7 Şubat Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 7 Şubat Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

7 Şubat Koç burcu yorumu

Sevgilinizde size karşı oluşan duygusal bir birikim var. Küçük üzere görünen kırılmalar, ciddiye alınmadığında soruna dönüşebilir. Meslek hayatınızla ilgili yaratıcı fikirler içine giriyor ve uygulamak için adım atmaya başlıyorsunuz. Rakip çevrelerden gelecek tesirlere karşı önlemli davranarak, rastgele bir tansiyondan kendinizi uzak tutmaya çalışın. Para durumunuzdaki düzelmeler, lakin kendi belinizi doğrultabilecek. Bacaklarınızdaki ağrılar için tertipli yürüyüş yapın.

7 Şubat Boğa burcu yorumu

 

Boş yere sinirlenmezseniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Hayal dünyanız o kadar geniş ki, fanteziler bir türlü peşinizi bırakmıyor. Vakit zaman sadakatinizi çarçabuk yitirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Sevdiğiniz iki dostunuz ortasında sizi düşündüren bir sorun var. Bu sorunu çözmek için başka arkadaşlarınızdan yardım almanız gerekebilir. Parayla ilgili haklı olduğunuz bir mevzuda haksızlığa uğrayabilirsiniz. Yaşadığınız sıhhat problemlerini siz pek başınıza takmasanız da sizi sevenler bu hususta kaygılı üzere.

7 Şubat İkizler burcu yorumu

Sevgilinizle alakanızın gündemde olacağı ve onun problemleriyle ilgilenmeniz gereken bir gün. Partneriniz sizin istediğiniz ya da planladığınız kimi şeylere karşı çıkabilir. Fakat mantıklı açıklamalarla onu ikna edebilirsiniz. Yapacağınız en makûs şey sert reaksiyon göstererek mevzuyu kestirip atmaktır. İş yerinizde yaşanacak sarsıntının sizi etkilemeyeceği çok açık görünüyor. Tekrar de arkadaşlarınızın tedirginliğinden etkileniyorsunuz. Düşündüğünüz yatırımların riske deyip deymeyeceğini yine düşünün.

7 Şubat Yengeç burcu yorumu

Sevgide kusur yapabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Karşı cinsle yeni bir arkadaşlık geliştirebilir, kısa bir mühlet heyecanlı ve zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Lakin bugün başlayan bağlantıların sonu olmayabilir. Çalıştığınız işle ilgili gerçekleri görmeniz, yerinde kararlar alabilmenizi sağlayabilir. Bunun sonucunda, işbirliklerinden karlı çıkmanız ve savaş verdiğiniz arenadan başarılı ayrılmanız mümkün olur. Para durumunuzdaki ıstıraplar abartılacak boyutlarda değil.

7 Şubat Aslan burcu yorumu

Özel hayatınızda ciddiye almayıp karşılıklı olarak önemsemediğiniz küçük sorunları, şu günlerde önemli problemler olarak tekrar tartışabilirsiniz. Bugünleri, o günlerin bakışıyla değerlendirmeniz sandığınız kadar da sıkıntı olmayacak. İş ortamında olabilecek birtakım problemleri büyütmeyin. Olaylara karşı gergin tavırlar alabilir ve etrafınıza karşı kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu çeşit haller size bir şey kazandırmaz. Nakdî durumunuz daha uygun olabilir, şayet müsrif davranmazsanız.

7 Şubat Başak burcu yorumu

Bugün yeni başlatmayı düşündüğünüz bir duygusal bağ ya da bağlantılarınızda yolunda gitmeyen kimi şeyler varsa onları düzeltmek için harekete geçerseniz çıkarlı çıkarsınız. İş konusundaki kaygı ve kuruntularınız bugün tetiklenebilir ve bu durumda sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Bu yüzden bilimsel datalara ve gerçekçi bilgilere dayanan sonuçları gözden geçirmeli ve mümkün olduğunca riske girmekten kaçınmalısınız. Umut bağladığınız kimi para kaynaklarında hareketlenme var.

7 Şubat Terazi burcu yorumu

Aşk hayatınız karışık ve heyecanlı. Bu bahiste dik kafalılık etmeye meyillisiniz. Bir müddettir sevgilinizle yaşadığınız bağınızda birtakım tatsızlıklar var. Çok istek ettiğiniz kişinin, sizinle tıpkı hisleri paylaşmadığını anlayıp, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aklınız fikriniz uzun vakittir gerçekleştirmek istediğiniz projede. O denli ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Bütün gücünüzü bu işe kanalize etmişsiniz. Muvaffakiyet sizinle. Mali çalışmalarınızda değerli gelişmeler meydana gelecek.

7 Şubat Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle aranızdaki meseleleri oburlarının önünde tartışmanız problemlerinizin tahliline yardımcı olmaz. Tersine bu durum meselelerinizin daha da büyümesine neden olabilir. Şayet sorunlarınızı çözmek istiyorsanız bunu profesyonel birinden yardım alarak daha başarılı bir halde çözümleyebilirsiniz. İşlerinizin giderek artması yüzünden çok ağır bir tempo içine girebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormaktan kaçının. Yeni kaynak arayışlarınızla ilgili sürpriz gelişmeler var.

7 Şubat Yay burcu yorumu

Gününüz problemli geçebilir. Her şeyi sorun yapmanız, sevgilinizin her kelamında bir mana aramanız, meşakkatler doğuruyor. Aşkınızı engelleyen mahzuru nasıl aşacağınızı sevgilinizle konuşarak bulmalısınız. Sorunu çözmek için neler yapılması gerektiğini kararlaştırın. Bir sefer de ona hak vermeyi deneyin. Parayla ilgili işleriniz yoluna girebilir, ama çok derecede iyimserliğe kapılmamanız gerekiyor. Tansiyonun yaratacağı ortamlar sıhhatinizi da olumsuz tarafta etkileyebilir.

7 Şubat Oğlak burcu yorumu

Yıldızlar bugün sizi bugün kıskanç, kuşkucu ve kararsız bir insan yapacak. Bu kritik günü bir kırgınlık yaratmadan geçirirseniz sevinmelisiniz. Özel hayatınıza olan ilgisizliğiniz yüzünden sevgilinizden tenkit alabilirsiniz. Reaksiyon vermeden evvel düşünmeniz gerekiyor. Mesleğinizde gösterdiğiniz yükselme hırsı reaksiyon topluyor. Hırsınızda haklı olabilirsiniz, ama bunu yaparken etrafınızdakileri kırdığınızı fark edin. Hayatın gerginliği sıhhatinizi etkiliyor. Birtakım belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalısınız.

7 Şubat Kova burcu yorumu

Kendinizi yalnız hissediyorsunuz, ancak ne olursa olsun ağır bir duygusallık yaşamadıkça bu durumun üstesinden gelmeniz mümkün değil. İş yerinde kendinizi göstermeniz için uğraş harcamanız gerekebilir. Şayet pozisyonunuzu yükseltmek istiyorsanız duruma nazaran hareket etmelisiniz. Para sorunu içine düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza dikkat edin. Yiyeceklerinize dikkat etmeniz gereken bir periyot. Yeme alışkanlığınızı değiştirmediğiniz surece çok kilo alabilirsiniz.

7 Şubat Balık burcu yorumu

Sevgilinizde size karşı oluşan duygusal bir birikim var. Küçük üzere görünen kırılmalar, ciddiye alınmadığında soruna dönüşebilir. Meslek hayatınızla ilgili yaratıcı kanılar içine giriyor ve uygulamak için adım atmaya başlıyorsunuz. Rakip çevrelerden gelecek tesirlere karşı önlemli davranarak, rastgele bir tansiyondan kendinizi uzak tutmaya çalışın. Para durumunuzdaki düzelmeler, lakin kendi belinizi doğrultabilecek. Bacaklarınızdaki ağrılar için nizamlı yürüyüş yapın.

Başa dön tuşu