Orgazm olamamanın 3 ilginç nedeni kontrolü kaybetmekten korkuyorsanız…

Çiftler ortasında yaşanan cinsel meselelerin başında gelen orgazm olamama meselesine tahlil sağlamak için orgazm olamama nedenleri araştırılması gerekiyor. Cinsel sorunların başında gelen orgazm olamama sorunu farklı nedenlere dayanmaktadır. Bireylerin durumuna nazaran cinsellikte orgazm olamama sorunu konuşmama denetimi kaybetme üzere bir çok neden yatıyor. Şayet ki cinsel yaşantınızda orgazm konusunda dert yaşıyorsanız aşağıdaki nedenlere göz atın tahminen de bu nedenler orgazm olmanıza mani oluyordur.

Kontrolün Sizde Olmamasından Korkuyor Olabilirsiniz!

Her ne kadar uzmanlar cinsel alaka esnasında denetimin büsbütün kaybedilmediğini söylesede birtakım çiftler cinsellik esnasında kasılma ve titreme üzere problemlerden ötürü seksin gerçekleşememesi durumlar yaşanabiliyor. Bu noktada kesinlikle bir uzman yardımı alınması gerekmektedir.

Ne Kadar İrtibat Kuruyorsunuz?

Öncelikli olarak herkesin bilmesi gereken şey şu ki zirvemizde bizim ne istediğimizi yahut nelerde hoşlandığımızı bilen bir düğme yok! Bu noktada partnerinizle vakit zaman cinsel yaşantınızı konuşarak istediğiniz yahut istemediğiniz şeyleri konuşun. Fakat bu stil şeyleri konuşurken fazla utangaç davrananlardansanız cinsel bağ esnasında partnerinizi yönlendirerek anlamasını sağlayabilirsiniz.

Kullanılan İlaçlar Orgazmı Etkiliyor!

Düzenli olarak yahut dönemsel olarak kullanılan kimi ilaçlar cinsel yaşantıyı da olumsuz istikamette etkileyebilmektedir. Libidoyu düşüren ilaç kullanıyorsanız cinsel yaşantınızda orgazm olamama üzere sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Başa dön tuşu