Gözaltı morluklarını gideren doğal yöntemler neler kahveyi sürerseniz…

Gözaltı morluklarınızdan şikayetçi misiniz? Makyaj yapmaktan sıkıldınız fakat morlukları kapatmak için bir türlü bırakamıyor musunuz? Gerçek yerdesiniz! Konutta uygulayacağınız birkaç kolay materyalle sizde gözaltı morluklarınızdan kurtulabilecek, artık isteiğiniz görünüme kavuşabileceksiniz.Gelelim meskendeki materyallerle göz altı morluklarından nasıl kurtulacağımıza. Sorunun karşılığını merak edenler içeriğimize bir göz atabilir. 

Zerdeçal ve Kahve Maskesini kesinlikle deneyin! 

5 çay kaşığı türk kahvesini şekersiz pişirin ve buzdolabında yeterlice soğuyana kadar bekletin. Kahvenizi sabahtan hazırlayıp birkaç saat buzdolabında soğuttuktan sonra içerisine 1 tatlı kaşığı zerdeçal ekleyin .Bu karışımı gözaltı bölgenize uygulayın. Hepsi bu kadar! Akabinde ılık bir suyla yıkamanız kâfi olacaktır. 

Kahve ve Hindistan cevizi yağının mucizevi etkisi! 

Bu tanımda oranları 1’e1 olacak halde hazırlayın. Örneğin bir çay kaşığı kahve için bir çay kaşığı sıvı hindistan cevizi yağı ekleyin. Bu maskeyi biraz daha fazla hazırlayıp buzdolabında koruma edebilirsiniz. Hazırladığınız karışımı göz altınıza sürün. Asgarî 10 dk beklettikten sonra suyla uygunca durulayın.

Başa dön tuşu