Dudakları daha kalın göstermenin etkili yollarından biri vazelinde saklı!

Dolgun ve dikkat çeken dudaklara sahip olmak her bayanın sahip olmak istediği şeylerden biridir. Fakat dolgu ve botoks yaptırmak istemeyenler için dudakları daha dolgun ve büyük göstermek elbette imkansız değil! Ufak dokunuşlar ve pratik sistemlerle dudaklarınızı olduğundan daha büyük ve dolgun gösterebilirsiniz! Dudaklarınızı olduğundan daha dolgun ve büyük göstermenin 4 usulünü Elmaelma.com okurları için bir ortaya getirdik! 

Vazelin Dudakları Dolgun Gösteriyor!

Vazelinin içerisinde bulunan nane aroması dudaklarda hafif bir yanma tesiri vererek daha dolgun görünmesini sağlıyor. Vazelin birebir vakitte dudakları nemlendirmede hayli tesirlidir. Dudaklarınıza parlaklık vererek sağlıklı bir formda nemlenmesini sağlayabilirsiniz.  

Mat Rujlar Kullanabilirsiniz!

Kalıcılık ve dudakları olduüundan daha dolgun göstermede epeyce başarılı olan mat rujların renk skalasından size uygun olanının tercih ederek hem gün içerisinde rujun uzun mühlet kalmasını sağlayabilir hem de dudakları olduğundan daha dolgun gösterebilirsiniz. 

Dudak Kalemi İle Çerçeveleyin!

Ruj sürmeden evvel dudakalarınızın etrafından biraz taşırarak dudak kalemi ile çerçeveleyin. Parmaklarınızla hafif dokunuşlar yaparak daha doğal görünmesini sağlayın. üzerine sürmek istediğiniz ruju sürerek dudaklarınızı olduğundan daha dolgun gösterebilirsiniz. 

Açık Tonlarda Ruj Kullanın!

Açık renkli rujlar kullanmak dudaklarınızın hem sağlıklı görünmesini sağlar hem de dudakların daha dolgun ve büyük görünmesine yardımcı olacaktır. Dudakların daha dolgun görünmesi için etksini bir tık arttırmaya yardımcı olacak parlatıcı uygulayabilirsiniz. 

Başa dön tuşu