Çalışan kadınlar için ev düzenine yardımcı 10 tavsiye

Çalışan bayanlar, meşgul anneler buraya! Hem işi hem de konut hayatınızı organize etmenize yardımcı 10 tavsiyeyi sizler için derledik. Çalışan bayanlara yönelik konut ve iş istikrarını sağlamaya yardımcı tavsiyelerle hem kendinize vakit ayırabilir hem de yapmanız gerekenleri vaktinde yetiştirebilirsiniz. İşte çalışan bayanlar için 10 hayat kurtaran teklif…

ZAMANI GÜZEL PLANLAYIN: İşyerinde kaç saat geçireceğinizi planlayın. Gün içinde ve bütün hafta yapmak zorunda olduklarınızın bir planını yapın ve her gün bir kaç adedini seçin. İş yerinde sıkı çalışın ve hedeflediğiniz vakitte işten ayrılıp konuta dönmeyi başarın. Mesken ve iş ortasında dengeyi kuran bayanların daha başarılı olduğunu da unutmayın. 

SABAH HER DAKİKA PAHALIDIR: Meşgul anneler ve çalışan bayanlar için sabahları her dakika kıymetlidir. Hazırlıklarınızı akşamdan yapmak sabahları sizi rahatlatabilir ve daha kolay konuttan çıkmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, hazır paket öğlen yemekleri, sırt çantaları ve cüzdanlar; banyo programlarını koordine etmek, giysi planlamak ve düzenlemek üzere işleri uykudan evvel halledip, sonraki günün planını gözden geçirip uyuyun. 

HAFTADA 20 DAKİKA KÂFİ : En kıymetli amaçlar, vazifeler ve randevular dahil, her haftanızı planlamak için kesinlikle nitelikli bir 20 dakikayı kendinize ayırın. Haftanızı ve günlerini incelemek ve adımlara uymak vaktinizi daha verimli kullanmanıza yardım edecektir.

Başa dön tuşu