3 Haziran Yeniay’ı burç yorumları

Arife günü yani bugün öğlen saatlerinde İkizler Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşiyor. Yeniay’ın burçlara tesiri hareket alanımzda kendini gösterecek. Yakın etrafımızda olan olaylara kendimizi daha fazla verebileceğiz. Olup bitenleri merak etmekten ve öğrenmekten keyif duyacağımız bir periyot olacak. İşte Yeniay’ın Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcuna tesirlerinin ayrıntıları…

KOÇ: Bu hafta bağlantısı yüksek haftalardan bir adedine giriş yapıyoruz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Yakın etrafınızla ve ailenizle hoş bir bayram planı yapıyor olabilirsiniz. Keyifli birtakım etkileşimler bu bayramda devrede olacak. Bugün İkizler Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşecek. Değerli kararlarınızı devreye sokacaksınız. Bayramdan sonraki hafta ise ziyadesiyle hareketlenebilirsiniz.

BOĞA: Maddi bahislerin ön planda olduğu bir haftaya başlıyoruz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Mali hususlar kıymetli ve oluşacak Yeniay ile maddi hususlarda kıymetli teşebbüsleriniz varsa bunları harekete geçireceksiniz. Bu mevzularda desteklendiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. 

İKİZLER: Oldukça hareketli ve toplumsal olacağınız bir bayram olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Uzak yerlere gitmekten çok kısa seyahatler hayatımızda tesirli olacak. Bugünkü Yeniay ile birlikte hayatınızla ilgili başlatmak istediğiniz ne varsa harekete geçirip, bu Yeniay’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Başa dön tuşu