Hintli kadınların güzellik sırrı zerdeçal ve hindistan cevizi yağında saklı!

Bir çok bayanın ilgisini ve dikkatini çeken makyaj ve cilt bakımı epeyce tanınan olurken son vakitlerde doğal hoşluğun ön planda olduğu doğal cilt bakımları bir oldukça hayli tercih ediliyor. Doğal cilt bakım kürleri ve ciltlerinin duruluğu ile dikkat çeken Hint bayanlarının hoşluk sırrını elmaelma.com okurları için paylaştık! Hindistanda cilt bakımı ferdî bakımdan çok tıpkı vakitte ömür üslubu olmuş durumda! Pekala Hintli bayanların ciltlerinin sade hoşluğu nereden geliyor? Uzun yıllardır doğal baharatlar ve doğalı temel alan bakımları ile ciltlerinde kalıplaşmış bir hoşluğa sahip olan Hintli bayanlar hindistan cevizi yağı ve zerdeçalı vazgeçilmezi olarak görüyor. İşte Hintli bayanların cilt hoşluklarının sırrı!

PRÜSSÜZ HOŞLUK İÇTEN BAŞLAR!

İyi ve sağlıklı bir cilt görünümü birinci olarak hakikat beslenme ile başlar. Cildimize ne sürdüğümüz kadar tıpkı vakitte neyle beslendiğimizde önemli! Nizamlı ve uygun beslenmek kadar gerilimden uzaklaşmak da hoş bir cildin atlanılmaması gereken noktalarından biri! Hayatınızda olabildiğince gerilimi hayatınızdan uzak tutarak hoşluk anlayışınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz.

HİNDİSTAN CEVİZİ VE ZERDEÇAL MUCİZESİ!

Hint bayanlarının vazgeçilmez hoşluk sırlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Hindistan cevizi yağı ve zerdeçalın bir çok alanda yararı bulunuyor. Hindistan cevizi yağı ve zerdeçalı günlük hayatta bir çok alanda kullanmak mümkün! İster saç bakımında ister cilde maske olarak epey tesirli bir hoşluk anahtarı olarak biliniyor. Hindistan cevizi yağı ve zerdeçal tıpkı vakitte gerilim, tasa bozukluğunu negatif enerjiyi atmaya yardımcı oluyor.

Başa dön tuşu