3 Mart Perşembe günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 3 Mart Perşembe gününün günlük burç yorumları…

3 Mart Koç burcu yorumu

Birlikte olduğunuz kişi uygun niyetinizi istismar etmek istiyor. Bu bağlantıya verdiğiniz vakit ve enerjiyi tekrar değerlendirin. Yumuşak bir lisanla “hayır” deme vakti gelmiş olabilir. Mesleğinizin geleceği açısından engin düşleriniz var. Bunlara biraz daha inançla bakmanız, o kadar da düş olmadıklarını size gösterebilir. İşle ilgili yaşadığınız bir sorunun, yakında bizatihi ortadan kalkması çok mümkün. Tasarruf alışkanlığınız yok ve olacak üzere de görünmüyor.

3 Mart Boğa burcu yorumu

Sevgiliniz itimat istiyor, bağlantınızın bir tehlike altında olmadığını ona kanıtlamalısınız. Ona bu inancı verebilmeniz beraberliğinizi daha da manalı hale getirecek. Bir iş konusunda ıstıraplarınız olabilir. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bu mevzu, siz utangaç davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz. Süratle yaklaşan büyük bir ödeme sizi bugünden düşündürüyor. Sıhhat meseleleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

3 Mart İkizler burcu yorumu

Partnerinizin birtakım şikayetleri size biraz dış kaynaklı geliyor. Birkaç arkadaşının size pek olumlu bakmadıklarını biliyor ve münasebetinizin onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz. Etrafınızdakilere yardım etmek ve bilgilerinizi paylaşmak sizi keyifli ediyor, lakin çalıştığınız şahısları yeterli tanımaya çalışın. Kimi işlerinizin yarım kalması tasarruf planlarınızı da etkilemiş olabilir. Yeni kaynaklar yaratmaya çalışın. Antrenman size çok âlâ geliyor. Kesinlikle kendinize vakit ayırın, rahatladığınızı hissedeceksiniz.

3 Mart Yengeç burcu yorumu

O kadar hareketli ve canlısınız ki, sevgiliniz size ayak uydurmakta zorluk çekiyor. Bu hususlarda sorun çıkmasını istemiyorsanız bir istikrar tutturmalısınız. İş ömrünüzde birtakım memnuniyetsizlikleriniz var ve bunların gözünüzü karartmasına müsaade vermeyin. Bugünlerde tecrübeli, sağduyulu beşerlerle bağlantı içinde olmanızda fayda var. Mali çalışmalarda başarılı olabilmek için sabırlı davranın. Formunuzu korumak için artık bir şeyler yapmanız kaide üzere görünüyor

3 Mart Aslan burcu yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız olumsuzluk sizi yıldırmasın. Sorun onun karakterinden kaynaklanıyor. Biraz sabırlı olun, her şey tabiatıyla yoluna girecek. Çalıştığınız iş yerinde, elinizdeki imkanlardan çok talihinizi kıskananlar var, onların hasetle size çelme atmalarına imkan vermeyin. Para ile ilgili işlerde dikkat gerekiyor. Zihin karışıklığından kaynaklanan gerginlik hissedebilirsiniz. Bu durumdan sıhhatinizin olumsuz etkilenmemesi için mantıklı hareket etmeye çaba gösterin

3 Mart Başak burcu yorumu

Bugün aklınızda olmayan şeyler başınıza gelecek. Özel hayatınızda varolan meseleleri konuşup ortadan kaldırmak yerine çocukça hallerle görmezlikten gelmeyi tercih etmeniz hiç gerçek bir davranış değil. Mesleğinizde hırslı biri olarak tanınıyorsunuz. Amaçlarınızın büyük olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Bir yerden beklediğiniz bir para varsa bugün kesinlikle alacaksınız

3 Mart Terazi burcu yorumu

Birlikte olduğunuz şahısla gereksiz ve şiddetli bir tartışma yaşamışsınız. Aşk hayatında huzur ve memnunluğu yakalamanıza çok az kaldı. Uyumlu ve hoş günler sizi bekliyor. Mesleğinizle ilgili birtakım kaygılarınız ya da sizi huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Kanılarınızın bir kısmını kendinize saklamanız, gergin ortamların kolay sakinleşmesi açısından daha gerçek olacak. Bugünlerde bir satın alma işiniz var, yüklü ölçüde masraf yapacaksınız.

3 Mart Akrep burcu yorumu

Birlikte olduğunuz şahısla gereksiz ve şiddetli bir tartışma yaşamışsınız. Aşk hayatında huzur ve memnunluğu yakalamanıza çok az kaldı. Uyumlu ve hoş günler sizi bekliyor. Mesleğinizle ilgili birtakım tasalarınız ya da sizi huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Kanılarınızın bir kısmını kendinize saklamanız, gergin ortamların kolay sakinleşmesi açısından daha gerçek olacak. Bugünlerde bir satın alma işiniz var, yüklü ölçüde masraf yapacaksınız.

3 Mart Yay burcu yorumu

Sevgilinizin çekiciliğine duyduğunuz hayranlığı kıskanıyorsunuz. Bu, kendinizle hesaplaşmanız gereken bir sorun olarak karşınıza çıkabilir. İş konusunda daha kararlı gözükmek zorundasınız. Amaçlarınızın ön hazırlığında daha niyetli manzara vermenizin beklenmesi çok doğal. Başınızdaki birtakım soruları açığa çıkarmanız yararlı olacak. Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini hiçbir vakit unutmayın. Sıhhatinizle ilgili telaşlarınız yeniden yersiz çıktı. Fakat bu sizi pek rahatlatmadı.

3 Mart Oğlak burcu yorumu

Moraliniz bozuk da olsa sevinçli havanızla her vakit etrafınızı etkiliyorsunuz. Bugün de gülümsemenizi yüzünüzden eksik etmeyin. Kendinize ve arkadaşlarınıza vakit ayırmak için fırsatlar yaratın. İkili bağlantılarınızda irtibat yoluyla tüm sorunlarınıza tahlil bulabilirsiniz. Bir vakitler kenara ayırdığınız küçük bir para, bugünlerde imdadınıza yetişecek. Sıhhatinizle ilgili küçük aksilikler yakanızı bırakmıyor. Acılı ve yağlı yemekleri azaltmanızda yarar var.

3 Mart Kova burcu yorumu

Duygusal manada sizi rahatsız eden kimi sıkıntılarınızı sevgilinizle paylaşmadığınız sürece huzursuzluğunuz devam edecek. Sevgilinizin takviyesini alırsanız, kendinizi rahatlamış hissedersiniz. İş konusunda kendinize güvenin! Çok yönlülüğünüz, doğal yeteneklerinizle beslendiğinde altından kalkamayacağınız iş yok üzere görünüyor. Hiç ummadığınız yerden gelen para sizi çok sevindirecek. Zihninizi bugünlerde meşgul eden sıhhat telaşlarınız, biraz kuruntu üzere.

3 Mart Balık burcu yorumu

Aşk hayatınızdaki hareketlilik, hisleriniz ile mantığınız ortasındaki dengeyi kaybetmenize yol açıyor. Bilhassa bugün vereceğiniz kararlarda mantığınızın sesini dinleyin. İş yükünüz ziyadesiyle arttı ve azalmasını istemekte çok haklısınız. Bu sorunu gerçek bireylerle konuşmanız gerekiyor. İstikrarlı ve düzgün bağlantılarınız, haklı talebinizi karşılıksız bırakmayacak. Mali tarafı ağır basan ve umut vadeden işler gündeminizi doldurabilir. Terlemeyle gelen rahatsızlıklara dikkat.

Başa dön tuşu