Tuğçe Kazaz içki masasında görüntülenen Ekrem İmamoğlu’na ateş püskürdü!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’li vekillerle birlikte lüks bir restoranda akşam yemeği yedi. Toplumsal medyada paylaşılan manzaralarda masada şarap ve rakının olması toplumsal medyada ise bomba tesiri yarattı. Siyasi paylaşımlarıyla gündem olan eski model Tuğce Kazaz ise İmamoğlu’na imgelerden ötürü ateş püskürdü. 

Erdoğan ile İmamoğlu’nu kıyasladı 

Son yıllarda yaptığı siyasi çıkışlarla sık sık gündeme gelen Tuğça Kazaz, Twitter hesabından İmamoğlu’nun Kur-an okurken çekilen fotoğrafıyla içki masasındaki imgesini birleştirerek şunları dedi: “Hep dersiniz ya; ‘Dini siyasete alet ediyorlar!’ Erdoğan inandığı için konuşuyor; mescitten de kaçmıyor, namazı da bırakmıyor, şaraba da bakmıyor. Sadece oy için Yasın okuyarak dini kullanan simsar İmamoğlu ise yola şarapla devam ediyor. Artık dini siyasete kim alet ediyor?”

”Şarapla kendini Yasin’le milletti kandırıyor”

“Mesele içmesi değil. Bu onunla Allah ortasında. Sıkıntı Yasin okumasının şarap aşkı kadar gerçek olmaması. Yani şarapla kendini, Yasin’le ise milleti kandırması.”

NE OLMUŞTU?

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, CHP’li vekillerle birlikte Ümraniye’de bir et restoranında akşam yemeği yedi. Toplumsal medyada gündem olan imgelerde masada alkollü içeceklerin olması dikkat çekti. İmamoğlu’nun önünde bir şarap kadehi kameraya kaydedilirken Kaftancıoğlu’nun önünde de rakı olduğu görülüyor. Şarap ve rakının bulunduğu masada olan Ekrem İmamoğlu ise manzaraların toplumsal medyada yayılmasıyla gündem oldu. Twitter’da Trend Topic olan İmamoğlu’nun manzaralarına ise reaksiyon yağdı.

Başa dön tuşu