Cilt kararmasına ne iyi gelir 2 yöntemle rengini açabilirsiniz!

koltuk altı, dirsekler ver diz kapaklarda olan kararmalarından şikayetçi olanlar için meskende 3 doğal yolla rengini açmanın yollarını sıraladık! Malum sıcak havaların baş göstermesiyle birlikte kısa kollu askılı ince kıyafetler dolata yerini aldı. Fakat bedenindeki kararmalardan bir an evvel kurtulmak ve kararan bölgelerin rengini açmak isteyenler için bal limon ve zerdeçalın mucize gücünü kullanarak gözle görülür bir sonuç elde edebileceğiniz maskeleri sıraladık! İşte cilt koyuluklarından kurtulmanın 2 yöntemi!

BAL VE LİMON MUCİZESİ!

Malzemeler; 1 tam limon, 1 yemek kaşığı şeker, 1 yemek kaşığı bal kâfi olacaktır. Yapılışı ve uygulaması; Limon suyunu derin bir kaseye dökün daha sonra şeker ve balı düzgünce karıştırıp elde ettiğiniz karışımı bedeninizde kararak kısımlara sürüp yaklaşık 15-20 dakika kadar bekledikten sonra durulayabilirsiniz. Bu tekniği günlük bedeninize uygulayarak kararan bölgelerinizin rengini açabilirsiniz. 

ZERDEÇAL MASKESİ

Malzemeler; 2 çay kaşığı zerdeçal tozu, 1 tatlı kaşığı su kâfi olacaktır.  Yapılış etabı ve uygulaması; Zerdeçalı ve suyu uygunca karıştırın. Daha sonra cildinizde kararan bölgelere uyguladıktan sonra 15-20 dakika kadar bekleyin. Mühlet dolduktan sonra ılık su ile cildinizi durulayın. Kısa müddette gözle görülür farkı görebilirsiniz. 

Başa dön tuşu