Kim Kardashian’a benzemek isteyen trans gencin son hali şoke etti

İngiltere’nin Kuzey Yorkshire bölgesindeki Middlesbrough kentinde yaşayan 17 yaşındaki Kairah Kelly görünüşünü Kim Kardashian’a benzetmek için 2 yılda tam 15 bin sterlin yani 130 bin Türk Lirası’ndan fazla para harcadı. Daha evvel de Kim Kardashian’a benzemek için estetik operasyon geçirenlerin haberlerini okumuşsunuzdur. Lakin Kairah Kelly’nin kıssası başkalarından önemli oranda farklı. 

17 yaşındaki genç bir transeksüel. Kim Kardashian’a benzemeye karar verdiğinde ise imajı bir oğlan çocuğu üzereydi. Lakin hiçbir vakit bir erkek üzere hissetmedi. Konutunun içinde her vakit ojeler süren, yüksek topuklu ayakkabılar giyen biri oldu.

11 yaşına geldiğinde etrafı ve ailesi onun biseksüel olduğunu düşünüyordu. Fakat 15 yaşına geldiğinde Kairah Kelly bir transseksüelin hayatını içeren bir görüntü izledi ve o yaşta yanlış bir vücuda ve kimliğe sahip olduğuna karar verdi.

Görüntüsünün idolu Kim Kardashian üzere olmasını istiyordu ve bunu hemşire olan annesine anlattı. Birinci iş olarak ismini değiştirdi. Saçlarını uzattı bir yandan da hormon tedavisine başladı. İmajı gitgide bir bayana benzemeye başlamıştı. 

Başa dön tuşu