Bu Sevgililer Günü’nde gerçek aşkın farkına var!

Sevgililer Günü yaklaşırken gerçek aşkının farkına var…Bu Sevgililer Günü’nde gerçek aşkın SENSİN! Sinoz Kozmetik’in gül bahçelerinden, mistik notalardan ve yağmur ormanlarından ilham alan süper kokularla sunduğu ikram setleri ile kendini şımart, hem de yüzde 40 indirimli fiyatlarla…Kendini seven, gerçek aşkın kendisi olduğunu farkedenler için farklıkokularla zenginleştirilmiş armağan setleri hazırlayan Sinoz Kozmetik; Gül, Aloe Vera ve Gold Aura serileriyle bu Sevgililer Günü’nü sizin için daha özel kılıyor.

Sevgililer Günü ile birliktehem kendinizi hem sevdiklerinizi keyifli edecek ikramlarla şımartma vakti yaklaşıyor.Sinoz Kozmetik, bu manalı gün için hazırladığı Gül, Aloe Vera ve Gold Aura setleri ile kendine paha veren ve kendini seven herkese en büyük aşkının kendisi olduğunu hatırlatıyor.

İlhamı Romantik Gül Bahçelerinden

Sinoz Gül Beden Bakım Koleksiyonu romantik gül bahçelerinden ilhamını alan koleksiyonuylahediye telaşınıza son veriyor. Duş keyfini gül kokularıyla taçlandıracağınız Gül Aromalı Duş Jeli ile temizlenen bedeniniz, Sinoz Gül Kokulu Beden Peeling ile arındırılıyor. Sinoz Gül kokulu Beden Losyonu ve Sinoz El Kremi ile nem keyfi yaşayan cildiniz, Sinoz Gül Kokulu Beden Sprey ile mis kokuya kavuşuyor.

Gül kokulu spa seti: 245 TLyerine 149 TL

 Mistik Diyarlardan Gelen Aşk Dolu Aromalar: Gold Aura

Aromatik kokulardan oluşan Gold Aura Koleksiyonuileaşkınız mistik bir seyahate çıkıyor. Gold Aura Duş Jeli, Gold Aura Beden Peelingi, Gold Aura Beden Losyonu, Gold Aura El Kremi ve Gold Aura Beden Spreyinden oluşan seri aşkınızı artırıyor.

Gold Aura spa seti: 245 TLyerine 149 TL

Aşkın Günahsız ve Yenileyici Notaları ile Aloe Vera Serisi

Aloe veranın ferahlatıcı tesirini Sevgililer Günü’ne taşıyacak seri, Sinoz Aloe Vera Kokulu Duş Jeli, Sinoz Aloe Vera Beden Peelingi, Sinoz Beden Losyonu ve Sinoz Aloe Vera Kokulu El Kremi’nden oluşuyor. Floral kokularla spa keyfini artıran seri, tazelik hissi sağlıyor.

Aloe vera spa seti: 176 TL yerine 99 TL

Başa dön tuşu