Jüpiter gerilemesi 2019 burçlara etkileri

Mart sonunda Merkür gerilemesini bitirdik artık sıra Jüpiter gerilemesinde. Jüpiter bugünden itibaren 11 Ağustos’a kadar Yay burcunda geriliyor olacak. Mükafatlar gezegeni olarak da bilinen Jüpiter; talih, bolluk, rahmet, kısmet, optimistlik, bilgelik, ruhsal gelişim, maddi ve manevi zenginliği işaret eder. Pekala ya 10 Nisan çarşamba günü başlayan ve 11 Ağustos’a kadar tesirini gösterecek olan Jüpiter gerilemesi burçlara neler getirecek neler götürecek? Astrolog Hande Kazanova, bu haftanın yorumlarında Jüpiter gerilmesinin burçlara tesirlerinin ayrıntılarını elmaelma.com’a anlatmıştı. Jüpiter’in Yay burcunda gerilemesinin kimi noktalarda bizi zorlayacağını ve desteklemeyeceğin söyleyen Hande Kazanova, “Eğer doğum haritanızda Jüpiter’iniz geriliyorsa bu devirde daha şanslı bir sürece geçiyor olacaksınız lakin gerilemiyorsa kimi işlerinizde yavaşlamalar, ertelenmeler ve mahzurlar devrede olabilir” uyarısında bulunmuştu. İşte 10 Nisan Jüpiter gerilemesinin burçlara tesirleri…

KOÇ: Seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işler, geleceğe yönelik adımlar konusunda size talihler ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda karşınıza gelecek olan birtakım fırsatları gözden geçirmenize neden olacak. Kimi işlerinizde yavaşlama, ertelenme, ıstırap ve problemlele karşılaşırsanız bu mevzuları gözden geçirmek için uygun bir vakit diliminde olacaksınız.

BOĞA: Jüpiter gerilemesinde, ortak mali teşebbüsleriniz ve maddi mevzularda size sunulan talih ve fırsatlar konusunda problem ve problemler, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Toplumsal etrafınızla birlikte hareket edeceğiniz gelecek planlarınız çarşamba günü size göz kırpacak. Öteki taraftan hayatın birtakım noktalarda sizi zorladığını görebilirsiniz. Hem eğitim alanlarınızda hem geleceğinizi ilgilendirecek işlerde hem de seyahatlere dayalı birtakım hususlarda bu zorlanmalar karşınıza gelebilir. 

İKİZLER: İkili alakalar, özel hayat, ortaklaşa atılacak adımlar, başka insanlardan alınacak hoş geri bildirimler konusunda size şimdiye kadar talihler ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemeye başlaması olayları gözden geçirmenize neden olacak. Çarşamba ve cumartesi günleri dikkatli olmakta yarar var. Büyük mali işlerden ve teşebbüslerden kaçının. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu