Haftalık burç yorumları 24-30 Haziran 2019 (aşk, para, kariyer)

24-30 Haziran burç yorumlarına göre, bu hafta ilişkilerimize, iş bağlantılarımıza ve parasal konulara ekstra dikkat etmemiz gerekebilir. Aldanmalar, yanılgılar ve fedakarlıklar bu hafta başında devrede olabilir. Bize dayatılan sorumluluklar üzerimizde baskı oluşturabilir. Perşembe günü hayata daha farklı ve olumlu gözlerle bakacağız. Algımız açılabilir. Değişik ve farklı iş görüşmeleri güzel sonuçlar doğurabilir. İletişim gezegeni Merkür perşembe günü itibariyle Aslan Burcu’na geçebilir. İletişimizde daha cömert ve sevgi dolu aynı zamanda idareci yönlerimizin ön plana çıktığını göreceğiz. Merkür 8 Temmuz’da gerilemeye başlamadan önce bu konularda elimizi çabuk tutmakta fayda var. Güzel bir hafta olsun. İşte Hande Kazanova’nın Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için 24-30 Haziran haftalık burç yorumlarının detayları…

KOÇ: Haftaya biraz düşük enerji ile başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. İsteksiz ve dalgın olabilirsiniz. Özellikle bu pazartesi sabah saatlerinde daha rahat etkileşimler altında olmak isteyeceksiniz. Bu hafta ilişkilere dikkat etmemiz gerekiyor. Yakın çevre ilişkilerinizde sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Gerçekçi adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü itibariyle ile hayata daha esnek bakacağınız bir dönem. Ailevi konular ön planda olacak. Ailenizden göreceğiniz parasal destekler ya da aile için yapacağınız harcamalar önem kazanacak. Perşembe günü bu anlamda şanslı bir gün. Merkür; Aslan Burcu’na geçiyor. İletişiminizi aşka ve çocuklarınız varsa onlarla ilgili konulara kaydıracaksınız. Güzel bir hafta olsun.

BOĞA: Oldukça hareketli bir hafta olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar hafta başında devrede olacak. İlişkiler konusunda biraz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yükselen yöneticiniz Venüs, para alanında olacak. Bu da sosyal çevre alanlarınızda zorluklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte çalışıyorsanız, para sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Maddi alanda atılacak adımlara dikkat etmelisiniz. Perşembe günü keyifli olacağınız bir gün olacak. Yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak. Onlarla beraber hareket etmek istediğiniz noktalarda keyifli ve şanslı etkilerle karşılaşacaksınız. Merkür’ün Aslan Burcu’na geçmesiyle ev ve ailenize odaklanmak için harika bir dönem başlayacak.Alım satım gibi işlerinizi devreye koyabilirsiniz.Önünüzde şahane bir 15 günlük süreç olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

İKİZLER: Haftaya kariyerinizle ilgili konularla başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Çalışmıyorsunuz kalabalık yerlerde veya farklı ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Hafta başında ilişkilerimiz ve maddi konularda birtakım sıkıntılar devrede olacak. İşle ilgili konularda bazı arkadaşlarınızdan ya da patronlarınızdan yana sorunlar yaşayabilirsiniz. Size yapılan tekliflere karşı dikkatli davranmalısınız. Olaylara gerçekçi bakamayabilirsiniz. Görüntünüzde değişiklik yapmak için de uygun bir hafta olmayacak. Perşembe günü daha rahat etkileşimler altında olacaksınız. Maddi konularda beklenmedik yerlerden alacağınız destekler ile hayata daha olumlu bakacaksınız. İletişim konularında hızlanacaksınız. İnsanlarla fikirlerinizi paylaşacak ve yeni şeyler öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Akrabalarla olan bağlantılarınız hız kazanabilir. Merkür gerilemesine kadar şanslı bir dönem geçireceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Başa dön tuşu