9 şubat Çarşamba günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 9 Şubat çarşamba gününün günlük burç yorumları…

9 Şubat Koç burcu yorumu

Sevdiğiniz beşerle yapacağınız konuşma tesirli olacaktır. Onun da sizinle misal görüşte olması, bağlantınızda bir rahatlamanın yaşanmasında çok tesirli olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç tesir altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek. Parayla ilgili dertli periyot geride kaldı. Paranın kıymetini anladınız. Zihinsel yorgunluğunuz kendini bedensel olarak da muhakkak etmeye başladı.

9 Şubat Boğa burcu yorumu

Gönlünüzce geçireceğiniz rahat, huzur dolu bir gün. Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Sorunlu bir alakanıza tekrar dönüp bakarsanız, daima sorun üreten bağlantılarda detaylarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Kıymetli bir iş ilişkisini, diğerlerinin kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz. Bu ilişkiyi sağlamlaştırmak için atacağınız adımlar olumlu sonuç verecek. Yatırım yapmayı düşündüğünüz alanda biraz daha araştırma yapın.

9 Şubat İkizler burcu yorumu

Sizi romantik günler bekliyor. Baş başa kalmak için kolladığınız fırsatlar bugün karşınıza çıkabilir. Küçük sorunların üstünü örtmeyip açık konuşma yolunu seçmelisiniz. Mesleksel hususlarda tarafsız ve hoşgörülü davranmaya çalışın. İstikrarlı bir biçimde hareket etmeniz, sıkıntılar yaşamayacağınızı işaret ediyor. İş bağlantılarınızda ve çalıştığınız ortamda enerjik, sevinçli, canayakın bir hal içinde olacaksınız. Birikimlerinizi aktardığınız yerden umutlu bir haberiniz var.

9 Şubat Yengeç burcu yorumu

Sizi derinden etkileyen biriyle tanıştınız. Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yine aşık olabilirsiniz. Tahminen de bu ilgi uzun müddetli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren detayların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan yarar getirebilir. İş bağlarınızdan ziyan görmemeniz için, ayaklarınız sağlam olarak yere basmalı ve ölçülü olmalısınız. Akşam gezmeleriniz harcamalarınızı çoğaltabilir.

9 Şubat Aslan burcu yorumu

Hem moraliniz, hem de kendinize olan itimadınız yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki bağlar giderek daha sıcak ve ağır olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar kelam konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma tarafında ısrarlar görebilirsiniz. Kendinize duyduğunuz çok inanç, her işe el atmanızı gerektirmiyor. Bu, size bağ sıkıntıları yaşatabilir. Yakın bir dostunuzun maddi sorunlarını, dertlerini öğrenmek sizi çok üzecek. Kesinlikle yardımcı olmalısınız.

9 Şubat Başak burcu yorumu

Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Hislerinizi başınızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın birebir yoğunluğu yaşıyor olması çok mümkün. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız. Ulaşmak istediğiniz gayeye ilişkin yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir fırsat var. Ayrıyeten motivasyonunuz yükseleceği için yakaladığınız bu fırsata dört elle sarılacaksınız. Bir ek gelir muştusu var.

9 Şubat Terazi burcu yorumu

Aşka büyük hasret duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz üzere yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal manada mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilgiye hazır hissedecek ve başınızda geçirdiğiniz bir bağın içinde olmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili birtakım yükümlüklerinizin bugünlerde gecikmemesi gerekiyor. Rastgele bir gecikme çok önemsediğiniz iş bağlantılarında bile güvensizliklere yol açabilir. Alacağınız para haberi yüreğinizi ferahlatacak.

9 Şubat Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle aranızdaki bağlar son derece ağır olacak. Bu ortada bâtın aşk maceralarına atılırken önlemli davranmalısınız. Mesleğinizle ilgili gelişme ve ilerleme elde edeceğiniz fırsatlar gündeminize girebilir. Gücünüzü artıracağınız imkanlar ortaya çıkacak. İşlerinizde dikkatli ve uyanık davranın, sorumluluklarınızın altından çok rahat kalkacaksınız. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan büyük karlarla giderilecek. Ayak sıhhatiniz için ayakta durmamaya dikkat edin.

9 Şubat Yay burcu yorumu

Hayatın günlük meseleleriyle çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda sorunlar yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Şayet kalbiniz boşsa çıktığınız bu seyahatlerde tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz. Başarılı çalışmalar yapacağınız bir gün. Lakin, işleri ağırdan alabilir, fazla rahat davranabilirsiniz. Kendinize olan inancınızın yüksek olması, girişimlerinizi kolaylaştıracak. Küçük bir para dayanağına gereksiniminiz var.

9 Şubat Oğlak burcu yorumu

Uzun vakittir duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yeniden de önemli planlar için bir defa daha düşünmek yerinde olacak üzere görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok. Yapacağınız kimi düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa vakitte yoluna koyacak. Zevklerinizi, temel gereksinimleriniz üzere görmeniz bütçenizde alarm vermeye başladı. Hareketli ömrünüz sıhhat bahislerinde daha hassas olmanızı gerektiriyor.

9 Şubat Kova burcu yorumu

Beraberliğinize gitgide yerleşen tekdüzelik, alışılması durumunda risk taşıyabilir. Daha hareketli günler için bugünden tedbir almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların bedelini güzel bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda ivedi ederseniz ziyanlı çıkabilirsiniz. Spor yapmanız bedensel ve zihinsel olarak kendinizi tazelenmenize ve güçlenmenize imkan tanıyacaktır.

9 Şubat Balık burcu yorumu

Sevdiğiniz beşerle yapacağınız konuşma tesirli olacaktır. Onun da sizinle emsal görüşte olması, bağlantınızda bir rahatlamanın yaşanmasında çok tesirli olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç tesir altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek. Parayla ilgili problemli devir geride kaldı. Paranın kıymetini anladınız. Zihinsel yorgunluğunuz kendini bedensel olarak da aşikâr etmeye başladı.

Başa dön tuşu