11 Şubat Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 11 Şubat Cuma gününün günlük burç yorumları…

11 Şubat Koç burcu yorumu

Özel omurunuzdaki meseleler, beraberinde gerilim ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam vakti. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilgi problemleriniz var. Bu alakalara daha fazla katlanmak istemiyor üzeresiniz. Yaptığınız müracaatlardan cevap gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. Gerilim; boğaz ve gırtlağınızda sorunlar yaratabilir, fazla soğuk su içmeyiniz ve kendinizi soğuktan daha fazla korumalısınız.

11 Şubat Boğa burcu yorumu

Partneriniz küçük nedenlerle sorun yaratacak haller içine girmeye hiç niyetli değil. Lakin siz ısrarla, yapan tenkitleri, suçlama üzere algılamaya devam ediyorsunuz. İş ömründe kuvvetli bir periyot sizi bekliyor. Sarsılan prestijinizi tekrar kazanmak için çok çalışmanız gerekebilir. Bu sıkıcı ve gerilimli periyotta en büyük dayanağı arkadaşlarınızdan göreceksiniz. Kendinizle ilgili birtakım harcamalar birikiminizi eritebilir. Tuzu katıca neden kilolu durduğunuzu net bir halde görebileceksiniz

11 Şubat İkizler burcu yorumu

Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Lakin ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu reaksiyonlarının kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye itina gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve etrafınızın takdirini toplayacaksınız. Yakında bir terfi haberi alabilirsiniz. Para işlerinde tesir altında kalıyorsunuz. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Daima yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın.

11 Şubat Yengeç burcu yorumu

Aşk hayatınızda epey hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok bahiste bilir kişi ya da ukala konumuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha âlâ olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, küme çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın. Birtakım gelişmeleri oluruna bırakacak, tavır ve davranışlarınızda adaletli olacaksınız. Haliyle bu durum, isteklerinizin ve beklentilerinizin gerçekleşmesini kolaylaştıracak. Kimi ödemelerde umduğunuz kolaylıklar olabilir.

11 Şubat Aslan burcu yorumu

Özel hayatınız yavaş yavaş yoluna giriyor. Toplumsal aktivitelere eğiliminiz sıkıntılarınızı unutturacak boyutta lakin gerçeklerden kaçmak üzere bir fikriniz de olmasın. İşlerinizde ve rutin sorumluluklarınızı yerine getirmekte hassas, dikkatli davranın. Fikirlerinize katılmayan şahıslara karşı yansılı davranmaktan uzak durun. Diğerlerini kıskanabilir ve kendinizi onların yerinde olmayı hayal edebilirsiniz. Beklediğiniz bir para yahut maddi kıymet varsa ona kavuşma ihtimaliniz çok yüksek.

11 Şubat Başak burcu yorumu

Aşk hayatınızda ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden meşakkat duyabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Aslında bugünden itibaren moraliniz yükselmeye başlıyor. Böylelikle problemleri fazla sıkıntı etmeyeceksiniz. İşinizle ilgili hissettiğiniz baskı ve kaygı duygusu yapan niyetleriniz sayesinde olumlu gelişecek. Arkadaşlarınız size yardımcı olacaklar. Fazla harcamalarınız var. Gereksinimleriniz dışında gereksiz harcamalarda bulunmamaya çalışın. Baharatlı yiyeceklerden uzak durun.

11 Şubat Terazi burcu yorumu

Sevgilinizle her vakit olduğundan daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Düşünmeden söyleyecekleriniz yüzünden canınız sıkılabilir. Alıngan bir tutum içine girmek yerine mantığınızla davranmaya çalışın. İşlere olan konsantrasyonunuz çok fazla. Bu nedenle çok çalışıyorsunuz. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı düşünmek yorgunluğunuzu azaltacaktır. Finansal alandaki değişiklikler, işinizde de amaçlarınıza daha rahat erişmenize yardımcı olacak.

11 Şubat Akrep burcu yorumu

Partnerinize karşı anlayışlı ve daha hassas bir davranış biçimi geliştirmek için çok gayret sarf etmeniz gerekiyor. Bugün birinci denemelerinizi yapmak için çok uygun. Her türlü anlaşmazlığınıza tahlil üretebilecek ikna yeteneği sizde mevcut. Hatta etrafınızdaki insanların uyuşmazlıklarında bile arabuluculuk yapabilirsiniz. Bu günlerde cömertliğiniz üzerinizde. Fakat bütçenizi de düşünün! Sırt ağrılarınıza dikkat edin. Biraz yüzmek ya da idman, adalelerinizin güçlenmesine yardımcı olacak.

11 Şubat Yay burcu yorumu

Bugün olmadık anlarda bir arada olduğunuz şahsa karşı sahiplenme isteği ortaya çıkabilir ve kıskançlık hissiniz artabilir. Münasebetinize durduğu yerde ziyan verebilirsiniz. Şayet mesleksel alandaki hedeflerinizde daha süratli ilerlemek isteğiniz varsa, bu alanda inisiyatif almaktan da çekinmemeniz gerekiyor. Hayatınızın bu alanı hiç ummadığınız kadar parlak ve tatminkar olabilir aslında. Tahlilsiz üzere görünen bir para probleminiz bugün yarın tahlile kavuşacak. Sıhhatinizle hiç ilgilendiğiniz yok.

11 Şubat Oğlak burcu yorumu

İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin inançlı, rahat hallerini sevgisizlik nedeni olarak kıymetlendirme eğiliminde olmayın. İş iştirakine girmek istediğinizi biri var. O denli bir beşere ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz! Kesin ve garantili bir kelam almadan sakın yola çıkmayın, yaya kalırsınız. Masraflarınızı azaltma yolunu seçin. Yakında sizi üzecek bir para kaybı görünüyor. Kilo almamak için beslenme sisteminizi gözden geçirin.

11 Şubat Kova burcu yorumu

Sevgilinizin etrafında hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert yansılar vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cüretle gidin, hayaller peşinde koşacak vakit geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var. Gerçekçi çabalar size neler kazandırmaz ki! Tahlilsiz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Şu sıralar kendinizi bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler.

11 Şubat Balık burcu yorumu

Özel hayatınızdaki problemler, beraberinde gerilim ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam vakti. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda münasebet meseleleriniz var. Bu bağlara daha fazla katlanmak istemiyor üzeresiniz. Yaptığınız müracaatlardan cevap gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. Gerilim; boğaz ve gırtlağınızda sorunlar yaratabilir, fazla soğuk su içmeyiniz ve kendinizi soğuktan daha fazla korumalısınız.

Başa dön tuşu