Göğsüne 30 gün boyunca diş macunu sürüp bekledi sonuç ise…

Her ne kadar kozmetik eserler satın alsak da farklı, meskende yapılabilen ve doğal bakım yolları hepimizin ilgisini çekiyor. Fakat sözkonusu hoşluk ve bakım olunca bayanların hudut tanımadıkları da bir gerçek. İşte bunun bir örneği, YouTuber NaturalBeauty556. 

YouTube’daki hesabından genç bayan göğüslerine diş macunu ve Vaselin sürdüğü bir görüntü yayınladı. Bunu yapmasının nedeni ise diş macunu ve Vaseline’in göğüslerde sarkmayı önlediği argümanı.

Video’da genç bayan izleyicilerine göğsüne yayıldığı diş macunu, salatalık, yoğurt, un ve yumurta akından oluşan bir macunu nasıl yaptığını gösteriyor. Ardındandan genç bayan hazırladığı macunu göğüs bölgesine çokça sürüyor. Önerisi 30 gün boyunca bu sürecin tekrarlanması gerektiği istikametinde. 

UZMANLAR NE DİYOR?

Estetik Cerrah Christopher Inglefield, görüntüdeki prosedürle ilgili şunları söyledi:

“Bu tuhaf tavsiyeler, göğüslerinin büyüklüğünden şad olmayan ve tuhaf mucizeye başvurabilecek birçok bayana hitap ediyor. Ne yazık ki, internette birçok rehberlik üzere, göğüs büyütme Vaseline ve diş macunu formülü geçersiz haber ve saf online şarlatan” dedi. 

Başa dön tuşu