25 Şubat Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 20 Şubat Pazar gününün günlük burç yorumları…

25 Şubat Koç burcu yorumu

Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir ortada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma vaktiniz geldi. Duygusal açıdan müspet bir gün, lakin bu türlü günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir teşebbüse gösterdiğiniz gayretler ödül bulacak. Huzur, memnunluk ve muvaffakiyet elde edeceksiniz. Ancak bunun için bir müddet daha beklemeniz gerekli. Bu vaktin sonunda memnunluk sizi bekliyor. Maddi hususlardaki sıkışıklığı fazla abartıyorsunuz, problemleriniz süreksiz.

25 Şubat Boğa burcu yorumu

İlişkinizi geliştirmek ismine yaptığınız her şeye karşın, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni lakin belgisiz bir istikamete yanlışsız hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık müspet düşünmelisiniz. Yaşadığınız kıymetli deneyimleri birbirine bağlayarak buna nazaran hareket edin. Mesleğiniz için çabanızda biraz soluklanmalısınız. Önünüze açılan hoş geleceğin şuuruna varın. Eliniz ziyadesiyle açık, ancak paylaşmacılığınıza artık bir hudut koymanız gerekiyor.

25 Şubat İkizler burcu yorumu

Hayat arkadaşınız üzere görünen sevgilinizi, çok sevmenize ve onunla olmadan çok hoşlanmanıza karşın, omurunuzdaki öteki değerli şahısları unutmayın. İş yerinde dolaşan dedikodulara vakit, vakit kulaklarınızı tıkasanız da, sandığınızdan çok tesir altında kalıyorsunuz. Arkadaşlarınızla probleminiz yok, sizin meseleniz sizden daha yetkili şahıslarla. Mali hususlarda kararlarınızı verirken etrafınızın tesirinde kalmayın. Bu ortalar yemekle ilgili problemleriniz var. Kilonuza dikkat!

25 Şubat Yengeç burcu yorumu

İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız birtakım kusurlarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde birtakım olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, fakat sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, deneyim edineceksiniz. Talih da size yardıma gelecek. Maddi kasvetler yüzünden tansiyon içerisine girmeniz mümkün. Uzun zamadır devam eden sıhhat sorununuza de artık bir tahlil bulmalısınız.

25 Şubat Aslan burcu yorumu

Aşk hayatınızdaki tertibi birden değiştirmeye kalkmanız, olumlu sonuçlar getirmez. Yer ve vakit yeniliklere, değişikliklere elverişli değil! İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık üzere. Ortak iş yaptığınız bir kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kimi işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan dayanak alacaksınız. Para mevzularında da yeni bir teşebbüste bulunmamaya dikkat edin. Gerilimden kaçınarak ya da gerilimi en aza indirerek, bağışıklık sisteminize büyük bir güzellik yapmış olursunuz.

25 Şubat Başak burcu yorumu

İçinizden yükselen aşk hislerinizi olumlu tarafta kullanarak korkularınızdan kurtulup, sevdiğinizle sıcak diyaloglar içine girebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz, fakat kazandıklarınız kaybettiklerinizden hiç de az değil. Yeniden de biraz kuşkucu yaklaşımlarınız, problemlerinizi aza indirecek. Unuttuğunuz bir ödemenin günü yaklaşıyor, şimdiden para biriktirmeye başlayın. Sevdiğiniz yaşlıca birinin hastalık haberi şu günlerde kulağınıza gelebilir.

25 Şubat Terazi burcu yorumu

Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan kelamın yerine getirilmesi için bir müddet daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun. Nakdî mevzularda dikkatli yatırımlara kıymet vermenizin vakti. Omurunuzdaki karmaşalarla boğuşurken, sıhhatinize karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmamanız gerekiyor.

25 Şubat Akrep burcu yorumu

Problem yaşadığınız sevgiliniz, aranızdaki buzları eritmek için size bir jest yapabilir. Ona bağlılığınız ileri boyutlarda, lakin karşılık verip vermemek de kararsız kalacaksınız. Rekabet halinde olduğunuz biri var. Bu kişi bencil, düşünmeden karar veren, tartışmacı hükmeden, kıskanç, baskı yapan, sert birisi. Sizinle sürekli rekabet halinde. Ona karşı dikkatli ve temkinli olmalısınız. Zira sizin hareketleriniz karşısında, bencilce öfkeleniyor. Mali açıdan şanslı bir periyot, değerlendirin!

25 Şubat Yay burcu yorumu

İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yine umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz sabırsız davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, etrafınızda size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz. Bir sorununuz yok, olsa da bunu birlikte çözeceğiniz kimseler de var. Yatırım mevzularında, ani kararlar vermekten kaçının. Bugünlerde etrafınızda yaşanan sıhhat problemleri, sizi sıhhatinizle daha ilgili olmaya yönlendirebilir.

25 Şubat Oğlak burcu yorumu

Siz yaşadığınız ilgiyi bitirseniz de, o yine birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Etrafınızdan bu hususta dayanak istiyor, ancak sizi yolunuzdan döndüremeyecek üzere. İş yerinde yaşadığınız ortam sonlarınızı bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz. Etrafınızdakilere karşı kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Hiç gündeminizde olmayan para bahisli bir seyahat, bugünlerde gerçekleşebilir. Sıhhat açısından rastgele bir sakıncalı durum yaşamayacaksınız.

25 Şubat Kova burcu yorumu

Özel hayatınızda kendinizi sıkışmış, sıkıntı durumda hissedeceğiniz bir devir. İlişkilerinizdeki yanlış yaklaşımların sonucunda, girdiğiniz yoldan dönmek, ya da amaçladıklarınızdan vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. Bilhassa iş hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni iş ilişkilerinin yaşanacağı, kanıların çıkış noktası bulabileceği tecrübelere hazır olun. Beklemediğiniz bir alacak, şu günlerde elinize geçiyor. Bu, hesaplarınızı biraz yoluna sokacak.

25 Şubat Balık burcu yorumu

Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir ortada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma vaktiniz geldi. Duygusal açıdan olumlu bir gün, fakat bu türlü günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir teşebbüse gösterdiğiniz uğraşlar ödül bulacak. Huzur, memnunluk ve muvaffakiyet elde edeceksiniz. Lakin bunun için bir mühlet daha beklemeniz gerekli. Bu vaktin sonunda memnunluk sizi bekliyor. Maddi mevzulardaki sıkışıklığı fazla abartıyorsunuz, zahmetleriniz süreksiz. 

Başa dön tuşu