Baba Vanga kimdir 2019 kehanetleri olay Putin suikaste uğrayacak!

Kehanetlerinin yüzde 65 hakikat çıkan, Balkanlar’ın Nostradamus’u olarak bilinen kör kahin Baba Vanga’nın 2019 kehanetleri olay. Daha evvel 11 Eylül hücumlarını, DAEŞ’in yükselişini ve Brexit’i bilen Baba Vanga’nın vefatının üzerinden 25 yıl geçmesine rağmen kehametleri ilgi görüyor. Baba Vanga’nın 2019 kehanetleri ortasında ise dünyanın iki güçlü başkanı olan Vladimir Putin ve Donald Trump’la ilgili dikkat çeken ayrıntılar var. 

Baba Vanga’nın 2019 kehanetlerine nazaran Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin bir suikaste uğrayacak. Baba Vanga’nın 2019 kehanetlerine nazaran Putin’in karşı karşıya kalacağı tehdidin kendi güvenlik takımının içinden gelecek. Lakin Baba Vanga’nın kehanetlerinde Putin’in taarruz sonucu ne olacağına dair bir kehanet yok. 

ABD Lideri Donald Trump’la ilgili kehanet ise korkutucu. Ünlü başkanın gizemli bir hastalığa yakalanacağı ve hastalık sonrası beyin travması geçirip sağır olacağı var. 

Vangelia Gushterova’da doğmuş olan Baba Vanga, 1996 yılında 85 yaşında vefat etti. Lakin, ülkesi Bulgaristan’da vefatından sonra çok değerli bir ün kazandı. Çocukluk devrinde karşı karşıya kaldığı bir kasırga sonrası gözlerini kaybeden Baba Vanga’nın gelecekle ilgili yüzlerce iddia yaptığı, uzaylılarla konuştuğu rivayet ediliyor. 

Başa dön tuşu