayanak, sizi çok rahatlatacak. Ufak bir sıhhat problemiyle keyfiniz biraz kaçabilir.

2 Mart Balık burcu yorumu

Sevgiliniz sizi denetim etmek isteyebilir. Oburunu denetim etmek isteğinin, aşk ve romantiklikle bir ilgisi olmadığını kendinize hatırlatın ve hayatınıza uymayan kısıtlamalar getirilmesine müsaade vermeyin. İş yerinde ulaştığınız muvaffakiyet çizgisi gözlerden kaçmıyor. Terfi alma olasılığınız bu ortalar çok yüksek. Son günlerde yaşadığınız olumsuz maddi gelişmeler canınızı sıkmasın, yakında her şey düzelecek. Uykunuzdan ödün vermeyin, yoksa sonraki günden hiç randıman alamazsınız.

Başa dön tuşu