Boyu uzun gösteren ayakkabı modelleri uzun görünebilirsiniz!

Kadınlarda Türkiye’de ortalama olarak seçilen uzunluk uzunluğu 1.60 ve 1.70 olarak belirlendi. Boyunuz istediğiniz uzunlukta olmayabilir lakin gündelik hayatınızda tercih edeceğiniz ayakkabılar ile sorun haline getirdiğiniz uzunluk problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Pekala uzunluğu uzun gösteren ayakkabı modelleri neler? Hangi renk ayakkabı uzunluğu uzun gösterir? İşte elmaelma.com olarakbir ortaya getirdiğimiz ayakkabı teklifleri….

AYAKKABININ RENGİ UZUNLUĞU UZUN GÖSTERİYOR!

Boyunuzu olduğundan daha uzun göstermenin bir öbür yolu ayakkabının rengidir. Bilhassa nude tonlarında tercih edeceğiniz ayakkabılar uzunluğunuzu ön plana geçirmeyecek formda boyun uzun görünmesine illüzyon yaratıyor. Her ayakkabı da olmasa da özel bir yere giderken bir kaç ayakkabınızı nude tonlarda seçerek dolapta kurtarıcınız olarak kullanabilirsiniz.

TOPUKLU AYAKKABI

Topuklu ayakkabılar uzunluğu uzun göstermenin en pratik yoludur. Lakin topuklu ayakkabı kullanımlarında dikkat edilmesi gerekenlerden biri de çok yüksek platformalardan uzak durmaktır. Ne kadar yüksek platform seçerseniz uzunluğunuzun kısa olduğunu ortaya çıkarmış olacaksınız. Platform ayakkabı tercihlerinizde ispanyol paça pantolonların altına görünmeyecek formda kombinlerseniz uzunluğunuzu hem uzun gösterebilir hem de bunu pantolon yardımı ile kurtarabilirsiniz.

SİVRİ BURUN TOPUKLU AYAKKABILAR

Boyunuzu uzun gösteren ayakkabı modelleri ortasında en tesirlisi sivri burun ayakkabılardır. Sivri burun ayakkabılar sizi hem şık hem de daha uzun görünmenizi sağlayacaktır. 

Başa dön tuşu