8-14 Temmuz haftalık burç yorumları salı, perşembe ve pazar günlerine dikkat!

8-14 Temmuz haftalık burç yorumlarına göre, dengeyi sağlamaya çalıştığımız, denge kurmakta zorlandığımız haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu Pazartesi Merkür Aslan Burcu’nda gerilemeye başlayacak. Aşk, eğlence, çocuklar, eğitim, borsa ve risk içeren işlerde bir takım yanlış anlaşılmalar ve iletişim sıkıntılarını karşımıza getirebilir. 19 Temmuz’a kadar önemli girişimlerden kaçınmakta fayda olacak. Salı, perşembe ve pazar günleri çok dikkatli olmalıyız. Bu hafta sinirimizi etrafımızdaki insanlara yansıtmamamız gerekiyor. Bazı işlerimizde sonlanmalar, sıkıntı ve problemlerin karşımıza geldiğini göreceğiz. Güç çekişmelerine açık haftalardan bir tanesi ama bu haftanın yorucu ve zor enerjisinden kurtulmak için yardımsever özelliklerimizi ön plana çıkartmalıyız. Herkese güzel bir hafta diliyorum. 

Koç: Haftaya özel ilişkilerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu pazartesi itibariyle Merkür, Aslan Burcu’nda 19 Temmuz’a kadar aşk evinizde gerileyecek. Geçmiş ilişkilerle ilgili konu ve olaylar bu dönemde karşınıza gelebilir. Hayatınızda bir insan varsa bu süreçte yanlış anlamalara meyilli olabilirsiniz. Bu dönemde başlayan ilişkilerde birtakım sıkıntı ve sorunlar ortaya çıkabilir. Salı günü hayatın bazı noktalarda bizi desteklemediğini görebiliriz. Özellikle aşk ilişkileri ve işle ilgili bağlantılarda bazı zorlanmalar karşımıza gelebilir. Hayatınızda parayla ilgili bazı karmaşalar ve olumsuzluklar sizi zorlayabilir. Hafta sonuna doğru büyük risklerden kaçınmaya özen gösterin. Hafta sonu ise ailenizle aranızdaki güç çekişmeleri hayatı biraz olumsuz algılamanıza neden olacak. Yine de hayatın güzel taraflarına odaklanarak bu sıkıntılardan kurtulmanız mümkün olabilir sevgili Koç’lar. Güzel bir hafta diliyorum.

Boğa: Haftaya günlük işlerinizin üzerinize düşerek başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu hafta günlük hayatın ritmi hız kazanıyor. Hafta ortasına kadar işlerinizi iyi planlamalı ve yapmanız gerekenlerin üzerine eğilmelisiniz. Bu pazartesi iletişim gezegeni Merkür gerilemeye başlayacak. 19 Temmuz’a kadar ev ve aile alanlarınızda geriliyor. Bu dönemde aile büyükleriyle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Evinizle ilgili yapacağınız birtakım işleriniz varsa dikkatli olun. Bu haftanın en kritik günleri salı, perşembe ve pazar. Salı ve perşembe günü sinirli olup hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Negatif etkiler sizi zorlayabilir. Gelecek planlarınıza ve aile ilişkilerinize odaklanmalısınız. Ev kazlarına açık bir zaman diliminde olabilirsiniz. Olumlu noktalara odaklanıp sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan destek alarak zorlukları geride bırakabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

İkizler: Haftaya eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Aşk hayatınız ve eğer çocuğunuz varsa onunla beraber yapmanız gereken olaylar bu hafta başından ortasına kadar etkili olacak. Hafta ortası itibariyle daha çok günlük işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bu pazartesi itibariyle Merkür gerilemeye başlıyor. 19 Temmuz’a kadar iletişimsel konularda dikkatli olun. Kendinizi yanlış tanıtma ya da yanlış anlaşılma gibi etkiler devrede olabilir. Önemli konuşma ve anlaşmaları 19 Temmuz’a kadar yapmamaya özen gösterin. Salı perşembe ve pazar günleri bizi zorlayabilir. Bu zorluk maddi anlamda olacak. Hayatın parasal konularda sizin karşınızda olduğunu düşüneceksiniz. Özellikle kariyerinizde birtakım açılımlar devrede. Bu kariyer açılımlarınızı doğru yönetmeniz gerekecek. Başka insanlara yapacağınız yardımlar sizin kurtarıcınız olabilir. Mutlu bir hafta diliyorum.

Yengeç: Haftaya ailevi konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Ev ve aile ilgili yapılması gerekenler hafta ortasına kadar vaktinizi alabilir. Perşembe gününden sonra ise hayata daha keyifli bakacaksınız. Bu hafta en çok ilişkilere dikkat etmeniz gerekecek. 19 Temmuz’a kadar büyük parasal girişimlerden uzak durmanız yerinde olabilir. Küçük ölçekli işler içerisinde bulunmak bu dönem sizi olası sıkıntılardan koruyacak. Salı, perşembe ve pazar günleri ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz. Bu hafta hem ortaklı işlerinizde hem de ilişkilerinizde sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Riskli işlerden kaçınmak yerinde olabilir. Pazar günü özel hayatınızda güç çekişmelerine hazır olmalısınız. Bu hafta bol bol gezip, değişik yerlerde bulunmanız size iyi gelebilir. Güzel bir hafta diliyorum.

Aslan: İletişimi yüksek haftalardan birine başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Arkadaşlarınızla kısa vadeli planlar yaparak diğer insanlarla bir araya geleceksiniz. Hafta ortasına kadar yakın çevrenizle olan bağlantınız önemli olurken hafta ortasından sonra ise algınızı ailevi konulara çevirebilirsiniz. Bu hafta iş alanlarınıza ve sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekecek. Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Yanlış anlaşılmalara en meyilli burç siz olacaksınız. Kendinizi doğru ifade etmeye özen gösterin. 19 Temmuz’a kadar büyük girişimlerde desteklenmiyorsunuz. Salı, perşembe ve pazar bu haftanın en zorlayıcı günleri. Salı günü beklenmedik bir durumla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu durum sağlığınızı etkileyebilir. Perşembe günü iş yaptığınız insanlara karşı ılımlı ve anlaşmaya yatkın olun. Bu haftanın enerjilerini dengelemek için kendi alanınıza çekilmek önemli olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Başak: Bu hafta maddi konular ön planda. Hafta ortasına kadar parasal işlerinizin üzerine düşeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Hafta ortasından sonra ise iletişiminiz hızlanacak. Yakın çevrenizle kısa vadeli planlar içerisine girebilirsiniz. Pazartesi Merkür gerilemeye başlıyor. Sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Kendinizi biraz geriye çekeceğiniz ve geçmişte yaptığınız hatalarla yüzleşeceğiniz bir dönem. 19 Temmuz’a kadar büyük girişimlerden kaçının. Merkür sizin yöneticiniz olarak kadersel bir alanda olacak. Salı, perşembe ve pazar haftanın dikkat çekici günleri. Bu hafta sosyal çevre ilişkilerinizi fazla zorlamamalısınız. Özel hayatınızla ilgili konularda arkadaşlarınızın sizin üzerinize geldiğini görebilirsiniz. Düşünceleriniz çok önemli olacak ve şartlar sizi zorlasa bile olumlu düşünmeye özen göstermelisiniz. Hayatın sizi desteklediğini aklınızdan çıkarmayın. Güzel bir hafta diliyorum.

Terazi: Haftaya Ay, Terazi Burcu’nda iken başlıyoruz yani sizin haftanız sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Hayatınızla ilgili konularda hafta ortasına kadar duygu iniş çıkışlarınız yüksek olacak. Önemli haberler alabilirsiniz. Hafta ortasından sonra kendinize yönelik hareket edebilirsiniz. Merkür sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda gerileyecek. Özellikle salı günü bu noktada sizi zorlayabilir. 19 Temmuz’a kadar büyük girişimlerden uzak durun. Diğer taraftan aile ve kariyeriniz arasındaki gerilimler en çok bu hafta sizi zorlayacak. Perşembe günü parasal konularda dikkatli olun. Riskli işlerden ise kesinlikle uzak durmalısınız. Bu hafta çok iş yaparak ve kendinizi meşgul tutarak kimi zaman diğer insanlara yardım ederek olumsuzlukları kendi hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Akrep: Bu hafta isteksiz etkiler devrede sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Haftaya giriş yaparken önemli planlarınız varsa yaşadığınız yoğunluk sizi yorabilir. Kendi alanınıza çekilme isteği hafta ortasına kadar devrede. Hafta ortasından sonra ise şartlar sizin tarafınıza dönecek. Merkür sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda zorlanabilirsiniz. Konuşma ve görüşmelerinizde dikkatli olun. Ailenizle ilgili konularda salı günü gergin etkileşimler olacak. Perşembe günü ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Hafta sonu olumsuz düşünce yapısından uzak durmanız gerekecek. Bu haftanın gergin enerjilerinizi aşk hayatınıza odaklanarak ya da hayata aşkla bakarak aşabilirsiniz sevgili Akrep’ler. Güzel bir hafta diliyorum.

Yay: Bu hafta sosyal ilişkileriniz fazlasıyla aktif görünüyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Haftanızı iyi organize edeceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız plan ve programlar hafta ortasına kadar devrede olabilir. Yalnız olmak istemeyeceğiniz bir zaman dilimi. Hafta başı bu kadar yoğunken hafta ortası itibari ile biraz kendi alanınıza çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Merkür sizin seyahat, eğitim ve geleceğinizi ilgilendirecek önemli adımlarınız alanında geriliyor.19 Temmuza kadar büyük işler karşınıza geldiğinde bir kaç kez üzerinden geçerek ilerlemeye özen gösterin. Tanımadığınız insanlarla çekişmelere girmemelisiniz. Parasal konular sizi stresli ve sinirli yapabilir. Bazı korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Yolculuklarda ve seyahatlerde dikkatli adım atmaya ve kaza riskine karşı dikkatli davranmaya özen gösterin. Bu hafta ailevi konularda sevdiklerinizle güzel ve kaliteli vakit geçirirseniz o kadar bu sıkıntı ve sorunlarında geri kaldığını göreceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Oğlak: Hem iş konularınıza hem de ailevi konulara kendinizi daha fazla vereceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Toplum önü işleriniz artabilir ve kariyerinizde güzel açılmalar yaşayabilirsiniz. Bu açılmaların hem ikili ilişkilerinizde hem kendi hayatınızda sizi zorladığını göreceksiniz. Hafta ortasından sonra kendinizi rahatlatmak adına arkadaşlarınıza yönelebilirsiniz. Yapılacak güzel planlar sizi rahatlatacak. Bu hafta ilişkilerinize gereken özeni gösterin. Hafta başı Merkür sizin ortak para alanlarınızda gerileyecek. Partnerinizin parasal konularında birtakım sıkıntı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklı işlerden yana yüzünüz çok gülmeyebilir. Bazı noktalarda kendinizi negatif görme olasılığına karşı dikkat edin. Kendinize çok fazla yüklenmeyin. Parasal konularda risk içeren işlerden perşembe günü uzak durun. Hafta sonunda sevdiğiniz insanla güç çekişmelerine girmeyin. İletişiminizi canlı tutabilirsiniz ve yakın çevrenizdeki insanları bulunduğunuz ortamlara davet edebilirsiniz Güzel bir hafta diliyorum.

Kova: Haftaya oldukça enerjik etkilerle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Dış ortamlarda bulunmak ve diğer insanlarla bir arada olmak hafta ortasına kadar önemli olacak. Sizi sıkan ortamlarda bulunmak istemeyeceksiniz. Hafta ortasından sonra ise işlerinizde hareketlilik olduğunu göreceksiniz. Merkür sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda geriliyor. İlişkinizde birtakım sıkıntı ve problemler ortaya çıkabilir. Bu hafta iş hayatınıza ve sağlığınızla ilgili konulara ekstra dikkat etmeniz gerekecek. İş hayatınızda hızlı gelişmeler olabilir. Perşembe gününe dikkat edin. Ev ve aile hayatınız ile ikili ilişkilerinizde güç çekişmelerine girebilirsiniz. Enerjinizi daha düzgün kullanmaya çalışın. Pazar günü günlük hayatınızı düzenlemek adına harekete geçmek isterken işlerin düşündüğünüz gibi gitmediğini görebilirsiniz. Bu hafta işlerinizi başka bir zamana ertelemeyin. Günlük yapacağınız plan çerçevesinde işlerinizi tamamlamaya özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum.

Balık: Haftanız ödemelerle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Geri planda duracağınız konu ve olaylar hafta ortasına kadar devrede olurken haftanın ikinci yarısından sonra daha çok seyahat edeceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu hafta ilişkilerinize dikkat etmeniz gerek. Pazartesi günü Merkür geriliyor. iş, hizmet ve sağlık alanlarınız ile beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda 19 Temmuza kadar bir takım sıkıntı ve problemler görülebilir.Büyük bir iş değişiminden ve anlaşmasından uzak durun. Perşembe günü çok dikkat çekici. Enerjinizi yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde doğru kullanın. Özel hayatınızda desteklenmediğinizi düşüneceksiniz. Salı, perşembe ve pazar günleri önemli birtakım adımlarınızda çevrenizin size gerektiği kadar destek olmadığını fark edebilirsiniz. Bazı işlerinizde ertelenmeler yada sıkıntı ve sorunlar devrede olabilir. Bütün bunlarla baş etmek istiyorsanız bu hafta daha çok kendi düşündüklerinize ve yapacaklarınıza odaklanmanız ve sezgilerinize güvenmeniz gerekecek.Güzel bir hafta diliyorum.

Başa dön tuşu