Kirpik lifting uygulaması nasıl yapılır daha hacimli bir görünüm için…

Son vakitlerde popülerlik kazanan uygulamalardan biri de kirpik liftingtir. Bu uygulamayı ekseriyetle kirpikleri çok fazla bariz ve hacimli olmayan bayanlar tercih etmektedir. Bilhassa toplumsal medyada ilgi odağı haline gelen bu uygulamaya dair tüm merak edilenleri sizler için hazırladık. Pekala kirpik lifting nedir? Nasıl yapılır? gelin bu soruların cevaplarına birlikte bakalım. 

KİRPİK KÖKLERİNE KERATİN BAKIMI YAPILMAKTADIR 

Kirpiklerin daha hacimli ve besbelli görünmesini sağlayan kirpik lifting son vakitlerde popülerlik kazanan hoşluk uygulamalarından biridir. Yalnızca doğal kirpiklerin köklerine keratin bakımı uygulanmasıyla gerçekleşen bir süreçtir. Hijyenik ortamlarda ziyanlı unsur kullanmaksızın yapılmaktadır. 

KİRPİKLERDE RASTGELE BİR DÖKÜLME OLMAMAKTADIR 

Kirpik liftingi yaptırmak isteyenlerin en fazla merak ettiği hususlardan biri de kirpiklerde dökülme olup olmayacağı hususudur. Kirpik lifting uygulaması sırasında yahut sonrasında kirpiklerde rastgele bir dökülme olmaz. Bu süreç yalnızca 45 dakika sürmektedir.  

KİRPİKLERE PED YAPIŞTIRILIR

Kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna nazaran S-M-L olmak üzere 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Bu uygulama sonrasında kirpikler tek tek ayrılarak cımbızla yaptıştırılır. bakım eseri sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin süreci gerçekleştirilir. Uzun süren bir süreç olmadığından daha evvel de bahsetmiştik. Bu uygulama sonrasında 20 dakika bekledikten sonra pedler çıkarılır ve bakım eseri sürülerek süreç tamamlanır. 

Başa dön tuşu