Genital bölge beyazlatma nedir uzmanlar açıklıyor!

Genital bölgenizde rahatsızlık duyduğunuz imaj, genital bölge beyazlatma operasyonu ile sonlandırılıyor. Pekala, genital bölge beyazlatma nasıl olur?J inekolog, Cinsel Terapist, Bayan Hastalıkları ve Doğum   Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer husus hakkında değerli bilgiler verdi.

Farklı teknikler ile olabiliyor 

Uygulanacak olan genital bölge beyazlatma operasyonu, farklı sistemler ile olabiliyor. Talep ettiğiniz beyazlatma süreci için hangi metodun kullanılacak olduğuna birlikte karar verilmesi değerli. Öncelikle bu operasyona dair merak ettiklerinizin cevabının almanız sağlanıyor. Merak ettiklerinizin cevaplanması ile genital bölgenizde yapılacak olan beyazlatma süreci konusunda rastgele bir kaygınız kalmayacak. Direkt olarak sürecin gerçekleşmesi sağlanacak.

Genital Bölge Neden Kararır?

Genital bölgede meydana gelen kararmanın sebebi de merak edilebilir. Vulva denen bölge, genital bölgenin dış alanına verilen isimdir. Bakıldığında, farklı nedenlerden dolayı bölgede kararmanın – siyahlaşmanın olduğu sonucu çıkabilir. Burada esmerleşmenin asıl nedeni ana hormon olan estrojendir. Doku, UV tesiri ile yoğunlaşma göstermektedir.

Gebelik sonrasında kararma

Doğum denetim hapının kullanılması

Polikistikover sendromu

Bazı hormonal sıkıntılar bölgede kararmalara neden olabilir.

Operasyon öncesinde bu sorunların de ortadan kaldırılması kıymetli olabilir. Hormon sorunu varsa sonlandırılması, tedavinin sonrasında tesirli olması açısından değerli olacaktır. Buna dikkat edilerek, genital bölgenin kararma nedenlerinin ortadan kaldırılması sağlanmalıdır.

Genital Bölge Beyazlatma Neden Yapılır?

Çoğu vakit görsel meseleler, şahısta özgüven sorunu yaratır. Ardından ise cinsellikte kaçma kelam konusu olabilir. Manzaradan rahatsız olunması durumunda, estetik ile sorunun ortadan kaldırılmasına başvurulabilir. Son derece kolay bir süreç olduğundan, yaşadığınız bu sorunun daha büyümeden ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Genital bölgede kararmalar olması
Genital bölgede renk farklarının olması
Bölgenin imgesinden rahatsız olunması

Yukarıda verilen durumlar operasyonun yapılmasının talep edilmesi için kafidir. Hekiminiz tarafından yapılan incelemeler sonrasında, direkt olarak sizin için özel bilgilerin verilmesi sağlanır. Operasyonun sizin ferdî sorununuz üzerinden yorumlanması ile kısa müddet içinde genital bölge beyazlatmaya dair merak ettiklerinizin cevabını alacaksınız.

Genital Bölge Beyazlatma Yöntemleri

Talep edeceğiniz süreç, iki farklı usul ile yapılabiliyor.Vijina beyazlatma yöntemleri arasından hekiminiz ile birlikte en yanlışsız seçimi yapabilirsiniz.Genital bölgedeki kararmaların ortadan kalkması için en kolay yolu seçerek, estetik operasyonun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Süreç hem ameliyat ile hem de lazer ile yapılmaktadır.

Lazer;

Genital bölge beyazlatmada lazerin kullanıldığını bilmelisiniz. Lazer ile genital bölge beyazlatma son derece kolay bir süreç. En çok tercih edilen ve tesirli bir tahlil olan lazer ile bölgedeki kararmaların giderilmesi kelam mevzusudur.

Ameliyat;

Dilerseniz hekiminiz tarafından yapılacak olan genital bölge beyazlatma operasyonu ile de sorunun ortadan kaldırılması kelam konusu olabilir. Birden fazla vakit tercih edilen ve önerilen tekniğin lazer olduğunu söyleyebiliriz.

Yukarıda verilen yollar hakkında ayrıntılı bilgi sunuluyor. Hangi usulün kullanılmasını talep ettiğiniz ve hekiminizin hangi formülü uygun gördüğü değerli. Yapılan denetimler sonrasında, direkt olarak beyazlatma süreci ile ilgili bilgi verilmesi sağlanacaktır. Özel içerikli kimyasal unsurlar ile peeeling ile de genital bölge beyazlatma süreci gerçekleştirilebiliyor.

Başa dön tuşu