21 Şubat Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 21 Şubat Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

21 Şubat Koç burcu yorumu

Aşkta ivedi etmeniz kusur yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan kimi hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok vakit ayırın. İş hayatınızla ilgili sıkıntıları serinkanlı karşılama yeteneğiniz kimi durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden sorunları oluruna bırakıyorsunuz. Bu, çok insani üzere görünse de sorunların artmasına neden oluyor. Bir ölçü para kaybı bütçenizde sarsıntı yaratabilir. Teneffüs yolları sorunları yaşayabilirsiniz.

21 Şubat Boğa burcu yorumu

Duygusal hayatınızla ilgili karşılaşacağınız sorunlarla uğraş etmek size sıkıntı gelmeyecek. Detaylar üzerinde daha çok durmalı, gelip süreksiz hevesleriniz konusunda dikkatli davranmalısınız Birlikte çalıştığınız beşerler tarafından anlaşılmadığınızı hissetmeniz mümkün. Arkadaşlarınızla aranızda bir tahlil yolu bulmaya ve gereksiz kaygılara kapılmamaya çalışmalısınız. Bir an evvel mali bakımdan rahatlamaya bakın. Yiyeceklerinize dikkat etmelisiniz.

21 Şubat İkizler burcu yorumu

Aşkın gözlerini kör ettiklerinden biri de siz olmalısınız. Tüm tehlikeleri görüyor yeniden de bu alakayı yaşamaktan zevk alıyorsunuz. Tutku dedikleri bu olsa gerek! İşinizle ilgili kimi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz vakit, kâfi gelmeyebilir, biraz daha sabır. Rastgele bir para probleminiz bulunmuyor. Sıhhat konusunda boşuna tasalarınız var. Ufak tefek sıkıntıları çok ziyadesiyle abartıyor ve kendinizi olumsuz tarafta dolduruyorsunuz.

21 Şubat Yengeç burcu yorumu

İlişkinizde kıymetleri gözden geçirmeniz gereken bir periyoda giriyorsunuz. Böylelikle daha istikrarlı bir beraberlik yaşamaya talihiniz olacak. İş arkadaşlarınız ortasındaki yapay, süreksiz sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, tabiatıyla hallolabilir üzere görünüyor. Paraya gereksinimi olan bir yakınınıza yardım edin, karşılığını göreceksiniz. Zihinsel yorgunluk ve gerilim sinirlerinizin bozulmasına, uykularınızın kaçmasına neden olabilir

21 Şubat Aslan burcu yorumu

Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği hislerini açıklayabilir. Böylelikle beraberliğiniz çok daha güçlü ve ağır olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Güya sizi engelleyen bir şeyler var. Bunun ismini koymanız gerekiyor. Size yapılan tasarruf ikazlarını biraz ciddiye almalısınız! Zihninizi bugünlerde meşgul eden sıhhat kaygılarınız, biraz kuruntu üzere görünüyor.

21 Şubat Başak burcu yorumu

Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Yavuz olun, hiçbir makus sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde aşikâr meçhul bir kapalılık kelam konusu. Birtakım dostluklarınızı yine gözden geçirmeniz gerekebilir. Parayla ilgili ikazları dikkate almanızda yarar var. Moraliniz âlâ fakat tekrar de soğuk havanın getirebileceği nezle ve grip üzere küçük hastalıklara karşı önlemli olmanızda yarar var.

21 Şubat Terazi burcu yorumu

Sevgilinize karşı biraz daha anlayışlı olmanız gereken bir gün. Sahiden sizin sevginize, desteğinize ve anlayışınıza şiddetle muhtaçlığı var. İşinizde sabırsız bir tavır içine girmeniz gerekmiyor. Sabırlı olmalısınız. Takviye aradığınız hususla ilgili olarak başvurduğunuz değerli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler var. Sizden borç isteyecek insanlardan uzak durmaya çalışın. Yemek yerken tez etmeniz, sindirim sisteminizi etkiliyor. Yemekleri çok çiğnemeden yutmayın.

21 Şubat Akrep burcu yorumu

Birlikte olduğunuz şahıstan uzaklaştığınızı fark etmenize karşın, onu kırmaktan çekindiğiniz için durumu yönetim etmeye çalışmanız anlamsız. O sizdeki değişikliğin farkında. Bir an evvel konuşun! Gözden kaçırdığınız birtakım sorumluluklarınız, birlikte çalıştığınız şahısları şaşırtıyor. Çok övülen duyarlılığınızı hak etmediği sorgulamalara sokmamalısınız. Size beklemediğiniz bir seyahat görünüyor, sizin için bu olumlu sonuçlar verecek. Size verilmesi gereken bir paranın gecikmesi kelam konusu olabilir.

21 Şubat Yay burcu yorumu

Aşk hissinden diğer taraflara hakikat uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk üzere algılanıyor. Tenkide açık olmanız, kimi zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla uğraş etmektesiniz. Sebat eden ve güzel niyetten güç alan kazanacaktır. Hislerden çok mantığın sesini dinleyerek, gayret edin. Para konusunda talihli ve şanslı olduğunuz bir gün. Sıhhatiniz konusunda vurdum duymaz davranışlarınız, hastalığa yakalanmanıza sebep olabilir.

21 Şubat Oğlak burcu yorumu

Dağınık fikirlerinizi bir ortaya toplamalı, ortalarında alakası olanları gruplandırmalısınız. Lakin bu biçimde faydalı şeyler üretmeniz mümkün. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen bir kimseyseniz, yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size kâfi geliyor demektir. Meğer bu fikirlerden kendinizi arındırmalı, hatta bu bahiste yardım alabileceğiniz kimselerle görüşmelisiniz. Aniden karşınıza çıkan maddi fırsatlar size büyük güç verecek.

21 Şubat Kova burcu yorumu

Aşırıya kaçan kıskançlık huyunuz, sevgilinize bir müddettir rahatsızlık veriyor. Tasayı ve öfkeyi bir kenara bırakıp olumlu düşünürseniz, aşk hayatınızdaki meseleleri atlatabilir, hayal ettiğiniz bağlantıyı yaşayabilirsiniz. Abartılı âlâ niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve diğerleri ismine çıkışlarınız göze batıyor. Bu davranışlar sizin düşman kazanmanıza neden olabilir. Hiç ummadığınız yerden gelen para sizi çok sevindirecek. Gaz sancıları yaşamak istemiyorsanız, yediklerinize dikkat edin.

21 Şubat Balık burcu yorumu

Aşkta ivedi etmeniz kusur yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan birtakım hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok vakit ayırın. İş hayatınızla ilgili meseleleri serinkanlı karşılama yeteneğiniz kimi durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden sorunları oluruna bırakıyorsunuz. Bu, çok insani üzere görünse de sorunların artmasına neden oluyor. Bir ölçü para kaybı bütçenizde sarsıntı yaratabilir. Teneffüs yolları sorunları yaşayabilirsiniz.

Başa dön tuşu