Jüpiter gerilemesi 2019 burçlara tesirleri

Mart sonunda Merkür gerilemesini bitirdik artık sıra Jüpiter gerilemesinde. Jüpiter bugünden itibaren 11 Ağustos’a kadar Yay burcunda geriliyor olacak. Mükafatlar gezegeni olarak da bilinen Jüpiter; baht, bolluk, rahmet, kısmet, optimistlik, bilgelik, ruhsal gelişim, maddi ve manevi zenginliği işaret eder. Pekala ya 10 Nisan çarşamba günü başlayan ve 11 Ağustos’a kadar tesirini gösterecek olan Jüpiter gerilemesi burçlara neler getirecek neler götürecek? Astrolog Hande Kazanova, bu haftanın yorumlarında Jüpiter gerilmesinin burçlara tesirlerinin ayrıntılarını elmaelma.com’a anlatmıştı. Jüpiter’in Yay burcunda gerilemesinin birtakım noktalarda bizi zorlayacağını ve desteklemeyeceğin söyleyen Hande Kazanova, “Eğer doğum haritanızda Jüpiter’iniz geriliyorsa bu periyotta daha şanslı bir sürece geçiyor olacaksınız lakin gerilemiyorsa birtakım işlerinizde yavaşlamalar, ertelenmeler ve maniler devrede olabilir” uyarısında bulunmuştu. İşte 10 Nisan Jüpiter gerilemesinin burçlara tesirleri…

KOÇ: Seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işler, geleceğe yönelik adımlar konusunda size bahtlar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda karşınıza gelecek olan kimi fırsatları gözden geçirmenize neden olacak. Birtakım işlerinizde yavaşlama, ertelenme, dert ve problemlele karşılaşırsanız bu bahisleri gözden geçirmek için uygun bir vakit diliminde olacaksınız.

BOĞA: Jüpiter gerilemesinde, ortak nakdî teşebbüsleriniz ve maddi hususlarda size sunulan baht ve fırsatlar konusunda meşakkat ve sıkıntılar, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Toplumsal etrafınızla bir arada hareket edeceğiniz gelecek planlarınız çarşamba günü size göz kırpacak. Başka taraftan hayatın kimi noktalarda sizi zorladığını görebilirsiniz. Hem eğitim alanlarınızda hem geleceğinizi ilgilendirecek işlerde hem de seyahatlere dayalı birtakım hususlarda bu zorlanmalar karşınıza gelebilir. 

İKİZLER: İkili ilgiler, özel hayat, ortaklaşa atılacak adımlar, öbür insanlardan alınacak hoş geri bildirimler konusunda size şimdiye kadar bahtlar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemeye başlaması olayları gözden geçirmenize neden olacak. Çarşamba ve cumartesi günleri dikkatli olmakta yarar var. Büyük nakdî işlerden ve teşebbüslerden kaçının. 

Başa dön tuşu