Aylık burç yorumları Haziran 2019 Yeniay ve Dolunay’ı etkileri

Haziran 2019 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için elmaelma.com’da. Hande Kazanova, Haziran 2019 aylık burç yorumlarını siz elmaelma.com okurları için anlattı. Hande Kazanova’nın 2019 Haziran aylık burç yorumlarına nazaran, bu ay burçları neler bekliyor, Haziran ayında astrolojik olarak değerli günler hangileri üzere merak ettiğiniz soruların hepsine karşılık bulabilirsiniz. Haziran 2019 aylık burç yorumlarında birinci tesir 3 Haziran pazartesi günü yaşanacak olan Yeniay olacak. Haziran ayı Dolunay’ı ise 17 Haziran pazartesi günü gerçekleşecek. Pekala Yeniay ve Dolunay Haziran 2019’da hangi burcu nasıl etkileyecek, Haziran ayı boyunca burçların gökyüzünden beklediğ tesirler ve dikkat edilmesi gerekenlerin ayrıntıları Haziran 2019 aylık burç yorumlarında…

KOÇ: 3 Haziran’da oluşacak Yeniay ile Haziran ayına merhaba diyeceksiniz sevgili Koç’lar. Bu ay kıymetli aylardan bir tanesi olacak. Bağlantı ağınız süratli akacak. Birebir vakitte yakın etrafınızla bir arada plan ve program yapacaksınız. Başka taraftan gücünüzü ailevi hususlara daha çok harcayacaksınız. Anne babanızla aranızdaki çekişmeler ve sevdiğiniz beşerle aranızdaki temasınız bu ay kıymetli görünüyor. 3 Haziran’da gerçekleşecek Yeniay, teşebbüsleriniz ismine sizi destekleyecek. İrtibata dayalı birtakım işleriniz varsa ya da yakın etrafınızla hareket edeceğiniz alanlarda bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz. Bu ay en fazla 14-16 Haziran civarına dikkat etmeniz gerekecek. Birtakım girişimlerinizde istediğiniz sonuçları almaktan uzak olabilirsiniz. 9 Haziran’dan sonra yakın etraf ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Öğrenmekten memnunluk duyacaksınız. 19-20 Haziran tarihlerinde konut ve aile alanlarınızdaki çekişmeler ön planda olacak. Kimi girişimlerinizden istediğiniz sonuçları alamayacağınız üzere birebir vakitte negatif kanılara de açık bir döngü olabilir. 17 Haziran’da oluşacak Dolunay, seyahat alanlarınızı tetikleyecek. Fikirsel olarak ehemmiyet verdiğiniz mevzuların bu Dolunay’da ön plana çıktığını göreceksiniz. 27 Haziran’dan sonra aşk hayatınızın hareketleneceği bir döngü başlayacak. 

BOĞA: Bu ay sizin için kıymetli aylardan bir tanesi sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Maddi mevzuların ön planda olacağı lakin yakın etrafınızla yapacağınız planların da devrede olacağı aylardan bir tanesi olacak. İletişimsel işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. 3 Haziran’da bir Yeniay gerçekleşecek. Maddi alanda kıymetli mevzu ve olayları başlatabilirsiniz. 4 Haziran’dan sonra yakın etrafınızla olan bağlantınızı hızlandıracaksınız. Bu periyotta duygusal hareket etmek kıymetli olacak. Süratli olmak isteyeceksiniz. Vereceğiniz duygusal reaksiyonlar birtakım başlangıçlarınızda kahır ve sorunları karşısınıza getirebilir. 9 Haziran’dan sonra ise maddi mevzularda başınızın daha faal çalışacağı bir döngü oluşacak. Bu ay 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Bu tarihlerde fikirleriniz çok süratli değişebilir. Negatif kanılar devrede olabilir. 17 Haziran’da oluşacak Dolunay nakdî mevzularda sonuçları karşınıza getirecek.21 Haziran’dan sonra irtibat ağınızı yakın etrafınızla hudutlu tutacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. 27 Haziran’dan sonra ise ailevi mevzular ön plana geçecek.

İKİZLER: Haziran ayı sizin ayınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Girişimlerinizi başlattığınız, kendinizi ön plana çıkardığınız ve bu girişimlerinizin sonuçlarını almak istediğiniz aylardan bir tanesi olacak. 3 Haziran’da bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay, sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili almak istediğiniz kararları bu Yeniay ve sonrasındaki 15 gün içerisinde gerçekleştirmeniz doğru olacaktır. 4 Haziran’dan sonra mesken ve aile alanlarınıza daha çok para harcayacaksınız. Ticaret hayatınızın etkin olacağı 15 günlük bir döngü başlayacak. 9 Haziran’dan sonra imajınızı değiştirmek ve değişik ortamlarda bulunmak ehemmiyet kazanacak. Bu ay zorlayacı tesirlerin de tesirli olduğu bir ay olacak. 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Bu tarihlerde nakdî mevzularda sıkıştırıldığınızı hissedebilirsiniz. İstediğiniz üzere hareket edemeyebilirsiniz. Beklenmedik birtakım ödemeler ortaya çıkabilir. Ay sonuna hakikat 21 Haziran’dan sonra nakdî mevzular kıymet kazanıyor. 27 Haziran’dan sonra kısa vadeli seyahatlerinizin peşine düşeceksiniz. 

Başa dön tuşu