4 Mart Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 4 Mart Cuma gününün günlük burç yorumları…

4 Mart Koç burcu yorumu

Duygusal manada iniş çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gün. Alakanızdan keyif aldığınızı düşünürken, başınızdaki birtakım aksilikler canınızı sıkabilir. İşyerinizle bağlantınızı kesme fikriniz, yakın etrafınız tarafından güzel karşılanmasa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz. Bu mevzuda kendinizi fazla zorlamamaya itina gösterin. Parayla bağlantılarınıza yapılan müdahalelerden rahatsız olmayın, buna gereksiniminiz var. Zayıf düşen bünyeniz hastalıklara davetiye çıkarıyor.

4 Mart Boğa burcu yorumu

Bu kadar yıpranan bir bağ içinde huzurlu olamıyorsunuz. Sonlarınıza hakim olmanız gerekiyor. Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye gereksiniminiz var. İşleriniz o kadar ağır ki, nasıl altından kalkacağınızı kara kara düşünmeye başladınız. Yapacağınız kimi düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa vakitte yoluna koyacak. Elinizdeki parayla bir mühlet yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Mevsim kurallarına uygun giyinmeye çalışın.

4 Mart İkizler burcu yorumu

Son günlerde çok duygusal davranıyorsunuz. Daha çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Sevdiğinizden alacağınız sevindirici bir haber sizi rahatlatacak ve işlerinize dört elle sarılacaksınız. Sakın kendinizi yeni birine kaptırmayın. Çünkü sevdiğinizi incitebilirsiniz. Harcamalarınıza mutlaka dikkat edin. Bu günlerde maddi bir yardım almanız kelam konusu. Bu maddi yardımı dikkatli kullanın. Kafeinli içeceklere teslim olmayın.

4 Mart Yengeç burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili birtakım sıkıntıları çözemiyor oluşunuz, çok eskilere kadar uzanan sorgulamaları gündeme getirebilir. İş kontaklarınız pek düzgün. Birlikte iş yaptığınız şahıslarla, yeterli ve vaktinde iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlanmanıza gerek yok. Para durumunuz daha güzele gidiyor. Bu durum size yeni harcamalara kışkırtmamalı. Şu sıralar sıhhat problemleriyle da karşılaşabilirsiniz, yediklerinize dikkat edin.

4 Mart Aslan burcu yorumu

Size bağlanmaya her an hazır birinin cürete muhtaçlığı var. Ona bu inancı siz vereceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsatınız olacak. Bu fırsatı uygun kullanmak sizin elinizde. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair söylentiler, büsbütün şuurlu bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor olabilir. Nakdî hususlara yönelik, yararlı çıkacağınız yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. Kendinizi yorgun hissediyorsanız, sağlıklı ve istikrarlı yiyecekler yiyin ve çok su için.

4 Mart Başak burcu yorumu

Kendinizi yalnız hissetmeniz süreksiz bir ruhi ve moral sarsıntısından ileri geliyor, aslında yakın etrafınızda sizinle gönül birliği edecek kimseler var. Ümit kırıcı bir durum yok! Son günlerdeki iş sorunlarınızın hala tesiri altındasınız. Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Bu yüzden size sorun olabilecek tartışmalardan, hatta size problemlerini açabilecek insanlardan uzak durun. Dikkatli harcama yaptığınız sürece para zahmetiniz olmayacak. Tansiyonunuzu spor yaparak azaltabilirsiniz.

4 Mart Terazi burcu yorumu

Sevgilinizin yadırgadığınız kimi davranışlarından daha az etkilenebilmeniz için, aranızdaki arayı biraz daha aralamanız gerekebilir. Uzak bir mümkünlük diye değerlendirdiğiniz bir iş görüşmesi, yakın müddette sizi masaya oturtabilir. Kaçırmak istemediğiniz bu fırsatın takipçisi olun. Bu hususta umudunuzu canlı tutmanız, sizi gayeye yaklaştıran temel neden olacak. Paraya değer vermediğiniz için harcamalarda çoka kaçabiliyorsunuz. Tansiyonlu hisleriniz mide rahatsızlıklarına neden olabilir.

4 Mart Akrep burcu yorumu

Duygusal hayatınızda kimi meselelerle müsabakanız mümkün. Şayet denetiminizi kaybetmeden sabırlı olabilirseniz uzlaşmacı yaklaşımınızla sıkıntılarınıza tahliller getirebilirsiniz. Mesleğinizde kıymetli bir yere sahip olmak istiyorsunuz ve bunun için her türlü efora hazırsınız. Başınızdaki planlar biraz gerçekçilikten uzak olsalar da bu düşleriniz sizi yanıltmayacak. Maddi birikiminizi, karlı yatırım alanlarında kıymetlendirmek için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

4 Mart Yay burcu yorumu

Size yakın olmak isteyen biri var, lakin her zamanki nazınızla zahmet çıkarıyorsunuz. Duygusal hayatta harikası aramaktan artık vazgeçin. Bir arada çalıştığınız beşerlerle inatlaşmayı artık bırakın. Bu tavrınız insanları zahmetten çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Karşınızdakilere de baht tanımalısınız. Finans açısından kuvvetli bir gün olabilir. Gereğince uykunuzu almamanız yüzünden sinirlerinizin ne kadar gerildiğini siz bile fark etmiyorsunuz.

4 Mart Oğlak burcu yorumu

Aşkınıza gölge düşürmemek için kimi istek ve alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekebilir. Bunu isteyerek yapın, memnun olacaksınız. Çalıştığınız işle ilgili yeni düzenlemelerden geç haberdar edilmeniz sizi rahatsız ediyor. Değerli bir bahisteki fikirlerinizi anlatmak için karşınıza büyük bir fırsat çıkacak. Müsrifliğiniz devam ettiği sürece, para sorunlarınız bitmeyecek üzere görünüyor. Sıhhatiniz son derece yerinde, hasebiyle istediklerinizi yiyip içebilirsiniz.

4 Mart Kova burcu yorumu

Sevgilinizin sizden beklediği adımları bir türlü atamıyorsunuz. Onun taleplerine karşılık vermeniz alakanıza yeterli gelecek. Orta sıra sergilediği kırıcı davranışlar sizi sevmediği manasına gelmiyor. Yeni yeni şekillenmeye başlayan bir iş paydaşlığı, değişik yönelimlere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik çıkarlar sağlayabileceksiniz. Ekonomik olarak yaşadığınız rahatlık süreksiz, rehavete kapılmayın. Havaların soğumasıyla grip olayları da arttı. Dikkatli olun.

4 Mart Balık burcu yorumu

Sevgilinizin kalbini kırmak istemiyorsunuz, lakin bazen tartmadan söylediğiniz kelamlar onu kırıyor. Hassas bir devir yaşadığının siz de farkındasınız, bugün ihtimamlı davranışlar sergilemeniz faydalı olacak. Çalıştığınız yerde ayağınızı sağlam basın. Birileri sizi yerinizden kıpırdatma niyetinde olabilir. Harcamalarınızda denetimli olmalı, gereksiz alımlardan vazgeçin. Sıhhatinize dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sıhhat sorunlarınızla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Başa dön tuşu