19 Nisan Dolunay ve 20 Nisan Venüs Koç burcu hareketinin burçlara tesirleri

Bu hafta gözyüzü çok hareketli. Dün Merkür Koç burcuna geçti ve tüm burçlar için hareketli bir periyodu başlattı. Yarın ise Dolunay var. Yarın öğlen saatlerinde başlayacak olan Dolunay 29 derece Terazi burcunda gerçekleşecek. Bitti sanmayın! Merkür ve Dolunay’ın tesiri altında Cumartesi günü Venüs de Koç burcuna geçecek. Pekala bu 3 gün boyunca hangi burç nasıl etkilenecek? Dolunay’ın burçlara tesirleri ve Venüs hareketinin tesirlerini Hande Kazanova’nın elmaelma.com okurları için anlattığı haftalık burç yorumlarından sizler için derledik. 

KOÇ: Bu hafta cuma günü, 20 Mart tarihinde yaşanan Dolunay’ın tamamlayıcısı olarak baktığımız, 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin ikili alakalar ve özel hayat ile ilgili konularınızda kıymetli kararlar almanıza neden olacak. Yeni bir münasebete adım atabilir, var olan ilginizle ilgili kıymetli kararlar alabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız beşerlerle olan mevzuları da bu Dolunay’da netleştireceksiniz. İstikrar ve adalet kıymetli olacak. Cumartesi günü itibariyle Venüs, Koç Burcu’na geçiyor. Hayatı daha da keyifle yaşayacağınız bir döngü başlıyor. 

BOĞA: Cuma günü çok değerli zira 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. 20 Mart’ta yaşanan Dolunay’da başlatmış olduğunuz husus ve olayların tamamlandığını göreceksiniz. Sıhhatinizle ilgili olarak bel bölgesine ve böbreklerinize ekstra dikkat etmeniz gerekecek. Bu devir tamamlanmalar periyodu olacak. Cumartesi gününden sonra biraz daha elinizi ayağınızı kıymetli işlerden çekmek isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu devri plan yapma devri olarak değerlendirmelisiniz sevgili Boğa’lar. Başka taraftan Güneş, Boğa Burcu’na geçiyor. Kendi köşenize çekilseniz bile kimliğini güçlendirip, kendi isteklerinize değer vereceksiniz. 

İKİZLER: Cuma günü gerçekleşecek olan Dolunay ile aşk hayatınız, özel bağlantılarınız, çocuklarınızla ilgili hususlar, hobileriniz ve risk içeren alanlarda sonlanması gereken husus ve olaylarla uğraşmanız gerekecek. Cumartesi günü itibariyle arkadaş ortamlarınızda daha rahat hareket edeceğiniz lakin bencil davranmaya meyilli olacağınız bir periyoda merhaba diyeceksiniz. Bir taraftan toplumsallaşırken öteki taraftan problemleri kendi içinizde halletmek isteyeceksiniz. Bu iki husus ortasındaki istikrar hayatınızda kıymetli olacak. 

Başa dön tuşu