İnce gösteren bikini tüyoları ile fazla kilolarınızı gizlemeye son!

Her bayan yaz mevsiminde kıyıda bikini ile kilo kederini düşünmeden incecik görünmek için yaz mevsimine aylar öncesinden spor salonlarının yolunu düşüyor. Her ne kadar sıhhat için spor alışkanlık haline getirilmesi gerekse de fazla kilolarınıza karşın yazın istediğiniz mayo ve bikiniyi giyebilirsiniz. Bikini ve mayo ile zayıf görünmek için gereksiniminiz olan tek şey bir kaç küçük tüyo! İşte yaz mevsiminde bedeninizi şık gösterecek tüyorlar!

Vücudunuza Uygun Olan Bikini ve Mayo Modellerini Sıralayın!

Sahilde daha şık ve bedeninizi ince göstermek için birinci olarak kendi vücudunuzu ve bedeninizi tanımanız gerekiyor. Bedeninizi ince gösterecek yanlışsız bikiniyi bulmak için beden tipinizi ve vücudunuzu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin!

Renk ve Desenlerin Gücünü Kullanın!

Vücudunuzu ince ve şık gösterecek bikini ve mayo seçimi yaparken birebir vakitte desen ve renkleri kullanın. Fazla kilolarınızdan şikayet edenlerin desenli mayo sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. İşte bu yüzden sade koyu renkleri tercih ederek vücudunuzu küçük gösterecek desenleri kullanabilirsiniz.

Basit Antrenmanlarla Kaslarınızı Belirginleştirin!

Bikin yahut mayonuzu giydiniz bu noktadan sonra denize yahut havuza gitmeden evvel bedeninizdeki kasları belirginleştirmek ve bedeninizi şekillendirmek için bir kaç kolay idman yapabilirsiniz. Bedeninizdeki kasları barizleştirerek bedeninizi kıyıya hazırlayabilirsiniz!

Beslenmeye Dikkat!

Tükettiğiniz besinler sizi anlık olarak şişkinlik yaşamanıza neden olarak olduğunuzdan daha kilolu görünmenize ve bedeninizin ödem toplamasına neden olabilir. Bu yüzden tuz, çiğ zerzevat tüketimlerinizi olabildiğince azaltmaya itina gösterin!

Başa dön tuşu