Tacize uğradıktan sonra… İşte Berlin’in gerçek Barbie’si!

Berlin’in Gerçek Barbie’si olarak bilinen anılan 27 yaşındaki model Paris Herms’in son yaptırdığı göğüs estetiği sonrası göğüslerinin tartısı 2’şer kiloya kadar çıktı. Almanya’nın en büyük göğüslü bayanı olduğuna inanan Paris Herms’in yapmaya çalıştığı tek şey ise gerçek dışı bir manzara ve hayranı olduğu Barbie’ye benzemek. Estetik operasyonları için bugüne kadar 200 bin TL’den fazla para harcayan Paris Herms’in estetik bağımlılığının altında dehşetli bir kıssa yatıyor. 

Çocukluğundan beri Barbie’lerle oynamaktan hoşlanan ve kozmetiğe meraklı olan Paris Herms, küçük yaşlarda nahoş olduğu gerekçesiyle akranlarının zorbalığına uğramış biri. Yaşı ilerledikçe zorbalık tacizlere dönüştü ve Paris için inançsız günler başladı. O vakitler büyükannesi Doris Lemke onun kendine inancını geri kazanması için 18 yaşında birinci estetik operasyon geçirmesi için müsaade verdi. 

Büyükannesi torununun görünümünden ve estetik bağımlılığından hoşlanmadığını söylüyor ve ekliyor: “Paris’in sahip olduğu tüm ameliyatlarla birebir fikirdeyim, ancak kendini bu türlü anlatıyor zira o zorbalığa uğradı ve artık evvelce daha farklı görünmek istiyor.”

Sosyal medyada 200 binden fazla takipçisi bulunan Paris, iç çamaşırı ve mayo modelliği yapıyor. Paris erkeklerin kendisiyle birlikte olmak için yüksek ölçülerde para teklif ettiğini lakin asla bu türlü bir şeyi kabul etmeyeceğini de söylüyor. 

Başa dön tuşu