Aysel Enez oyuncu oluyor!

Ünlü sanatkarlara verdiği müziklerle tanınan kelam muharriri Aysel Enez, oyuncu kimliğiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Enez, yakında sürpriz bir projeyle televizyon ekranında uzunluk gösterecek.

Kendi’nin “Sevişelim mi Dövüşelim mi”, Aysun Kaya’nın “Değirmen”, Gülin Dönmez’in “Efsun”, Ayla’nın “Yeni Baştan” ve Vural’ın “İstanbul” ile “Hep Çatası Var” müziklerinde imzası bulunan Aysel Enez, on parmağında on beceri olan bir isim. Daha evvel özel bir kanalda ünlü sanatkarlarla röportajlar yapan Enez, artık diğer bir yeteneğini gözler önüne sermeye hazırlanıyor.

USTALARDAN EĞİTİM ALDI

Aysel Enez, oyuncu kimliğiyle seyirci karşısına çıkacak. Ayla Algan, Derya Alabora, Ergün Demir ve Burak Aksak’tan oyunculuk eğitimleri alan Enez, yakında başlayacak sürpriz bir projede dikkat alımlı bir role hayat verecek. Genç yeteneğin en büyük idolü ise adaşı Aysel Gürel: “Kendime usta kelam muharriri ve oyuncu Aysel Gürel’i örnek alıyorum. Ben de onun üzere unutulmaz yapıtlara imza atmak, sıra dışı rolleri canlandırmak istiyorum.”

Başa dön tuşu