Diş ağrısı doğal yöntemler neler tuzlu suyu mutlaka deneyin!

Diş ağrısı doğal yollarla nasıl geçer? Hayli makus bir ağrı olan ömür kalitesini düşüren diş ağrıları birden fazla vakit baş edilemeyecek boyuta ulaşıp insanını canından bezdirebiliyor. Dişiniz ağrıdığında elbette ki doktora gitmelisiniz. Ancak bazen o denli yerli yersiz vakitlerde ağrıyabiliyor ki devayı ağrıyı kesecek doğal usullerde buluyoruz. Pekala diş ağrısını kesen doğal formüller neler? Diş ağrısı nasıl geçer? İşte elmaelma.com olarak sizlere diş ağrısını geçirecek doğal sistemlerin neler olduğunu araştırdık. İşte tüm yapmanız gerekenler! 

TUZLU SUYU KESİNLİKLE DENEYİN! 

Diş etlerinizde iltihaplanma varsa bunun en düzgün tahlili tuzlu su ya da sirkeli sudur. Yapmanız gereken tek şey, 1 su bardağı oda sıcaklığında suyun içine 1 yemek kaşığı sirke ya da 1 çay kaşığı tuz ek etmek, güzelce karıştırdıktan sonra ağrıyan bölgeye bol bol gelecek formda gargara yapmak. Hepsi bu kadar! Diş ağrınızın hafiflediğini fark edeceksiniz. 

KARBONATI DENEYEBİLİRSİNİZ 

Karbonatta iltihaplı bölgenin ağrısını dindirme konusunda hayli yararlıdır. Eğer meskeninizde karbonat varsa iki farklı halde uygulayabilirsiniz. Birincisi, yeniden 1 su bardağı suyun içine 1 çay kaşığı kadar karbonat ekleyip bu suyla bol bol gargara yapmak.

SARIMSAK TAM BİR MUCİZE

Ölümsüzlüğün sırrı olarak bilinen sarımsak diş ağrısına da epeyce yarar sağlıyor. İsterseniz bir diş sarımsağı direkt yiyin isterseniz sulandırarak ağrıyan bölgeye koyun. Ya da sarımsağı havanda ezerek dişinizin üzerine koyabilirsiniz. Kısa müddette yararını göreceğinizden emin olabilirsiniz. 

Başa dön tuşu