Dünyaca ünlü yıldızların fit ve güzel kalma sırları

Böyle bir bedene sahip olduğu için ne kadar da şanslı diye düşündüğünüz yıldızlar, o ölçülere kavuşmak için yıllarını harcıyor ve bir ömür uzunluğu diyet programlarına sadık kalıyorlar. Siz de hem fit hem de hoş görünmek istiyorsanız ünlülerin beslenme sırlarından yararlanabilirsiniz.

BEYONCE: Limon, wasabi üzere protein ve asidik oranı varlıklı olan besinleri beslenme programından eksik etmiyor. Genelde zerzevat tüketimi yapan Beyonce, balık tüketmeyi de asla ihmal etmiyor. Ünlü müzikçinin bedeninin fit ve sıkı olmasının asıl nedeni ise yaptığı antrenmanlar. Kondisyon, deniz bisikleti ve dayanıklılık için yaptığı sıçrama ve atlama hareketleri onu hepimizin hayran olduğu formda tutuyor.

JENNA DEWAN: Jenna Dewan, vegan diyeti ve sağlıklı besinler tüketmesiyle ünlü… Dewan, sabah kahvaltılarında smoothie, öğle ve akşam yemeklerinde vazgeçilmezi olan salatalar, kinoa ve zerzevat tüketmekten vazgeçmiyor.

JENNIFER ANISTON: Hollywood Yıldızı Aniston, proteinli smoothie içeceğini kahvaltı sofralarından eksik etmiyor, bazen yumurta akı bazen de yulaf tüketiyor. Zerzevat, meyve, tavuk ve deniz eserleri, Aniston’ın formunu muhafazasına yardımcı olan en büyük faktörler ortasında.

Başa dön tuşu