Seyrek kaşları dolgunlaştırmak için temiz maskara fırçasıyla masaj yapın!

Seyrek kaşları dolgunlarştırmak için çok çeşitli metot bulabilirsiniz. Lakin doğal dolgun kaşlara sahip olmak sandığınız kadar güç değil! Yalnızca günlük hayatta yapacağınız bir kaç dokunuş sayesinde seyrek kaşlarınızı doğal bir halde dolgunlaştırabilirsiniz. Üstelik hoşluk salonlarında cep dolusu paralara harcamak yerine konutta yalnızca bir kaç dakikanızı alacak metot sayesinde kaşlarınızı dolgunlaştırmanın 4 tesirli yolunu elmaelma.com’da bulabilirsiniz!

KAŞLARINIZA MASAJ YAPIN!

Kaşlarınızı doğal olarak dolgunlaştırmak için bakım yapmak da olduka değerlidir. Bunun için kaşlarınızın hal alacağı ve kaş tabanlarınızı uyaracağınız halde masaj yaparak kaşlarınızın çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Pekala nasıl masaj yapılır? Öncelikli olarak pak bir maskara fırçası ile kaşlarınızı aşağı üst taradıktan sonra iki parmağınız ile kaşlarınızın başlangıcından bitiş noktasını üst hakikat kaldırarak masaj yapın. Kaşlarınızı üst yanlışsız kaldırarak dairesel hareketler yapabilirsiniz. 

KAŞLARINIZI İÇTEN BESLEYİN!

Vücudun her alanında olumlu sonuçlar doğuran adımlardan biri de yanlışsız beslenmedir. Kaşlarınızın sağlıklı bir halde çıkması için sağlıklı beslenme epey kıymetlidir. Bunun için sistemli olarak meyve, zerzevat, yumurta, somon, soğan üzere besinleri sistemli olarak tüketin.

YAĞ KARIŞIMLARI

Sadece kaşlarınıza değil birebir vakitte kirpiklerinizi de güçlendirmeye yardımcı olan hindistancevizi yağı ve avokado yapı üzere yağları karıştırarak kaşlarınıza ve kirpiklerinize tertipli olarak uygulayarak dolgunlaştırabilirsiniz.

KAŞLAR İÇİN VİTAMİN TAKVİYELERİ

Kaşlarınızı parlak ve dolgun görünmesi için aloe vera jeli 2 çay kaşığı kadar hint yağı ve 1 tane E vitamin kapsülü ile kaşlarınıza tertipli olarak uygulayarak kaşlarınızı dolgunlaştırabilirsiniz.

Başa dön tuşu