Hangi tene hangi renk oje yakışır buğday tenliyseniz toprak renklerini kullanın!

Ten renginizle bütünlük sağlayacak sizi riske atmayacak oje renklerini bir ortaya getirdik! Cilt rengine nazaran hangi renk oje seçilir? Hangi renk oje en çok hangi deriye yakuışır? İşte tüm bu soruların cevabını bir ortaya getirdik! Deri rengine nazaran en çok hangi renk ojeler yakışıyormuş haydi gelin daima bir arada inceleyelim!

AÇIK DERİLİLER İÇİN…

Eğer ki cilt renginiz açık tonlardaysa tırnaklarınız için tercih edebileceğiniz oje renkleri bilhassa koyu renkleri tercih edebilirsiniz Mavi, mor, şeftali tonlarını sürebilirsiniz.

KUMRAL CİLTLİLER İÇİN…

Kumral olarak isimlendirdiğimiz yani orta renkli cilt kümesine girenler için, bordo, mor, pembe ve koyu kırmızı renkler çok yakışacaktır. Günlük hayatınızda istediğiniz kıyafetle bu renk ojeleri kombinleyebilirsiniz.

BUĞDAY DERİLİLER İÇİN…

Koyu sarı alt tonlu derililere en çok yakışacak oje renkleri olarak kahverengi ve sarı tonları dışında tüm renkler çok yakışacaktır. Lakin bu iki riskli rengi buğday ciltli bayanların uzak durması gerekiyor.

ESMERLER İÇİN…

Koyu cilt rengine yakışacak renklerin başına turuncu, kırmızı ve fuşya renkleridir. Bilhassa yaz bronzluğunda neon renkleri tercih edebilirsiniz.

Başa dön tuşu