11 Mart Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 11 Mart Cuma gününün günlük burç yorumları…

11 Mart Koç burcu yorumu

Duygusal bir gün sizi bekliyor. Sevgiyi daima karşınızdakinden bekliyorsunuz. Unutmayın ki vermeden almak olmaz, beraberliğinizi daha harika yapmak sizin elinizde; o da bunu istiyor. İşinizde verimli olmak için tasalarınızdan sıyrılmalısınız. Karşınıza çıkacak zorluklarla uğraş etmeniz, sizi daha da güçlendirecek. Parayla ilgili düşünceler, bugünlerde size her zamankinden daha çekilmez gelebilir. İhmal ettiğiniz tabip ziyaretini daha fazla ertelemeyin.

11 Mart Boğa burcu yorumu

Yıldızların birbirleri ile zıt etkileri altında kalacaksınız. Kimi zıt durumlar, isteklerinizin aksi davranışlar ile karşılaşabilirsiniz. Sabır gösterin, bu durum yalnız bugünlük! Sevgilinizi istemeden kırabilirsiniz. Arkadaşlık münasebetleriyle iş bağlarını karıştırmak bazen çalışma hayatınızı zorlaştırıyor. Bugün etrafınızdaki herkesle hararetli tartışmalardan kaçınmalısınız. Uzun müddettir yaşadığınız ekonomik meseleler bitecek üzere görünüyor. Sıhhat hususlarını gereğinden fazla abartıyorsunuz.

11 Mart İkizler burcu yorumu

Yeni bir aşka yanlışsız yelken açıyorsunuz. Artık vakti da gelmişti. İşinizle ilgili yeni atılımlar yapmak istemeniz son derece doğal. Zira bulunduğunuz koşullardan sıkıldınız ve daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Beklentilerinize mola vermekte yarar var. Planlarınızı uygun yapın ve yatırımlarınızı kısa vadeli yapmaya çalışın. Birtakım harcamalarınız nedeniyle acil ödemeler yapmanız gerekebilir. Fizikî aktivitelere vakit ayırmanız sıhhat ve kilo sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak.

11 Mart Yengeç burcu yorumu

Partnerinizle bağınızda zorlanmalar olabilir. Bilhassa fikir ve otorite çekişmesi yaşayabilir, birbiriniz üzerinde hakimiyet kurmak isteyebilirsiniz. Sizin asıl fikirlerinizi gizlemeniz de sıkıntıları daha büyük bir hale getirebilir. İş arkadaşlarınız projelerinizde sizi destekliyorlar. Onlarla ayrıntıları paylaşmayı deneyin. Mesleğinizle ilgili hedeflerinizde değişim yapmak için güçlü hisler içinde olacaksınız. Paranızı pahalandırmak için aldığınız değişik tavsiyelere kulak verin.

11 Mart Aslan burcu yorumu

Duygusal sorunlarınız sizi büyük bir dalganın üzerindeymişsiniz üzere üst ve aşağı çekiyor, şaşkınlık ve düzensizlik içinde bir batıp bir çıkıyorsunuz. Artık kalbinizden değil, aklınızdan fikir almalı, ona nazaran yol çizmelisiniz. İş temaslarınızda ortaklı çalışmalarda yanılgılar yaşamamak için uzman birisinden yardım isteyin. Karlı projelerle karşılaşacağınız bir devir. Karınız umduğunuzdan çok daha düzgün olacak. Hava değişimleri sıhhatinizi etkiliyor, dikkatli olun

11 Mart Başak burcu yorumu

Özel ilginizde çalkantılı bir gün olabilir. Sevgiliniz ya da eşinizle aranızdaki ahengi artırmak için çabalamanız gerekiyor. Zira, aşktan memnunluk duyacaksınız. Bunları yaparken özgürlüğünüzden vazgeçmeyin. İş bağlarında sadakat hissine kıymet veriyorsunuz. Bu manada yeni yaşadığınız bir olay sizi oldukça sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret bu manada çok yapan olabilir. Farkında olmadan yaptığınız günlük harcamalar belinizi büküyor.

11 Mart Terazi burcu yorumu

Duygularınız gün içinde değişebilir. Kendinizi ve sevgilinizi fazla zorlamayın. İşinizle ilgili alacağınız kimi haberlerden olumsuz istikamette etkilenebilir, kendinizi gerilim altında hissedebilirsiniz. Kendinizi tabir ediş şeklinizden ötürü etrafınızdakiler sizi anlamakta zahmet çekebilirler. Açık ve net olmaya çalışın. Parayla ilgili mevzuları bir süre ertelemiş görünüyorsunuz. Ama bu durum kısa sürecek. Sıhhat hususlarındaki kuşkularınızdan kurtulmak için sıhhat denetimi yaptırın

11 Mart Akrep burcu yorumu

Üçüncü şahısların ilginize karışması, aranızda bir uyuşmazlık çıkmasına neden oluyor. Dürüst olarak kendinizi tabir edememeniz, duygusuz bir aşk macerası yahut evlilikle sonuçlanabilir. İş bağlantılarınızda küçük sorunları büyütmemeye itina gösterin. Beklediğiniz gelişmeler gerçekleşecek. Talih oyunlarında bu günlerde talihiniz yok. O nedenle paranızı gereksiz şeyler için çarçur etmemelisiniz. Zihinsel yorgunluğunuz kendini bedensel olarak da muhakkak etmeye başlad

11 Mart Yay burcu yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız ufak, tefek sorunları aşmanız sıkıntı üzere. Birikmiş problemler, yeni tartışmalarla yine karşınıza çıkabilir. Alacağınız reaksiyon, sizi yönlendirecek. Boş yere umudunuzu sürdürmeyin. Mesleğinizde artık yeni amaçlar ve riskler seçip, takip etme vakti geldi. Karşınıza çıkan bütün ihtimaller ortasından yeterli bir seçim yapmalı ve bunu izlemeyi maksat haline getirmelisiniz. Maddi bakımdan rahatlamak için bir müddet daha beklemeniz gerekli. Omuz ağrılarınızı önemseyin.

11 Mart Oğlak burcu yorumu

Partneriniz sorun yokmuş üzere davranıyor ama münasebetinizin sonu geliyor üzere. İlginizin epey azaldığını fark etmelisiniz. Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş hayatınızda artık bahtı yakaladığınızı gösteriyor. Birtakım iş ilişkilerinizdeki arayı biraz daha aralamanız gerekebilir. Böylelikle yadırgadığınız davranışlardan daha az etkilenebilirsiniz. Ekonomik durumunuz gitgide güzelleşiyor, siz yeniden de önlemi elden bırakmayın. Fizikî aktivitelere vakit ayırmanız sıhhat ve kilo sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak.

11 Mart Kova burcu yorumu

İkiniz de birbirinizden çok hoşlanıyorsunuz. Birbirinize açılmanız için şartlarınız hazır, cesaretsizliğinizi atıp bir atılım yaparsanız her şey istediğiniz üzere olacak. İşinizi değiştirme fikri ağır basmaya başladı fakat kimi sebepler yüzünden ayrılamıyorsunuz. Birkaç gün içinde yeni umutlar var. Yeni atılım niyetlerinizi bir mühlet daha ertelemeniz gerekebilir. Kısa vadede maddi durumunuzda kaygı duyulacak bir şey bulunmuyor. Bir müddettir çektiğiniz baş ağrılarının tek sebebi çok gerilim.

11 Mart Balık burcu yorumu

Yeni ilginiz başarısız geçen eski ilgilerinizi anımsatıyor. Hangi alışkanlıkları tekrarladığınızı kendinize sorarak onları değiştirin. İş yerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir güne hazır olun. Meslek umutlarınızın önünde hiçbir mani yok. Yeni tanıştığınız biriyle yakın bir gelecekte bir iş alakası kurmanız mümkün görünüyor. Maddi bahislere dikkat etmeli fakat bu durumun sorun yaratmasına da müsaade vermemelisiniz. Cilt rahatsızlıkları canınızı sıkıyor fakat doktora gitmek için de bir gayretiniz yok

Başa dön tuşu