20 Mart Pazar günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 20 Mart Pazar gününün günlük burç yorumları…

20 Mart Koç burcu yorumu

Sevgilinizle yaşayacağınız daha çok şey var. Bu nedenle uygunca düşünmeden karar vermemeye çalışın. Bu günler yanlışlara, pişmanlıklara çok uygun üzere görünüyor. İşinizle ilgili uzun vakittir ertelediğiniz planlarınızı harekete geçirebileceğiniz bir gün. Olaylar karşısında rahat davranmalı ve sıkıntıları büyütmemelisiniz. Akşamüzeri alacağınız bir davette hem eğlenecek, hem de eğlendireceksiniz. Sevinciniz her vakit etrafınızda cazibenizi arttırıyor. Hesapta olmayan ödemeler canınızı sıkabilir.

20 Mart Boğa burcu yorumu

Aşk bağlarınız çoklukla kısa ömürlü oluyor. Kalıcı münasebetlerden korkuyorsunuz. İşleri sona güne bırakma huyunuz sizi sık, sık probleme sokuyor. Bu huyunuz yüzünden herkes üzere muhakkak bir mesai saatiniz olamıyor. İki yakın dostunuzun uzun vakittir çözemedikleri bir para tartışmasına müdahale edip bu olaya bir son vereceksiniz. Ayrıyeten beklediğiniz bir paranın gecikmesi sonlarınızı gerebilir. Çikolata hayatınızın vazgeçilmezleri ortasında. Lakin bundan uzak durmalısınız zira kilo yapıyor.

20 Mart İkizler burcu yorumu

Bugün sevdiğinizle ilgileriniz açısından hoş bir gün. Olayları fazla sorgulamamayı ve karşılıklı olarak daha esnek davranmayı öğrendiğiniz bu müddet içinde münasebetiniz olumlu halini koruyor. Hareketli işi seviyorsunuz, lakin aşikâr bir vakitten beri temponuz sizi yıpratacak kadar arttı. İş yaşantınızdaki hareketlilik sizi adeta hiç etkilemiyor üzere. Kimi harcamalarınız sahiden çok gereksiz. Sıhhatinizin uygun olduğu bir gün. Lakin çok yorgunluk ve gerilimden kaçınmaya çalışın.

20 Mart Yengeç burcu yorumu

Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizlikten bir an evvel kurtulmanız gerekiyor. Aksi halde oldukça şanslı olduğunuz bu periyotta özel yaşamanızda tek bir değişiklik olmadan geçip gidebilir. Ağır bir rekabet ortamında çalışıyorsunuz. Çalışma hayatınızdaki tecrübeleriniz, oyunu kuralına nazaran oynamayı size öğretmiş. Bu temponuz ve sabrınızla iş arkadaşlarınız ortasında hayranlık uyandırıyorsunuz. Paranızı arttırmak için yapılan tekliflere kapılarınız kapatmayın. Gücünüzü arttıracak doğal yiyeceklere yönelmenizde yarar var.

20 Mart Aslan burcu yorumu

Son vakitlerde duygusal yaşantınızla ilgili karışık kanılar birbirini kovalıyor, huzur bulamıyorsunuz. Hayatta her şey olabilir, biraz da olayları akışına bırakın. Dost bildiğiniz kimi kimseler, sizi yarı yolda bırakabilirler. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak üzere. Paranın değerini anladınız ve para işlerinizde gitgide daha akıllı davranıyorsunuz. Sağlığınızdaki ufak ikazlar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir.

20 Mart Başak burcu yorumu

Arzularınızla sorumluluklarınız ortasında yaşadığınız çatışma sizde baskı oluşturuyor. Bu durumdan partnerinizi suçluyorsunuz. Hislerinizi açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Bütçenize eklenen yeni mecburî harcamalar sizi korkutuyor, kemerleri sıkmaya başlayın. İşinizi riske edecek konumlardan ve tartışmalardan kaçınmalısınız. Diyet yapıyorsanız bugün biraz daha dikkatli olmalısınız, zira iştahınız son günlerde fazla açıldı.

20 Mart Terazi burcu yorumu

Aşk hayatınızın geleceğinden bir beklentiniz yok, küçük mutluluklar size yetiyor. Dikkatli olmalısınız, size yeten, sevgilinize yetmeyebilir. Bu durumu bu türlü sürdürmeye çalışmayın. Üzerinize görev olmayan olaylara müdahale etmeniz bugün başınıza iş açabilir. Biraz da kenarda durup ilgisiz kalabilmeyi denemelisiniz. Dostlarınızdan aldığınız maddi dayanak sizi epey rahatlatıyor ancak bir an evvel ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın. Perhize başlama vaktiniz çoktan geçti!

20 Mart Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle aranızdaki uyuşmazlıkları düzeltmek için birtakım teşebbüslerde bulunmanız ve efor göstermeniz gerekiyor. Yürekli hareket ederseniz, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Uzun vakittir çelişki yaşadığınız iş arkadaşınız sizin bütün yeterli niyetli yaklaşımlarınızı reddediyor. Pes etmek yerine, yeteneklerinizi göstermekten kaçınmayın. Para mevzularında bile bile riske girmeyin, ihtiyatlı hareket etmeniz faydanıza olacak. Kilo vermek için gereksiniminiz kadar kalori tüketin. Ne az ne de fazla.

20 Mart Yay burcu yorumu

Özel hayatınızda hislerinizden çok gerçekler ağır basıyor. Bugün bağınızı gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi keyifli hissedeceğiniz bir gün olabilir. Yaptığınız işi ilgilendiren önemli bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylelikle evvelki borçlarınızı da kapatacaksınız. Havanın da tesiriyle vücudunuzda biraz kırıklık olabilir. Başağrılarına dikkat edin.

20 Mart Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız tatsızlıkları fazla büyütmeyin. Bu problemleri partnerinizle konuşarak çözmek elinizde. İşinizle ilgili sizi çok sevindirecek gelişmeler var. Çalışma hayatında, iki kişi birebir avın peşinde koşmaktasınız; amaca varana kadar bıkkınlık göstermeyin. Rakibinize karşı zati bir ümit verici durum da yok! Cesaretli davranmalısınız. Borçlarınızı ödemek için bir kaynak bulmalısınız ve bundan sonra borçlanırken daha dikkatli olun. Midenize olan düşkünlüğünüz sıhhatsiz beslenmenize yol açıyor.

20 Mart Kova burcu yorumu

Beraber olduğunuz kimseyi yanlışlı seçtiğiniz söylenemez, fakat düzgün ilgileri tutarsız beklenmedik karar ve uygulamalarla koparmamalısınız. Geçmiş sorunlardaki bir kısım yanılgılarınız, iş bağlantılarınızda daha bir ihtimamlı olmanızı sağlıyor. Elinizdeki işlerle ilgili bir yardım, dayanak isteyebilirsiniz. Yoğunluğunuz birkaç gün daha sürecek üzere. Gün içinde fazla harcama yapmayarak yatırımlarınıza dikkat ediniz. Yanılgılar yaşamanız mümkün. Sıhhat hususlarında kimi koşuşturmalarınız olabilir.

20 Mart Balık burcu yorumu

Özel hayatınızda çok esnek olduğunuz için partnerinizin çıkarmaya çalıştığı bütün sıkıntıları görmezliğe geliyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İşinizde geçmişteki yanlışları tekrarlamamaya çalışıyorsunuz. Ancak birtakım bahislerde hakkınızın yendiğini düşünüyorsunuz. Çelişkili hususlarda haklılığınızı ispat etmek biraz güç olabilir. Birtakım harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor lakin yeniden de kendinizi alamıyorsunuz. Aldığınız kalorilerin kesinlikle acısı çıkacaktır.

Başa dön tuşu