Kalıcı oje nasıl çıkar işte en kolay yöntemi!

Son yılların en tanınan trendlerinden biri de kalıcı ojedir. Özel aygıtlarla jel yardımıyla sürülen kalıcı ojeler bayanların tırnaklarının daha hoş ve bakımlı görünmesini sağlamaktadır. Kalıcı oje yaptırıp renginden sıkılanlar için bir teklifimiz var. Konutta kendi sisteminizle tırnaklarınızdaki kalıcı ojeyi çıkarabilecekiniz üstelik hiçte zorlanmadan. Pekala kalıcı oje nasıl çıkar? İşte tüm yapmanız gerekenler!

KALICI OJE NEDİR? 

Kalıcı oje jel gereçlerden üretilmiştir. Bu ojeleri ortalama 2 hafta ile 3 hafta ortasında kullanabilirsiniz. UV teknolojisi ile ojelerin kalıcılığı artırılır ve böylece ojelerin kullanım mühleti uzamış olur. Kullanım müddeti şahıstan şahsa nazaran değişkenlik göstermektedir.  Kalıcı oje uygulamasında özel aygıtlar kullanılmaktadır. 

NASIL ÇIKARILIR? 

Kalıcı oje yaptırdınız ancak bir müddet sonra sıkıldıysanız meskende çok kolay formüllerle çıkarabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken tırnaklarınızın üstünü törpülemek olacaktır. Daha sonra birkaç kesime ayırdığınız pamukların üzerine aseton dökün ve her bir tırnağınızın üzerine bu asetonlu pamukları dikkatlice yerleştirin.Bu süreçten sonra alüminyum folyoyu eşit modüllerde keserek, asetonlu pamuk bulunan tırnaklarınıza yerleştirin ve sarın.şlemi yaparken folyoların açılmamasına dikkat edin. 5 dakika bekleyin ve 5 dakika sonra ojeyi tırnaklarınızın üzerinden yavaşça ovalayarak çıkarın.Tırnaklarınızın üzerinde kalan küçük modülleri sivri bir alet yardımıyla tırnaklarınızın kenarlarından kazıyabilirsiniz. Son olarak tırnaklarınızın üzerine bakım yağı sürmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu