5 şubat Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 5 Şubat Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

5 Şubat Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızda kısa bir mühlet kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilginize ziyan verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan evvel kendinizi uygun tabir edin. Meselelerinizden kaçarak çözemezsiniz. Bir an evvel ne istediğinize karar verip harekete geçin. Nakdî hususlarda çok esnek davranıyorsunuz ve bu özelliğinizden ötürü vakit mali külfetler çekebilirsiniz.

5 Şubat Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınız dışarıdan problemsiz üzere görünse de, yeniden sorunlarınız var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, kusursuz bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir grup ufak tefek sorunların yaratabileceği gerilime hazırlıklı olmalısınız. Sakın denetiminizi kaybetmeyin. Mümkün olduğunca bu ayrıntılarla ilgilenin ve gerekenleri yerine getirin. Bir yatırım konusunda sizi ikna etmeye çalışanlar var. Yatırım yaparsanız pişman olmayacaksınız.

5 Şubat İkizler burcu yorumu

Sevgilinize karşı yabancı davranışlar sergilemeniz, bağlantıyı daha da karmaşık bir duruma getiriyor. Bugünleri, alakada son derece açık olma ve onarma manasında tahliller üretme vakti olarak değerlendirebilirsiniz. İş yerindeki olaylara duygusal reaksiyonlar verebilir, bağlantı problemleri yaşayabilirsiniz. Başınızda bir çok plan olabilir lakin bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, muvaffakiyete ulaşmanızı geciktirebilir. Kıymetli lakin mecburî bir satın alma işiniz bugünlerde gerçekleşiyor.

5 Şubat Yengeç burcu yorumu

Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat hislerinizle birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun aralıklar katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar hoş olabilir. Para hususlarında size yöneltilen tenkitlerin, çok yapan ve faydalı olduğunu bilmelisiniz. Sıhhat hususlarında kendinize daha hassas davranmaya çalışın. Bilhassa hava değişikliklerine dikkat

5 Şubat Aslan burcu yorumu

Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir etrafa gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sıkıntılar son bulacak. Artık memnun ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi mutlu edecek. Araştırdığınız usulleri uygulamak için biraz daha beklemeniz faydanıza olabilir. Maddi mevzulardaki gözü karalığınızı şu sıralar dizginlemenizde fayda var.

5 Şubat Başak burcu yorumu

Yaşadığınız alaka sizi yoruyor ve bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi, artık umudu kesmenize rağmen, bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için oburlarının dayanağına gereksiniminiz var. Ortaklarınızın inancını kazanmak için yapacağınız temaslarda, yerine getiremeyeceğiniz kelamlar vermeyin. Gücünüzün üzerinde sorumluluk almamalısınız. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.

5 Şubat Terazi burcu yorumu

İlişkiniz hakkında rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler gündemde. Sevdiğinizle aranızdaki bağlantı yeni bir boyut kazanmaya başlayabilir. Bugün iş yerinizdeki kimi kimselerin hudut bozucu tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi çabanızla inisiyatifi ele alacağınız bir işte değerli bir muvaffakiyet kazanmanız muhtemeldir. Lakin, bunları başarabilmeniz için etrafınızdaki kimi pürüzleri aşmanız gerekiyor. Mali mevzularda biraz daha rahatlayacağınız bir periyoda giriyorsunuz.

5 Şubat Akrep burcu yorumu 

Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız memnun bir alakaya adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili değerli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli irtibatları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızı da motive etmeniz ve harekete geçmelerini sağlamanız gerekebilir. Nakdî meselelerinizi güvendiğiniz ve size dayanak vereceğinden emin olduğunuz bir dostunuzla paylaşın.

5 Şubat Yay burcu yorumu

Şansın sizden yana döndüğü bir gün. Karamsar hislerden ve olumsuz niyetlerden büsbütün uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki bağlantılar ağırlaşıyor. Mesleğinizle ilgili birtakım teşebbüslerde bulunacaksanız, mevzular hakkında, düzgünce araştırma yapmadan karar vermeyin. Fırsatlar ve çıkarlar olduğu kadar, sürpriz kayıplar da kelam konusu olabilir. Temkinli davranmakta fayda var. Anlık dilekleriniz maddi manada sizi sarsabilir.

5 Şubat Oğlak burcu yorumu

Değişik problemler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. Bağınızda daha gerçekçi ve optimist olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda kimi olumlu değişiklikler var. Fakat bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Yatırım ve finans bahislerinde aldığınız duyumların hakikat çıktığını görmek, sizi rahatlatacak. İhmal ettiğiniz bir rahatsızlığınız keyfinizi kaçırabilir.

5 Şubat Kova burcu yorumu

Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tutumlar gerçek kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok yeterli niyetli yaklaşımlar, sorunları paylaşmadan yana, uzlaşmacı haller sergilemenizde faydalı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek. Bir ilişkinizle, bir daha hiç iş yapamayacak formda gerginleşiyorsunuz. Maddi sorunlarınızı çözmek için biraz zahmet çekmeniz gerekiyor. Ayrıyeten bu ortalar yemekle ilgili problemleriniz var. Kilonuza dikkat etmelisiniz.

5 Şubat Balık burcu yorumu

Aşk hayatınızda kısa bir mühlet kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilginize ziyan verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan evvel kendinizi düzgün söz edin. Sıkıntılarınızdan kaçarak çözemezsiniz. Bir an evvel ne istediğinize karar verip harekete geçin. Nakdî mevzularda çok esnek davranıyorsunuz ve bu özelliğinizden ötürü vakit mali külfetler çekebilirsiniz.

Başa dön tuşu